GEMEENTELIJKE SCHOOLSPORTCOMMISSIE LEIDEN

Kies een activiteit

Mijn Sportpas

Je bent niet ingelogd.

Inschrijven voor activiteiten Schoolsportcommissie

Om in te schrijven adviseren we een account aan te maken. Doe dat via Inloggen | Aanmelden als deelnemer. Je kan ook inschrijven zonder account. Je ziet dat wanneer je op inschrijven klikt. Lukt het inschrijven niet kijk dan even of al je gegevens (groep, leeftijd, school) op je profielpagina correct zijn. Of raadpleeg de handleiding PDF-bestand. Staat jouw sport er niet bij? Stel dan op je profielpagina bij 'Sportwensen' jouw voorkeuren in en ontvang een mail wanneer die sport wordt aangeboden.

Zoeken

Soort activiteit

Sport
Alles tonen (39)

Lesdag

Locatie
Alles tonen (65)

Aanbieder
Alles tonen (54)

Aantal lessen
Alles tonen (8)


Zoeken
Sport Activiteit Startdatum Aanbieder Locatie Plek? Lessen Leeftijd
zelfverdediging/ weerbaarheid Kracht & Zelfvertrouwen woensdag 29 januari 2020 Kracht en Zelfvertrouwen Molensteeg 13G, Leiden 1 6 6 tot 9 jaar Inschrijven
zelfverdediging/ weerbaarheid Kracht & Zelfvertrouwen woensdag 29 januari 2020 Kracht en Zelfvertrouwen Molensteeg 13G, Leiden 3 6 9 tot 12 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden vrijdag 31 januari 2020 Manege en Pensionstal de Ripse Ruiters Ripse Ruiters, Ripselaan 6, Rijpwetering 0 5 8 tot 12 jaar Vol
aangepast sporten Scouting Aangepast Sporten LET OP!! zaterdag 01 februari 2020 Scouting St. Jozef Aangepast Sporten Besjeslaan 2a, 2314 AZ, Leiden 25 5 10 tot 16 jaar Inschrijven
aangepast sporten Kinderyoga Aangepast Sporten LET OP!! maandag 03 februari 2020 De Marebron - De Yogaboom Aangepast Sporten Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), 2341 PT, Oegstgeest 8 3 7 tot 10 jaar Inschrijven
aangepast sporten Tieneryoga Aangepast Sporten LET OP!! maandag 03 februari 2020 De Marebron - De Yogaboom Aangepast Sporten Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), 2341 PT, Oegstgeest 8 3 11 tot 16 jaar Inschrijven
rots en water Rots en Water dinsdag 04 februari 2020 Mariëlle Dechesne Gymzaal P.C. Hooftlaan 13 (de benedenzaal), Leiden 5 10 6 tot 9 jaar Inschrijven
badminton Badminton dinsdag 04 februari 2020 BC Veglo Smaragdlaan 99, Leiden 6 6 7 tot 10 jaar Inschrijven
rots en water Rots en Water dinsdag 04 februari 2020 Mariëlle Dechesne Gymzaal P.C. Hooftlaan 13 (de benedenzaal), Leiden 8 10 9 tot 12 jaar Inschrijven
aangepast sporten Schaatsen Aangepast Sporten LET OP!! woensdag 05 februari 2020 IJVL Aangepast Sporten Vondellaan 41, 2332 AA, Leiden 25 3 6 tot 16 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (wo. 4 t/m 6 jaar) woensdag 05 februari 2020 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2 20 6 4 tot 6 jaar Inschrijven
dammen Dammen donderdag 06 februari 2020 Leids Damgenootschap Denksportcentrum, Robijnstraat 4, Leiden 19 8 7 tot 11 jaar Inschrijven
aangepast sporten 16+ Schaatsen Aangepast Sporten LET OP!! zaterdag 08 februari 2020 IJVL Aangepast Sporten Vondellaan 41, 2332 AA, Leiden 25 3 16 tot 100 jaar Inschrijven
voetbal Peuter- en kleutervoetbal (09.45-10.30 uur) zondag 09 februari 2020 Prima Events Arubapad 2, Leiden 14 6 3 tot 5 jaar Inschrijven
voetbal Peuter- en kleutervoetbal (10.45 - 11.30… zondag 09 februari 2020 Prima Events Arubapad 2, Leiden 13 6 3 tot 5 jaar Inschrijven
handbal Handbal donderdag 13 februari 2020 HV Saturnus Boshuizerlaan 2, Leiden 3 5 7 tot 10 jaar Inschrijven
schoonspringen Schoonspringen zaterdag 15 februari 2020 SDW Diving Zwembad, Paramaribostraat 66 en gymzaal, Corantijnstraat (200 meter van het zwembad), Leiden 6 5 6 tot 12 jaar Inschrijven
scouting Scouting Welpen zaterdag 22 februari 2020 Francicusgroep Clubhuis, Hazewindsteeg 1 (Centrum), 2312 SH 10 6 7 tot 11 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden maandag 02 maart 2020 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 3 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
golf Golf woensdag 04 maart 2020 Golfbaan 't Wedde Richard WagnerLaan 85, Voorschoten 3 5 8 tot 13 jaar Inschrijven
aangepast sporten Korfbal Aangepast Sporten LET OP!! woensdag 04 maart 2020 KZ Danaïden Aangepast Sporten Montgomerystraat 50, 2321 CC, Leiden 25 6 6 tot 18 jaar Inschrijven
american football of flag football American (flag) Football woensdag 04 maart 2020 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 14 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
aangepast sporten 18+ Korfbal Aangepast Sporten LET OP!! woensdag 04 maart 2020 Sporting Trigon Aangepast Sporten Cronesteinkade 19, 2313 GX, Leiden 25 6 18 tot 100 jaar Inschrijven
aangepast sporten Korfbal Aangepast Sporten LET OP!! woensdag 04 maart 2020 Sporting Trigon Aangepast Sporten Cronesteinkade 19, 2313 GX, Leiden 25 6 8 tot 18 jaar Inschrijven
american football of flag football American (tackle) Football woensdag 04 maart 2020 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 15 tot 18 jaar Inschrijven
american football of flag football American (flag) Football woensdag 04 maart 2020 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 13 tot 15 jaar Inschrijven
basketball Basketbal vrijdag 06 maart 2020 Docent Sid Bruinsma Gymzaal Leonardo, Noachstraat 2, Leiden 15 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
american football of flag football American (flag) Football vrijdag 06 maart 2020 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
american football of flag football American (tackle) Football vrijdag 06 maart 2020 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 15 tot 18 jaar Inschrijven
american football of flag football American (flag) Football vrijdag 06 maart 2020 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 13 tot 15 jaar Inschrijven
aerobics Aquaboarden zaterdag 07 maart 2020 Zwembad de Zijl Paramaribostraat 66, Leiden 16 6 10 tot 14 jaar Inschrijven
yoga Kids Yoga zondag 08 maart 2020 Sportcentrum Y-Fit Admiraal Banckertweg 2b, Leiden 12 6 6 tot 9 jaar Inschrijven
snorkelen Snorkelen zondag 08 maart 2020 Dive Post Zwembad Aquamar, Piet Heinlaan 5, Katwijk 12 3 8 tot 12 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (ma. 7-10 jaar) maandag 09 maart 2020 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 7 6 7 tot 10 jaar Inschrijven
aangepast sporten Kinderyoga Aangepast Sporten LET OP!! maandag 09 maart 2020 De Marebron - De Yogaboom Aangepast Sporten Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), 2341 PT, Oegstgeest 8 3 7 tot 10 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (maandag) maandag 09 maart 2020 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 7 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
aangepast sporten Tieneryoga Aangepast Sporten LET OP!! maandag 09 maart 2020 De Marebron - De Yogaboom Aangepast Sporten Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), 2341 PT, Oegstgeest 8 3 11 tot 16 jaar Inschrijven
basketball Kleuter(basket)bal dinsdag 10 maart 2020 Kasper Averink Basketbalclinics P.C. Hooftlaan 13 (de bovenzaal), Leiden 17 8 4 tot 7 jaar Inschrijven
basketball Basketbal 3-3 woensdag 11 maart 2020 Kasper Averink Basketbalclinics P.C. Hooftlaan 13 (de bovenzaal), Leiden 24 8 12 tot 17 jaar Inschrijven
yoga Ouder-Peuteryoga (vr. 2,5-3,5 jaar) vrijdag 13 maart 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17,, Leiden 8 6 2 tot 3 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (vr. 4-6 jaar) vrijdag 13 maart 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17,, Leiden 8 6 4 tot 6 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (vr. 7-10 jaar) vrijdag 13 maart 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 8 6 7 tot 10 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek vrijdag 13 maart 2020 Leiden Atletiek (jeugd) Antonie Duycklaan 9a, Leiden 12 8 11 tot 13 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (vrijdag) vrijdag 13 maart 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden vrijdag 13 maart 2020 Manege en Pensionstal de Ripse Ruiters Ripse Ruiters, Ripselaan 6, Rijpwetering 0 5 8 tot 12 jaar Vol
yoga Kinderyoga (di. 7-10 jaar) dinsdag 17 maart 2020 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 0 6 7 tot 10 jaar Vol
tafeltennis Tafeltennis dinsdag 17 maart 2020 LTTV Scylla Voorschoterweg 6F, Leiden 10 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (wo. 4-6 jaar) woensdag 18 maart 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17,, Leiden 7 6 4 tot 6 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek woensdag 18 maart 2020 Leiden Atletiek (jeugd) Antonie Duycklaan 9a, Leiden 24 8 6 tot 10 jaar Inschrijven
aangepast sporten 18+ Hockey Aangepast Sporten LET OP!! woensdag 18 maart 2020 MHC Forescate Aangepast Sporten Weddeloop 1, 2253 ST, Voorschoten 25 5 18 tot 100 jaar Inschrijven
aangepast sporten Hockey Aangepast Sporten LET OP!! woensdag 18 maart 2020 MHC Forescate Aangepast Sporten Weddeloop 1, 2253 ST, Voorschoten 24 5 10 tot 18 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (wo. 7-10 jaar) woensdag 18 maart 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 6 6 7 tot 10 jaar Inschrijven
survivalrun/ outdoor sporten Bootcamp woensdag 18 maart 2020 Fit Challenge Leidse Hout Park, Houtlaan 100 (kant Diaconessen Ziekenhuis; ingang theehuis), Leiden 12 5 9 tot 12 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (woensdag) woensdag 18 maart 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
honk- en softball Beeball woensdag 18 maart 2020 HSV Biënto 1e 2 lessen gymzaal P.C. Hooftlaan (Mors); vanaf les 3 Sportveld Biënto, Oegstgeesterweg 2 (Houtkwartier), Leiden 15 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
honk- en softball Honk- en softbal woensdag 18 maart 2020 HSV Biënto 1e 2 lessen gymzaal P.C. Hooftlaan (Mors); vanaf les 3 Sportveld Bië;nto, Oegstgeesterweg 2 (Houtkwartier), Leiden 21 8 9 tot 16 jaar Inschrijven
wielrennen Wielrennen dinsdag 24 maart 2020 LRTV Swift Willem van der Madeweg 1, Leiden 7 4 11 tot 15 jaar Inschrijven
duiken Duiken zondag 29 maart 2020 Dive Post zwembad Aquamar, Piet Heinlaan 5, Katwijk 3 2 12 tot 18 jaar Inschrijven
aangepast sporten Kinderyoga Aangepast Sporten LET OP!! maandag 30 maart 2020 De Marebron - De Yogaboom Aangepast Sporten Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), 2341 PT, Oegstgeest 8 3 7 tot 10 jaar Inschrijven
krav maga Krav Maga 4 kids maandag 30 maart 2020 Krav Maga Nederland gymzaal Leo Kannerschool, Endegeesterstraatweg 26, Oegstgeest 0 6 7 tot 11 jaar Vol
aangepast sporten Tieneryoga Aangepast Sporten LET OP!! maandag 30 maart 2020 De Marebron - De Yogaboom Aangepast Sporten Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), 2341 PT, Oegstgeest 8 3 11 tot 16 jaar Inschrijven
tennis Tennis (di. 16.00 - 17.00 uur) dinsdag 31 maart 2020 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 7 5 6 tot 9 jaar Inschrijven
tennis Tennis (di. 17.00 - 18.00 uur) dinsdag 31 maart 2020 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 6 5 6 tot 9 jaar Inschrijven
aangepast sporten Racerunning Aangepast Sporten LET OP!! woensdag 01 april 2020 Leiden Atletiek Aangepast Sporten Antonie Duycklaan 9a, 2334CE, Leiden 25 10 6 tot 18 jaar Inschrijven
aangepast sporten 18+ Racerunning Aangepast Sporten LET OP!! woensdag 01 april 2020 Leiden Atletiek Aangepast Sporten Antonie Duycklaan 9a, 2334CE, Leiden 25 10 18 tot 20 jaar Inschrijven
padel Padel (zonder racket ervaring) woensdag 01 april 2020 TPC Unicum Haarlemmerweg 99, Leiden 5 5 10 tot 13 jaar Inschrijven
padel Padel (met 2+ jaar tennis/squash/badminton… woensdag 01 april 2020 TPC Unicum Haarlemmerweg 99, Leiden 4 5 10 tot 13 jaar Inschrijven
padel Padel (met 2+ jaar tennis/squash/badminton… woensdag 01 april 2020 TPC Unicum Haarlemmerweg 99, Leiden 6 5 13 tot 16 jaar Inschrijven
aangepast sporten Wielrennen Aangepast Sporten LET OP!! woensdag 01 april 2020 LRTV Swift Aangepast Sporten Willem van der Madeweg 1, 2314 ZA, Leiden 25 4 12 tot 18 jaar Inschrijven
aangepast sporten 18+ Wielrennen Aangepast Sporten LET OP!! woensdag 01 april 2020 LRTV Swift Aangepast Sporten Willem van der Madeweg 1, 2314 ZA, Leiden 25 4 18 tot 100 jaar Inschrijven
aangepast sporten 18+ Voetbal Aangepast Sporten LET OP!! woensdag 01 april 2020 LVV UVS Aangepast Sporten Oegstgeesterweg 4B, 2334 BZ, Leiden 25 10 18 tot 100 jaar Inschrijven
aangepast sporten Voetbal Aangepast Sporten LET OP!! woensdag 01 april 2020 LVV UVS Aangepast Sporten Oegstgeesterweg 4B, 2334 BZ, Leiden 25 10 16 tot 18 jaar Inschrijven
aangepast sporten 18+ Streetdance Aangepast Sporten LET OP!! woensdag 01 april 2020 VTV Leiden Aangepast Sporten Gabriël Metzustraat 4, 2316 AJ, Leiden 25 10 18 tot 100 jaar Inschrijven
aangepast sporten 18+ Streetdance Aangepast Sporten LET OP!! woensdag 01 april 2020 VTV Leiden Aangepast Sporten Gabriël Metzustraat 4, 2316 AJ, Leiden 25 10 18 tot 100 jaar Inschrijven
tennis Tennis (do. 16.00 - 17.00 uur) donderdag 02 april 2020 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 7 5 6 tot 9 jaar Inschrijven
tennis Tennis (do. 17.00 -18.00 uur) donderdag 02 april 2020 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 4 5 9 tot 13 jaar Inschrijven
schoonspringen Schoonspringen zaterdag 04 april 2020 SDW Diving Zwembad, Paramaribostraat 66 en gymzaal, Corantijnstraat (200 meter van het zwembad), Leiden 5 5 6 tot 12 jaar Inschrijven
aangepast sporten Bowlen Aangepast Sporten LET OP!! zondag 05 april 2020 VTV Leiden Aangepast Sporten Kenauweg 10, 2331 BB, Leiden 0 6 14 tot 18 jaar Vol
aangepast sporten 18+ Bowlen Aangepast Sporten LET OP!! zondag 05 april 2020 VTV Leiden Aangepast Sporten Kenauweg 10, 2331 BB, Leiden 25 6 18 tot 100 jaar Inschrijven
roeien Roeien maandag 06 april 2020 K.S.R.V. Njord Morsweg 182-184, Leiden 22 6 13 tot 18 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden maandag 06 april 2020 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 4 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
korfbal Korfbal dinsdag 07 april 2020 L.K.V. Sporting Trigon Cronesteinkade 19, Leiden 22 8 4 tot 12 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (wo. 4 t/m 6 jaar) woensdag 08 april 2020 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2 19 6 4 tot 6 jaar Inschrijven
skateboarden Skateboarden woensdag 15 april 2020 Wood be Hero Skateshop Skatepark Dwergwier, Merenwijk (naast Turnhal Broekplein), Leiden 0 5 6 tot 14 jaar Vol
aangepast sporten Korfbal Aangepast Sporten LET OP!! woensdag 15 april 2020 KZ Danaïden Aangepast Sporten Montgomerystraat 50, 2321 CC, Leiden 25 6 6 tot 18 jaar Inschrijven
aangepast sporten Korfbal Aangepast Sporten LET OP!! woensdag 15 april 2020 Sporting Trigon Aangepast Sporten Cronesteinkade 19, 2313 GX, Leiden 25 6 8 tot 18 jaar Inschrijven
aangepast sporten 18+ Korfbal Aangepast Sporten LET OP!! woensdag 15 april 2020 Sporting Trigon Aangepast Sporten Cronesteinkade 19, 2313 GX, Leiden 25 6 18 tot 100 jaar Inschrijven
aangepast sporten 18+ Atletiek Aangepast Sporten LET OP!! vrijdag 17 april 2020 Leiden Atletiek Aangepast Sporten Antonie Duycklaan 9a, 2334CE, Leiden 25 10 18 tot 20 jaar Inschrijven
aangepast sporten Atletiek Aangepast Sporten LET OP!! vrijdag 17 april 2020 Leiden Atletiek Aangepast Sporten Antonie Duycklaan 9a, 2334CE, Leiden 25 10 9 tot 18 jaar Inschrijven
aangepast sporten Streetdance Aangepast Sporten LET OP!! vrijdag 17 april 2020 VTV Leiden Aangepast Sporten Admiraal Banckertweg 2b, 2315 SR, Leiden 25 10 8 tot 18 jaar Inschrijven
yoga Yoga lekker buiten vrijdag 17 april 2020 Surfkaravaan Leiden Park (bij Theehuis) Leidse Hout Houtlaan 100, Leiden 15 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
aangepast sporten Yoga lekker buiten Aangepast Sporten LET… vrijdag 17 april 2020 Surfkaravaan Leiden Aangepast Sporten Park (bij Theehuis) Leidse Hout Houtlaan 100 , 2334 CL, Leiden 25 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
aangepast sporten Racerunning Aangepast Sporten LET OP!! zaterdag 18 april 2020 Leiden Atletiek Aangepast Sporten Antonie Duycklaan 9a, 2334CE, Leiden 25 10 6 tot 18 jaar Inschrijven
aangepast sporten 18+ Atletiek Aangepast Sporten LET OP!! zaterdag 18 april 2020 Leiden Atletiek Aangepast Sporten Antonie Duycklaan 9a, 2334CE, Leiden 25 10 18 tot 20 jaar Inschrijven
skateboarden Skateboarden maandag 20 april 2020 Wood be Hero Skateshop Skatepark Dwergwier, Merenwijk (naast Turnhal Broekplein), Leiden 0 5 6 tot 14 jaar Vol
voetbal Voetbal (ma. 11 en 12 jaar) maandag 20 april 2020 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2, Leiden 9 6 11 tot 12 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (ma. 9 en 10 jaar) maandag 20 april 2020 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2, Leiden 11 6 9 tot 10 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (di. 7 en 8 jaar) dinsdag 21 april 2020 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2, Leiden 10 6 7 tot 8 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (di. 13 t/m 14 jaar) dinsdag 21 april 2020 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2, Leiden 12 6 13 tot 14 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (di. 15 t/m 17 jaar) dinsdag 21 april 2020 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2, Leiden 12 6 15 tot 17 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden vrijdag 24 april 2020 Manege en Pensionstal de Ripse Ruiters Ripse Ruiters, Ripselaan 6, Rijpwetering 3 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
aangepast sporten Zwemmen Aangepast Sporten LET OP!! maandag 04 mei 2020 ZVL 1886 Aangepast Sporten Boshuizerlaan 1, 2321 SG, Leiden 25 10 14 tot 18 jaar Inschrijven
aangepast sporten 18+ Zwemmen Aangepast Sporten LET OP!! maandag 04 mei 2020 ZVL 1886 Aangepast Sporten Boshuizerlaan 1, 2321 SG, Leiden 25 10 18 tot 100 jaar Inschrijven
aangepast sporten Waterpolo Aangepast Sporten LET OP!! maandag 04 mei 2020 ZVL 1886 Aangepast Sporten Boshuizerlaan 1, 2321 SG, Leiden 25 10 14 tot 18 jaar Inschrijven
aangepast sporten 18+ Waterpolo Aangepast Sporten LET OP!! maandag 04 mei 2020 ZVL 1886 Aangepast Sporten Boshuizerlaan 1, 2321 SG, Leiden 25 10 18 tot 100 jaar Inschrijven
aangepast sporten Watersport & Buitenwaterveiligheid Aangepast… woensdag 06 mei 2020 Surfkaravaan Leiden Aangepast Sporten Surfkaravaan Katwijk, Boulevard Zeezijde 51 (naast Willy Zuid) , 2225 BB, Katwijk 25 3 8 tot 12 jaar Inschrijven
watersport Watersport & buitenwaterveiligheid woensdag 06 mei 2020 Surfkaravaan Leiden Woonark Herensingel 27 J, Leiden 8 3 8 tot 12 jaar Inschrijven
aangepast sporten 18+ Wielrennen Aangepast Sporten LET OP!! woensdag 06 mei 2020 LRTV Swift Aangepast Sporten Willem van der Madeweg 1, 2314 ZA, Leiden 25 4 18 tot 100 jaar Inschrijven
aangepast sporten Wielrennen Aangepast Sporten LET OP!! woensdag 06 mei 2020 LRTV Swift Aangepast Sporten Willem van der Madeweg 1, 2314 ZA, Leiden 25 4 12 tot 18 jaar Inschrijven
cricket Cricket vrijdag 08 mei 2020 ASC Ajax ASC Ajax, Abstspoelweg 13, naast zwembad Poelmeer., Oegstgeest 7 8 7 tot 11 jaar Inschrijven
cricket Cricket vrijdag 08 mei 2020 ASC Ajax ASC Ajax, Abstspoelweg 13, naast zwembad Poelmeer., Oegstgeest 12 8 12 tot 16 jaar Inschrijven
zeilen Zeilen (onderdeel Zeeverkenners) zaterdag 09 mei 2020 Zeeverkenners Waingunga Clubhuis Waingunga, Bizetpad 1a (Z-W), Leiden 8 4 8 tot 13 jaar Inschrijven
waterski Waterskiën (10.00-11.00 uur) zaterdag 09 mei 2020 Watersport Academy De Kaag Wilhelminalaan 12, Kaag 2 3 11 tot 13 jaar Inschrijven
waterski Waterskiën (11.30-12.30 uur) zaterdag 09 mei 2020 Watersport Academy De Kaag Wilhelminalaan 12, Kaag 0 3 11 tot 13 jaar Vol
aerobics Aquaboarden zaterdag 09 mei 2020 Zwembad de Zijl Paramaribostraat 66, Leiden 16 6 12 tot 16 jaar Inschrijven
waterski Waterskiën (13.00-14.00 uur) zaterdag 09 mei 2020 Watersport Academy De Kaag Wilhelminalaan 12, Kaag 4 3 12 tot 15 jaar Inschrijven
scouting Zeeverkenners zondag 10 mei 2020 Paulusgroep Paulusgroep, Marienpoelstraat 4, Leiden 15 2 11 tot 17 jaar Inschrijven
scouting Scouting Welpen zondag 10 mei 2020 Paulusgroep Scouting Paulusgroep, Marienpoelstraat 4, Leiden 6 5 7 tot 11 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (17.00 uur) maandag 11 mei 2020 Boulderhal Kunststof Boulderhal, Rooseveltstraat 49-E, Leiden 3 5 8 tot 11 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (19.00 uur) maandag 11 mei 2020 Boulderhal Kunststof Boulderhal, Rooseveltstraat 49-E, Leiden 13 5 8 tot 11 jaar Inschrijven
watersport Bodyboarden woensdag 13 mei 2020 Fit Challenge Surfschool Katwijk, Boulevard Zeezijde 3a (tussen K.R.B. Noordpost en Strandpaviljoen B.E.A.C.H. aan de zuidkant van de Watering), Katwijk aan zee 12 3 8 tot 11 jaar Inschrijven
watersport Golfsurfen (16.00 - 17.30 uur) woensdag 13 mei 2020 Fit Challenge Surfschool Katwijk, Boulevard Zeezijde 3a (tussen K.R.B. Noordpost en Strandpaviljoen B.E.A.C.H. aan de zuidkant van de Watering), Katwijk aan zee 11 3 12 tot 16 jaar Inschrijven
watersport Golfsurfen zondag 17 mei 2020 Surfkaravaan Leiden Surfkaravaan Katwijk, Boulevard Zeezijde 51 (naast Willy Zuid), Katwijk 0 3 8 tot 12 jaar Vol
watersport Golfsurfen zondag 17 mei 2020 Fit Challenge Surfschool Katwijk, Boulevard Zeezijde 3a (tussen K.R.B. Noordpost en Strandpaviljoen B.E.A.C.H. aan de zuidkant van de Watering), Katwijk aan zee 0 3 8 tot 12 jaar Vol
tennis Tennis (di. 16.00 - 17.00 uur) dinsdag 26 mei 2020 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 7 5 6 tot 9 jaar Inschrijven
tennis Tennis (di. 17.00 - 18.00 uur) dinsdag 26 mei 2020 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 8 5 6 tot 9 jaar Inschrijven
tennis Tennis (do. 16.00 - 17.00 uur) donderdag 28 mei 2020 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 7 5 6 tot 9 jaar Inschrijven
tennis Tennis (do. 17.00 -18.00 uur) donderdag 28 mei 2020 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 7 5 9 tot 13 jaar Inschrijven
kanovaren Kanovaren vrijdag vrijdag 29 mei 2020 LKV Rijnland Boomgaardlaan 22, Leiderdorp 9 6 10 tot 18 jaar Inschrijven
inline-skaten/skeeleren Inline Skaten (6 t/m 8 jjar ; 14.00 uur) woensdag 03 juni 2020 Skate-Oké Skateschool Handbalveld Saturnus, Montgomerystraat 50, Leiden 12 5 6 tot 8 jaar Inschrijven
aangepast sporten 18+ Hockey Aangepast Sporten LET OP!! woensdag 03 juni 2020 MHC Forescate Aangepast Sporten Weddeloop 1, 2253 ST, Voorschoten 25 5 18 tot 100 jaar Inschrijven
aangepast sporten Hockey Aangepast Sporten LET OP!! woensdag 03 juni 2020 MHC Forescate Aangepast Sporten Weddeloop 1, 2253 ST, Voorschoten 25 5 10 tot 18 jaar Inschrijven
inline-skaten/skeeleren Inline Skaten (6 t/m 8 jaar ; 15.30 uur) woensdag 03 juni 2020 Skate-Oké Skateschool Handbalveld Saturnus, Montgomerystraat 50, Leiden 15 5 6 tot 8 jaar Inschrijven
stand up paddling SUPpen (16.30-18.00 uur) 10 t/m 14 jaar woensdag 03 juni 2020 Leiden Supping Oude Singel 2 (hoek Nieuwe Beestenmarkt- voor the Duke of Oz), Leiden 1 3 10 tot 14 jaar Inschrijven
beachvolleybal Beachvolleybal woensdag 03 juni 2020 Leython DC Leython Beach, Bloemerd 5, Leiderdorp 7 6 7 tot 11 jaar Inschrijven
inline-skaten/skeeleren Inline Skaten (9 t/m 12 jaar ; 17.00 uur) woensdag 03 juni 2020 Skate-Oké Skateschool Handbalveld Saturnus, Montgomerystraat 50, Leiden 14 5 9 tot 12 jaar Inschrijven
stand up paddling SUPpen (18.00-19.30 uur) 12 t/m 16 jaar woensdag 03 juni 2020 Leiden Supping Oude Singel 2 (hoek Nieuwe Beestenmarkt- voor the Duke of Oz), Leiden 0 3 12 tot 16 jaar Vol
aangepast sporten 18+ Wielrennen Aangepast Sporten LET OP!! woensdag 03 juni 2020 LRTV Swift Aangepast Sporten Willem van der Madeweg 1, 2314 ZA, Leiden 25 4 18 tot 100 jaar Inschrijven
aangepast sporten Wielrennen Aangepast Sporten LET OP!! woensdag 03 juni 2020 LRTV Swift Aangepast Sporten Willem van der Madeweg 1, 2314 ZA, Leiden 25 4 12 tot 18 jaar Inschrijven
aangepast sporten Korfbal Aangepast Sporten LET OP!! woensdag 03 juni 2020 KZ Danaïden Aangepast Sporten Montgomerystraat 50, 2321 CC, Leiden 25 6 6 tot 18 jaar Inschrijven
beachvolleybal Beachvolleybal woensdag 03 juni 2020 Leython DC Leython Beach, Bloemerd 5, Leiderdorp 8 6 12 tot 16 jaar Inschrijven
aangepast sporten 18+ Korfbal Aangepast Sporten LET OP!! woensdag 03 juni 2020 Sporting Trigon Aangepast Sporten Cronesteinkade 19, 2313 GX, Leiden 25 6 18 tot 100 jaar Inschrijven
aangepast sporten Korfbal Aangepast Sporten LET OP!! woensdag 03 juni 2020 Sporting Trigon Aangepast Sporten Cronesteinkade 19, 2313 GX, Leiden 25 6 8 tot 18 jaar Inschrijven
waterscouting Waterscouting zaterdag 06 juni 2020 Lodewijksgroep Waterscouting Admiraal Banckertweg 19 A, Leiden 9 2 7 tot 12 jaar Inschrijven
watersport Surfen & zeeveiligheid zaterdag 06 juni 2020 Surfkaravaan Leiden Surfkaravaan Katwijk, Boulevard Zeezijde 51 (naast Willy Zuid), Katwijk 0 1 8 tot 12 jaar Vol
windsurfen Windsurfen zondag 07 juni 2020 Funsport van Vliet Noord AA/Zoetermeerse Plas, Het Lange Land 5, Zoetermeer 13 1 9 tot 17 jaar Inschrijven