SCHOOLSPORT071

Kies een activiteit

Mijn Sportpas

Je bent niet ingelogd.

Overzicht activiteiten Schoolsport071

Om in te schrijven adviseren we een account aan te maken. Doe dat via Inloggen | Aanmelden als deelnemer. Je kan ook inschrijven zonder account. Je ziet dat wanneer je op inschrijven klikt. Toelichting PDF-bestand beschikbaar. Staat jouw sport er niet bij? Stel dan op je profielpagina bij 'Sportwensen' jouw voorkeuren in en ontvang een mail wanneer die sport wordt aangeboden.

Zoeken

Soort activiteit

Sport
Alles tonen (70)


Lesdag

Locatie
Alles tonen (82)

Leeftijd

Leeftijd    Groepen

Leeftijd: jaar

Aanbieder
Alles tonen (72)

Aantal lessen
Alles tonen (11)


Zoeken
Sport Activiteit Startdatum Aanbieder Locatie Plek? Lessen Leeftijd
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 07 oktober 2022 Docos Tafeltennis Hoge Morsweg 201, Leiden 16 9 9 tot 12 jaar Inschrijven
schaatsen Schaatsen op noren vrijdag 07 oktober 2022 Schaatsen Schoolsport071 Vondellaan 41, Leiden 15 10 7 tot 14 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Streetdance LET OP!! Aangepast Sporten vrijdag 07 oktober 2022 VTV Leiden Aangepast Sporten Admiraal Banckertweg 2b, 2315 SR, Leiden 25 4 8 tot 18 jaar Inschrijven
judo Judo vrijdag 07 oktober 2022 Sportschool Key Mura (jeugd) P.C. Hooftlaan 13, Leiden 0 6 4 tot 6 jaar Gesloten
judo Judo vrijdag 07 oktober 2022 Sportschool Key Mura (jeugd) P.C. Hooftlaan 13, Leiden 16 6 7 tot 8 jaar Inschrijven
judo Judo vrijdag 07 oktober 2022 Sportschool Key Mura (jeugd) P.C. Hooftlaan 13, Leiden 15 6 9 tot 12 jaar Inschrijven
american football of flag football American (flag) Football vrijdag 07 oktober 2022 AFC Lightning Leiden Sportpark, Montgomerystraat 50, Leiden 15 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
american football of flag football American (tackle) Football vrijdag 07 oktober 2022 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 15 tot 18 jaar Inschrijven
american football of flag football American (flag) Football vrijdag 07 oktober 2022 AFC Lightning Leiden Sportpark, Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 13 tot 15 jaar Inschrijven
kunstrijden Kunstrijden op de schaats zaterdag 08 oktober 2022 KSV Rijnland Vondellaan 41, Leiden 8 10 5 tot 13 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 08 oktober 2022 Acrobatiek Leiden P.C. Hooftlaan 13, Leiden 12 8 4 tot 5 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 08 oktober 2022 Acrobatiek Leiden P.C. Hooftlaan 13, Leiden 10 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 08 oktober 2022 Acrobatiek Leiden P.C. Hooftlaan 13, Leiden 15 8 10 tot 12 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal Meisjes zondag 09 oktober 2022 RKVV Meerburg Hans Ecklplein 1, Zoeterwoude 11 5 5 tot 7 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal Meisjes zondag 09 oktober 2022 RKVV Meerburg Hans Ecklplein 1, Zoeterwoude 13 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
kung fu Kung Fu maandag 10 oktober 2022 Hong Ying Wuguan Johan Wagnaarlaan 14, Leiden 5 8 6 tot 10 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Tennis LET OP!! Aangepast Sporten maandag 10 oktober 2022 TPC Unicum Aangepast Tennis Haarlemmerweg 99, 2334GD, Leiden 9 6 6 tot 16 jaar Inschrijven
judo Judo maandag 10 oktober 2022 Sportschool Key Mura (jeugd) Arubapad 2, Leiden 8 6 4 tot 7 jaar Inschrijven
judo Judo maandag 10 oktober 2022 Sportschool Key Mura (jeugd) Arubapad 2, Leiden 16 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
judo Judo dinsdag 11 oktober 2022 Sportschool Key Mura (jeugd) Arubapad 2, Leiden 16 6 4 tot 7 jaar Inschrijven
wielrennen Veldrijden woensdag 12 oktober 2022 LRTV Swift Willem van der Madeweg 1, Leiden 9 4 10 tot 12 jaar Inschrijven
judo Judo donderdag 13 oktober 2022 Sportschool Key Mura (jeugd) Hoflaan 78/80 Gymzaal Leimundo/De Ley, Leiden 12 6 4 tot 7 jaar Inschrijven
judo Judo donderdag 13 oktober 2022 Sportschool Key Mura (jeugd) Hoflaan 78/80 Gymzaal Leimundo/De Ley, Leiden 16 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Schaatsen 16+ LET OP!! Aangepast Sporten zaterdag 15 oktober 2022 IJVL Aangepast Sporten Vondellaan 41, 2332 AA, Leiden 25 3 16 tot 18 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden (start okt.) maandag 31 oktober 2022 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 0 5 8 tot 12 jaar Gesloten
atletiek Atletiek maandag 31 oktober 2022 Leiden Atletiek (jeugd) Antonie Duycklaan 9a, Leiden 0 8 5 tot 7 jaar Gesloten
dance Dance (Groep 7 en 8) dinsdag 01 november 2022 K'dans van Vollenhovekade 17 (Gymzaal Lorentzschool), Leiden 5 6 10 tot 12 jaar Inschrijven
dance Kids Dance (Groep 5 en 6) dinsdag 01 november 2022 K'dans van Vollenhovekade 17 (Gymzaal Lorentzschool), Leiden 9 6 8 tot 10 jaar Inschrijven
jiu-jitsu Braziliaanse Jiu Jitsu / MMA dinsdag 01 november 2022 Sportschool Key Mura (jeugd) Arubapad 2, Leiden 18 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
waterpolo Waterpolo dinsdag 01 november 2022 ZVL 1886 Paramaribostraat 66, Leiden 9 10 6 tot 11 jaar Inschrijven
dance Dance dinsdag 01 november 2022 K'dans van Vollenhovekade 17 (Gymzaal Lorentzschool), Leiden 7 6 12 tot 15 jaar Inschrijven
boksen Kids Bokstraining dinsdag 01 november 2022 Sportcentrum Y-Fit Admiraal Banckertweg 2b, Leiden 8 8 9 tot 12 jaar Inschrijven
badminton Badminton dinsdag 01 november 2022 BC Veglo Smaragdlaan 99, Leiden 5 6 7 tot 13 jaar Inschrijven
bootcamp Indoor Bootcamp dinsdag 01 november 2022 L.K.V. de Spartaan Groenesteeg 107, Leiden 3 8 14 tot 17 jaar Inschrijven
zelfverdediging of weerbaarheid Kracht & Zelfvertrouwen (12.45-13.45 uur) woensdag 02 november 2022 Kracht en Zelfvertrouwen Molensteeg 13G, Leiden 0 6 6 tot 8 jaar Inschrijven wachtlijst
zelfverdediging of weerbaarheid Kracht & Zelfvertrouwen (13.45-14.45 uur) woensdag 02 november 2022 Kracht en Zelfvertrouwen Molensteeg 13G, Leiden 0 6 8 tot 12 jaar Inschrijven wachtlijst
yoga Kinderyoga (wo. 4-5 jaar) woensdag 02 november 2022 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 2 6 4 tot 5 jaar Inschrijven
multi-sporten Multisport Module (14.00-14.45) woensdag 02 november 2022 Fundamental Sports Zuster Meijboomstraat 2, Leiden 16 5 4 tot 8 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (wo. 6-9 jaar) woensdag 02 november 2022 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 0 6 6 tot 9 jaar Inschrijven wachtlijst
multi-sporten Multisport Module (15.15-16.00) woensdag 02 november 2022 Fundamental Sports Regenboogpad 7, Leiden 20 5 4 tot 8 jaar Inschrijven
thaiboksen Thai Kickboxing (16.00-17.00 uur) woensdag 02 november 2022 Sportschool Jurojin Groenesteeg 107, Leiden 7 8 7 tot 10 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (woensdag) woensdag 02 november 2022 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 7 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek woensdag 02 november 2022 Leiden Atletiek (jeugd) Antonie Duycklaan 9a, Leiden 2 8 5 tot 7 jaar Inschrijven
thaiboksen Thai Kickboxing (17.00-18.00 uur) woensdag 02 november 2022 Sportschool Jurojin Groenesteeg 107, Leiden 14 8 11 tot 14 jaar Inschrijven
fitness Kids Fitness woensdag 02 november 2022 Sportcentrum Y-Fit Admiraal Banckertweg 2b, Leiden 3 8 9 tot 12 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Schaatsen LET OP!! Aangepast Sporten woensdag 02 november 2022 IJVL Aangepast Sporten Vondellaan 41, 2332 AA, Leiden 25 3 6 tot 16 jaar Inschrijven
dance Kids Dance (Kleuters) donderdag 03 november 2022 K'dans van Vollenhovekade 17 (Gymzaal Lorentzschool), Leiden 0 6 4 tot 6 jaar Inschrijven wachtlijst
zelfverdediging of weerbaarheid Sodurado donderdag 03 november 2022 Budokan Leiden Groenesteeg 107, Leiden 24 10 5 tot 8 jaar Inschrijven
dance Kids Dance (Groep 3 en 4) donderdag 03 november 2022 K'dans van Vollenhovekade 17 (Gymzaal Lorentzschool), Leiden 1 6 6 tot 8 jaar Inschrijven
dance Kids Dance (Groep 5 en 6) donderdag 03 november 2022 K'dans van Vollenhovekade 17 (Gymzaal Lorentzschool), Leiden 2 6 8 tot 10 jaar Inschrijven
handbal Handbal donderdag 03 november 2022 HV Saturnus Boshuizerlaan 2, Leiden 14 5 7 tot 10 jaar Inschrijven
dance Dance (Groep 7 en 8) donderdag 03 november 2022 K'dans van Vollenhovekade 17 (Gymzaal Lorentzschool), Leiden 4 6 10 tot 12 jaar Inschrijven
fitness Fitness donderdag 03 november 2022 L.K.V. de Spartaan Groenesteeg 107, Leiden 12 8 13 tot 17 jaar Inschrijven
dammen Dammen donderdag 03 november 2022 Leids Damgenootschap Denksportcentrum, Robijnstraat 4, Leiden 18 8 7 tot 12 jaar Inschrijven
breakdance Breakdance (Groep 6, 7 en 8) vrijdag 04 november 2022 K'dans van Vollenhovekade 17 (Gymzaal Lorentzschool), Leiden 8 6 10 tot 12 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 04 november 2022 Tafeltennisvereniging Pecos Voscuyl 42, Oegstgeest 12 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
breakdance Breakdance (Groep 4, 5 en 6) vrijdag 04 november 2022 K'dans van Vollenhovekade 17 (Gymzaal Lorentzschool), Leiden 5 6 8 tot 10 jaar Inschrijven
basketball Basketbal vrijdag 04 november 2022 Docent Sid Bruinsma P.C. Hooftlaan 13, Leiden 13 6 7 tot 9 jaar Inschrijven
jiu-jitsu Sodurado/Jiu Jitsu vrijdag 04 november 2022 Budokan Leiden Groenesteeg 107, Leiden 24 10 7 tot 12 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 04 november 2022 LTTV Scylla Schoolsport071 Voorschoterweg 6F, Leiden 10 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
shorttrack Shorttrack vrijdag 04 november 2022 IHCL Vondellaan 41, Leiden 20 5 7 tot 12 jaar Inschrijven
judo Judo en zelfverdediging (vr. 18.00-19.00… vrijdag 04 november 2022 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
karate Karate (vr. 21.00-22.00 uur) vrijdag 04 november 2022 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
judo Tuimeljudo (8.30 - 9.15 uur) zaterdag 05 november 2022 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 15 10 3 tot 4 jaar Inschrijven
judo Tuimeljudo (9.15-10.00 uur) zaterdag 05 november 2022 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 14 10 3 tot 4 jaar Inschrijven
judo Tuimeljudo (10.15-11.00 uur) zaterdag 05 november 2022 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten 9 10 3 tot 4 jaar Inschrijven
karate Karate (za. 11.00-12.00 uur) zaterdag 05 november 2022 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
shorttrack Shorttrack zaterdag 05 november 2022 IHCL Vondellaan 41, Leiden 18 5 7 tot 13 jaar Inschrijven
karate Karate (za. 12.00-13.00 uur) zaterdag 05 november 2022 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 17 10 8 tot 12 jaar Inschrijven
judo Judo en zelfverdediging (za. 14.00-15.00… zaterdag 05 november 2022 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
ijshockey IJshockey zaterdag 05 november 2022 Leiden Lions Schaatshal Leiden, Vondellaan 41, Leiden 0 5 4 tot 12 jaar Gesloten
scouting Zeeverkenners zondag 06 november 2022 Paulusgroep Marien#235;npoelstraat 4, Leiden 15 5 11 tot 18 jaar Inschrijven
mixed martial arts Hattori Ninja Kindertraining zondag 06 november 2022 The Iga Warrior Schoolsport071 Lange Voort 261E, Oegstgeest 13 4 7 tot 14 jaar Inschrijven
scouting Scouting Welpen zondag 06 november 2022 Paulusgroep Leidse Hout School, Adriaan Pauwstraat 1, Leiden 1 5 7 tot 11 jaar Inschrijven
capoeira Capoeira woensdag 09 november 2022 Flavio Grilo Capoeira P.C. Hooftlaan 13, Leiden 12 7 4 tot 5 jaar Inschrijven
capoeira Capoeira woensdag 09 november 2022 Flavio Grilo Capoeira P.C. Hooftlaan 13, Leiden 14 7 6 tot 12 jaar Inschrijven
zwaardvechten Langzwaard donderdag 10 november 2022 Historisch Vrijvechten Nederland Apollolaan 1 (De ingang van de zaal is aan de achterkant van de school aan de Homeruslaan), Oegstgeest 4 4 15 tot 18 jaar Inschrijven
schoonspringen Gymnastic Diving zaterdag 12 november 2022 Gymsport Leiden Paramaribostraat 66 en gymzaal, Corantijnstraat (200 meter van het zwembad), Leiden 12 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
snorkelen Snorkelen zondag 27 november 2022 Dive Post Zwembad Aquamar, Piet Heinlaan 5, Katwijk 7 2 8 tot 12 jaar Inschrijven
duiken Duiken zondag 11 december 2022 Dive Post zwembad Aquamar, Piet Heinlaan 5, Katwijk 8 2 12 tot 18 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden (start dec.) maandag 12 december 2022 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 0 5 8 tot 12 jaar Gesloten
aangepast sporten (algemeen) Streetdance LET OP!! Aangepast Sporten vrijdag 06 januari 2023 VTV Leiden Aangepast Sporten Admiraal Banckertweg 2b, 2315 SR, Leiden 25 4 8 tot 18 jaar Inschrijven
taekwondo Taekwondo maandag 09 januari 2023 Taekwondovereniging Leiden Pieterskerkgracht 7, Leiden 25 13 12 tot 18 jaar Inschrijven
schaken Schaken dinsdag 10 januari 2023 Jeugdschaakvereniging Op Eigen Wieken Buurthuis, Valkenpad 5, Leiden 11 10 6 tot 9 jaar Inschrijven
karate Kishido Karate dinsdag 10 januari 2023 Kishido Karate Schoolsport071 Zuster Meijboomstraat 2, Leiden 7 10 6 tot 12 jaar Inschrijven
badminton Badminton dinsdag 10 januari 2023 BC Veglo Smaragdlaan 99, Leiden 9 6 7 tot 13 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Schaatsen LET OP!! Aangepast Sporten woensdag 11 januari 2023 IJVL Aangepast Sporten Vondellaan 41, 2332 AA, Leiden 25 3 6 tot 16 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 13 januari 2023 Docos Tafeltennis Hoge Morsweg 201, Leiden 21 10 6 tot 9 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 13 januari 2023 Tafeltennisvereniging Pecos Voscuyl 42, Oegstgeest 12 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
judo Judo vrijdag 13 januari 2023 Sportschool Key Mura (jeugd) P.C. Hooftlaan 13, Leiden 16 6 4 tot 6 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 13 januari 2023 LTTV Scylla Schoolsport071 Voorschoterweg 6F, Leiden 10 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
judo Judo vrijdag 13 januari 2023 Sportschool Key Mura (jeugd) P.C. Hooftlaan 13, Leiden 14 6 7 tot 8 jaar Inschrijven
judo Judo en zelfverdediging (vr. 18.00-19.00… vrijdag 13 januari 2023 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
judo Judo vrijdag 13 januari 2023 Sportschool Key Mura (jeugd) P.C. Hooftlaan 13, Leiden 16 6 9 tot 12 jaar Inschrijven
karate Kishido Karate vrijdag 13 januari 2023 Kishido Karate Schoolsport071 Zuster Meijboomstraat 2, Leiden 10 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
zwemmend redden Reddend Zwemmen (Vijf Mei bad) vrijdag 13 januari 2023 Leidse Reddingsbrigade Boshuizerlaan 1, Leiden 15 10 7 tot 16 jaar Inschrijven
zwemmend redden Reddend Zwemmen (de Zijl) vrijdag 13 januari 2023 Leidse Reddingsbrigade Paramaribostraat 66, Leiden 22 10 7 tot 16 jaar Inschrijven
karate Karate (vr. 21.00-22.00 uur) vrijdag 13 januari 2023 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
judo Tuimeljudo (8.30 - 9.15 uur) zaterdag 14 januari 2023 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 15 10 3 tot 4 jaar Inschrijven
judo Tuimeljudo (9.15-10.00 uur) zaterdag 14 januari 2023 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 15 10 3 tot 4 jaar Inschrijven
judo Tuimeljudo (10.15-11.00 uur) zaterdag 14 januari 2023 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten 14 10 3 tot 4 jaar Inschrijven
schoonspringen Gymnastic Diving zaterdag 14 januari 2023 Gymsport Leiden Paramaribostraat 66 en gymzaal, Corantijnstraat (200 meter van het zwembad), Leiden 12 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
karate Karate (za. 11.00-12.00 uur) zaterdag 14 januari 2023 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
karate Karate (za. 12.00-13.00 uur) zaterdag 14 januari 2023 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 8 tot 12 jaar Inschrijven
judo Judo en zelfverdediging (za. 14.00-15.00… zaterdag 14 januari 2023 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
ijshockey IJshockey zaterdag 14 januari 2023 Leiden Lions Schaatshal Leiden, Vondellaan 41, Leiden 6 5 4 tot 12 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Schaatsen 16+ LET OP!! Aangepast Sporten zaterdag 14 januari 2023 IJVL Aangepast Sporten Vondellaan 41, 2332 AA, Leiden 25 3 16 tot 18 jaar Inschrijven
gymnastiek en meer Ouder-Kindgym maandag 16 januari 2023 Oegstgeester Gymnastiekvereniging O.G.A.V. J.P. Thijsselaan 69, Oegstgeest 4 8 1 tot 2 jaar Inschrijven
gymnastiek en meer Ouder-Kindgym maandag 16 januari 2023 Oegstgeester Gymnastiekvereniging O.G.A.V. J.P. Thijsselaan 69, Oegstgeest 4 8 3 tot 3 jaar Inschrijven
kung fu Kung Fu maandag 16 januari 2023 Hong Ying Wuguan Johan Wagnaarlaan 14, Leiden 12 8 6 tot 10 jaar Inschrijven
turnen Turnen (jongens/meisjes) maandag 16 januari 2023 Oegstgeester Gymnastiekvereniging O.G.A.V. Jan Wolkerslaan 20, Oegstgeest 0 8 4 tot 5 jaar Inschrijven wachtlijst
judo Judo maandag 16 januari 2023 Sportschool Key Mura (jeugd) Arubapad 2, Leiden 15 6 4 tot 7 jaar Inschrijven
turnen Turnen (meisjes) maandag 16 januari 2023 Oegstgeester Gymnastiekvereniging O.G.A.V. Jan Wolkerslaan 20, Oegstgeest 0 8 6 tot 7 jaar Inschrijven wachtlijst
boulderen Boulderen (17.00 uur) maandag 16 januari 2023 Boulderhal Kunststof Schoolsport071 Boulderhal Kunststof, Rooseveltstraat 49-E, Leiden 1 5 8 tot 11 jaar Inschrijven
judo Judo maandag 16 januari 2023 Sportschool Key Mura (jeugd) Arubapad 2, Leiden 16 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (19.00 uur) maandag 16 januari 2023 Boulderhal Kunststof Schoolsport071 Boulderhal Kunststof, Rooseveltstraat 49-E, Leiden 13 5 10 tot 14 jaar Inschrijven
turnen Turnen (jongens/meisjes) dinsdag 17 januari 2023 Oegstgeester Gymnastiekvereniging O.G.A.V. Jan Wolkerslaan 20, Oegstgeest 1 8 5 tot 7 jaar Inschrijven
turnen Turnen (meisjes) dinsdag 17 januari 2023 Gymsport Leiden Oppenheimstraat 4, Leiden 1 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
turnen Turnen (meisjes) dinsdag 17 januari 2023 Oegstgeester Gymnastiekvereniging O.G.A.V. Jan Wolkerslaan 20, Oegstgeest 0 8 7 tot 9 jaar Inschrijven wachtlijst
judo Judo dinsdag 17 januari 2023 Sportschool Key Mura (jeugd) Arubapad 2, Leiden 16 6 4 tot 7 jaar Inschrijven
karate Karate dinsdag 17 januari 2023 Topaz Sport Schoolsport071 Betaplein 20, Leiden 15 10 6 tot 12 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (dinsdag) dinsdag 17 januari 2023 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
jiu-jitsu Braziliaanse Jiu Jitsu / MMA dinsdag 17 januari 2023 Sportschool Key Mura (jeugd) Arubapad 2, Leiden 18 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
boksen Kids Bokstraining dinsdag 17 januari 2023 Sportcentrum Y-Fit Admiraal Banckertweg 2b, Leiden 11 8 9 tot 12 jaar Inschrijven
jiu-jitsu Jiu Jitsu dinsdag 17 januari 2023 Budokan Leiden Groenesteeg 107, Leiden 20 10 13 tot 16 jaar Inschrijven
bootcamp Indoor Bootcamp dinsdag 17 januari 2023 L.K.V. de Spartaan Groenesteeg 107, Leiden 4 8 14 tot 17 jaar Inschrijven
freerunning of parkour Freerunning (9-12 jaar) dinsdag 17 januari 2023 Gymsport Leiden Octavialaan 61, Leiden 0 8 9 tot 12 jaar Vol
gymnastiek en meer Ouder-Kindgym woensdag 18 januari 2023 Oegstgeester Gymnastiekvereniging O.G.A.V. Jan Wolkerslaan 20, Oegstgeest 2 8 1 tot 3 jaar Inschrijven
multi-sporten Multisport Module (14.00-14.45) woensdag 18 januari 2023 Fundamental Sports Zuster Meijboomstraat 2, Leiden 20 5 4 tot 8 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (14.00 uur) woensdag 18 januari 2023 Wildflower Climbing Rooseveltsraat 49A, Leiden 0 5 6 tot 10 jaar Inschrijven wachtlijst
turnen Turnen (jongens) woensdag 18 januari 2023 Oegstgeester Gymnastiekvereniging O.G.A.V. Jan Wolkerslaan 20, Oegstgeest 1 8 6 tot 11 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (wo. 4-5 jaar) woensdag 18 januari 2023 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 7 6 4 tot 5 jaar Inschrijven
fitness Groepsles Kinderen woensdag 18 januari 2023 Topaz Sport Schoolsport071 Betaplein 20, Leiden 16 6 6 tot 12 jaar Inschrijven
capoeira Capoeira woensdag 18 januari 2023 Flavio Grilo Capoeira P.C. Hooftlaan 13, Leiden 17 8 4 tot 5 jaar Inschrijven
turnen Turnen (meisjes) woensdag 18 januari 2023 Oegstgeester Gymnastiekvereniging O.G.A.V. Jan Wolkerslaan 20, Oegstgeest 2 8 7 tot 9 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (15.00 uur) woensdag 18 januari 2023 Wildflower Climbing Rooseveltsraat 49A, Leiden 10 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
multi-sporten Multisport Module (15.15-16.00) woensdag 18 januari 2023 Fundamental Sports Regenboogpad 7, Leiden 24 5 4 tot 8 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (wo. 6-9 jaar) woensdag 18 januari 2023 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 6 6 6 tot 9 jaar Inschrijven
turnen Turnen (meisjes) woensdag 18 januari 2023 Oegstgeester Gymnastiekvereniging O.G.A.V. Jan Wolkerslaan 20, Oegstgeest 0 8 9 tot 10 jaar Inschrijven wachtlijst
turnen Turnen (jongens) woensdag 18 januari 2023 Gymsport Leiden Octavialaan 61, Leiden 8 8 8 tot 12 jaar Inschrijven
thaiboksen Thai Kickboxing (16.00-17.00 uur) woensdag 18 januari 2023 Sportschool Jurojin Groenesteeg 107, Leiden 16 8 7 tot 10 jaar Inschrijven
capoeira Capoeira woensdag 18 januari 2023 Flavio Grilo Capoeira P.C. Hooftlaan 13, Leiden 18 8 6 tot 12 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (woensdag) woensdag 18 januari 2023 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
volleybal Volleybal woensdag 18 januari 2023 Leython DC Schoolsport071 De Does, Amaliaplein 40, Leiderdorp 18 10 6 tot 12 jaar Inschrijven
turnen Turnen (meisjes) woensdag 18 januari 2023 Gymsport Leiden Octavialaan 61, Leiden 6 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
thaiboksen Thai Kickboxing (17.00-18.00 uur) woensdag 18 januari 2023 Sportschool Jurojin Groenesteeg 107, Leiden 16 8 11 tot 14 jaar Inschrijven
fitness Kids Fitness woensdag 18 januari 2023 Sportcentrum Y-Fit Admiraal Banckertweg 2b, Leiden 12 8 9 tot 12 jaar Inschrijven
ritmische gymnastiek Ritmische Gymnastiek (4-7 jaar) woensdag 18 januari 2023 Gymsport Leiden 3 Octberhal, Smaragdlaan 99, Leiden 7 8 4 tot 7 jaar Inschrijven
turnen Turnen (meisjes) woensdag 18 januari 2023 Oegstgeester Gymnastiekvereniging O.G.A.V. Jan Wolkerslaan 20, Oegstgeest 0 8 11 tot 15 jaar Inschrijven wachtlijst
ritmische gymnastiek Ritmische Gymnastiek (8-16 jaar) woensdag 18 januari 2023 Gymsport Leiden 3 Octberhal, Smaragdlaan 99, Leiden 10 8 8 tot 16 jaar Inschrijven
judo Judo donderdag 19 januari 2023 Sportschool Key Mura (jeugd) Hoflaan 78/80 Gymzaal Leimundo/De Ley, Leiden 16 6 4 tot 7 jaar Inschrijven
trampolinespringen Trampolinespringen donderdag 19 januari 2023 Gymsport Leiden Octavialaan 61, Leiden 0 8 8 tot 12 jaar Vol
basketball Kleuter- en kidsbasketbal donderdag 19 januari 2023 Fundamental Sports P.C. Hooftlaan 13 (de bovenzaal), Leiden 22 8 4 tot 8 jaar Inschrijven
turnen Turnen (meisjes) donderdag 19 januari 2023 Oegstgeester Gymnastiekvereniging O.G.A.V. Jan Wolkerslaan 20, Oegstgeest 4 8 7 tot 9 jaar Inschrijven
judo Judo donderdag 19 januari 2023 Sportschool Key Mura (jeugd) Hoflaan 78/80 Gymzaal Leimundo/De Ley, Leiden 16 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
bowlen Bowlen donderdag 19 januari 2023 BVLZW Kenauweg 10, Leiden 4 8 12 tot 18 jaar Inschrijven
bowlen Bowlen donderdag 19 januari 2023 BVLZW Kenauweg 10, Leiden 3 8 8 tot 12 jaar Inschrijven
acrogym Acrogym (12-18 jaar) donderdag 19 januari 2023 Gymsport Leiden Octavialaan 61, Leiden 10 8 12 tot 18 jaar Inschrijven
acrogym Acrogym (6-12 jaar) donderdag 19 januari 2023 Gymsport Leiden Gymzaal bij de Arcade, Octavialaan 61, Leiden 12 8 6 tot 12 jaar Inschrijven
turnen Turnen (jongens) donderdag 19 januari 2023 Gymsport Leiden Valkenpad 38, Leiden 8 8 8 tot 12 jaar Inschrijven
schermen Schermen donderdag 19 januari 2023 Schermvereniging A.E.W. Gymzaal Hazenboschlaan 101 (ingang President Kennedylaan) te Oegstgeest, Oegstgeest 21 8 10 tot 14 jaar Inschrijven
dance Dance donderdag 19 januari 2023 Gymsport Leiden Robijnstraat 100, Leiden 14 8 7 tot 12 jaar Inschrijven
fitness Fitness donderdag 19 januari 2023 L.K.V. de Spartaan Groenesteeg 107, Leiden 12 8 13 tot 17 jaar Inschrijven
judo Judo en zelfverdediging donderdag 19 januari 2023 Budokan Leiden Groenesteeg 107, Leiden 24 10 8 tot 12 jaar Inschrijven
shorttrack Shorttrack vrijdag 20 januari 2023 IHCL Vondellaan 41, Leiden 19 5 7 tot 12 jaar Inschrijven
capoeira Batuque Capoeira zaterdag 21 januari 2023 Batuque Capoeira Leiden Cesar Franckstraat 40, Leiden 14 8 4 tot 8 jaar Inschrijven
shorttrack Shorttrack zaterdag 21 januari 2023 IHCL Vondellaan 41, Leiden 19 5 7 tot 13 jaar Inschrijven
capoeira Batuque Capoeira zaterdag 21 januari 2023 Batuque Capoeira Leiden Cesar Franckstraat 40, Leiden 14 8 9 tot 13 jaar Inschrijven
mixed martial arts Hattori Ninja Kindertraining zondag 22 januari 2023 The Iga Warrior Schoolsport071 Lange Voort 261E, Oegstgeest 15 4 7 tot 14 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal Meisjes zondag 29 januari 2023 RKVV Meerburg Hans Ecklplein 1, Zoeterwoude 20 5 5 tot 7 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal Meisjes zondag 29 januari 2023 RKVV Meerburg Hans Ecklplein 1, Zoeterwoude 20 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden (start jan.) maandag 30 januari 2023 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 0 5 8 tot 12 jaar Gesloten
voetbal Peuter- en kleutervoetbal (09.45-10.30 uur) zondag 05 februari 2023 Prima Events Arubapad 2, Leiden 15 5 3 tot 5 jaar Inschrijven
voetbal Peuter- en kleutervoetbal (10.45-11.30 uur) zondag 05 februari 2023 Prima Events Arubapad 2, Leiden 14 5 3 tot 5 jaar Inschrijven
rots en water Rots en Water (6-9 jaar) dinsdag 07 februari 2023 Rots en Water Schoolsport071 Gymzaal P.C. Hooftlaan 13 (de bovenzaal), Leiden 5 10 6 tot 9 jaar Inschrijven
rots en water Rots en Water (10-14 jaar) dinsdag 07 februari 2023 Rots en Water Schoolsport071 Gymzaal P.C. Hooftlaan 13 (de bovenzaal), Leiden 13 10 10 tot 14 jaar Inschrijven
handbal Handbal donderdag 09 februari 2023 HV Saturnus Boshuizerlaan 2, Leiden 13 5 7 tot 10 jaar Inschrijven
dammen Dammen donderdag 09 februari 2023 Leids Damgenootschap Denksportcentrum, Robijnstraat 4, Leiden 20 8 7 tot 12 jaar Inschrijven
sportklimmen Wandklimmen maandag 06 maart 2023 Wandklimmen Schoolsport071 Apollolaan 262a, Leiden 15 5 12 tot 17 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek dinsdag 07 maart 2023 Leiden Atletiek (jeugd) Antonie Duycklaan 9a, Leiden 4 8 11 tot 13 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (dinsdag) dinsdag 07 maart 2023 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek dinsdag 07 maart 2023 Leiden Atletiek (jeugd) Antonie Duycklaan 9a, Leiden 5 8 14 tot 15 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek dinsdag 07 maart 2023 Leiden Atletiek (jeugd) Antonie Duycklaan 9a, Leiden 5 8 16 tot 18 jaar Inschrijven
dance Musical(dans en acteer)les (5 en 6 jaar) woensdag 08 maart 2023 Musical(dans en acteer)les via Schoolsport071 Lak theater, Lipius gebouw, Cleveringaplaats 1, Leiden 25 10 5 tot 6 jaar Inschrijven
dance Musical(dans en acteer)les (7-9 jaar) woensdag 08 maart 2023 Musical(dans en acteer)les via Schoolsport071 Lak theater, Lipius gebouw, Cleveringaplaats 1, Leiden 4 10 7 tot 9 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (wo. 4-5 jaar) woensdag 08 maart 2023 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 8 6 4 tot 5 jaar Inschrijven
dance Moderne Dans woensdag 08 maart 2023 Musical(dans en acteer)les via Schoolsport071 Lak theater, Lipius gebouw, Cleveringaplaats 1, Leiden 25 10 10 tot 13 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (wo. 6-9 jaar) woensdag 08 maart 2023 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 8 6 6 tot 9 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (woensdag) woensdag 08 maart 2023 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
golf Golf woensdag 08 maart 2023 Golfbaan 't Wedde Richard WagnerLaan 85, Voorschoten 3 5 8 tot 13 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Wielrennen LET OP!! Aangepast Sporten woensdag 08 maart 2023 LRTV Swift Aangepast Sporten Willem van der Madeweg 1, 2314 ZA, Leiden 25 4 12 tot 18 jaar Inschrijven
american football of flag football American (tackle) Football woensdag 08 maart 2023 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 15 tot 18 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 10 maart 2023 Tafeltennisvereniging Pecos Voscuyl 42, Oegstgeest 9 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
basketball Basketbal vrijdag 10 maart 2023 Docent Sid Bruinsma P.C. Hooftlaan 13, Leiden 14 6 9 tot 12 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 10 maart 2023 LTTV Scylla Schoolsport071 Voorschoterweg 6F, Leiden 12 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
american football of flag football American (flag) Football vrijdag 10 maart 2023 AFC Lightning Leiden Sportpark, Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
american football of flag football American (tackle) Football vrijdag 10 maart 2023 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 15 tot 18 jaar Inschrijven
american football of flag football American (flag) Football vrijdag 10 maart 2023 AFC Lightning Leiden Sportpark, Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 13 tot 15 jaar Inschrijven
volleybal Volleybal 12+ zaterdag 11 maart 2023 Leython DC Schoolsport071 Bloemerd 1A, Leiderdorp 6 6 12 tot 18 jaar Inschrijven
schoonspringen Gymnastic Diving zaterdag 11 maart 2023 Gymsport Leiden Paramaribostraat 66 en gymzaal, Corantijnstraat (200 meter van het zwembad), Leiden 12 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
mixed martial arts Hattori Ninja Kindertraining zondag 12 maart 2023 The Iga Warrior Schoolsport071 Lange Voort 261E, Oegstgeest 15 4 7 tot 14 jaar Inschrijven
snorkelen Snorkelen zondag 12 maart 2023 Dive Post Zwembad Aquamar, Piet Heinlaan 5, Katwijk 10 2 8 tot 12 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek maandag 13 maart 2023 Leiden Atletiek (jeugd) Antonie Duycklaan 9a, Leiden 1 8 6 tot 11 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden (start mrt.) maandag 13 maart 2023 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 0 5 8 tot 12 jaar Gesloten
atletiek Atletiek woensdag 15 maart 2023 Leiden Atletiek (jeugd) Antonie Duycklaan 9a, Leiden 2 8 7 tot 11 jaar Inschrijven
honk- en softball Honk- en softbal woensdag 22 maart 2023 HSV Biënto 1e 2 lessen gymzaal P.C. Hooftlaan (Mors); vanaf les 3 Sportveld Bië;nto, Oegstgeesterweg 2 (Houtkwartier), Leiden 23 8 9 tot 16 jaar Inschrijven
honk- en softball Beeball woensdag 22 maart 2023 HSV Biënto 1e 2 lessen gymzaal P.C. Hooftlaan (Mors); vanaf les 3 Sportveld Biënto, Oegstgeesterweg 2 (Houtkwartier), Leiden 16 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
duiken Duiken zondag 26 maart 2023 Dive Post zwembad Aquamar, Piet Heinlaan 5, Katwijk 9 2 12 tot 18 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Wielrennen LET OP!! Aangepast Sporten woensdag 29 maart 2023 LRTV Swift Aangepast Sporten Willem van der Madeweg 1, 2314 ZA, Leiden 25 4 12 tot 18 jaar Inschrijven
wielrennen Wielrennen donderdag 30 maart 2023 LRTV Swift Willem van der Madeweg 1, Leiden 12 6 12 tot 14 jaar Inschrijven
tennis Tennis (wo. 14.00 - 15.00 uur) woensdag 05 april 2023 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 7 5 6 tot 9 jaar Inschrijven
wielrennen Wielrennen woensdag 05 april 2023 LRTV Swift Willem van der Madeweg 1, Leiden 5 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
padel Padel (zonder racketervaring) woensdag 05 april 2023 T.P.V. Zuid-West Schubertlaan 133, Leiden 6 5 10 tot 13 jaar Gesloten
tennis Tennis woensdag 05 april 2023 T.P.V. Zuid-West Schubertlaan 133, Leiden 5 5 10 tot 13 jaar Gesloten
padel Padel (met racketervaring) woensdag 05 april 2023 T.P.V. Zuid-West Schubertlaan 133, Leiden 6 5 10 tot 13 jaar Gesloten
tennis Tennis woensdag 05 april 2023 T.P.V. Zuid-West Schubertlaan 133, Leiden 5 5 13 tot 16 jaar Gesloten
padel Padel (met racketervaring) woensdag 05 april 2023 T.P.V. Zuid-West Schubertlaan 133, Leiden 5 5 13 tot 16 jaar Gesloten
cricket Cricket donderdag 06 april 2023 ASC Ajax ASC Ajax, Abstspoelweg 13, naast zwembad Poelmeer., Oegstgeest 11 10 7 tot 11 jaar Inschrijven
cricket Cricket donderdag 06 april 2023 ASC Ajax ASC Ajax, Abstspoelweg 13, naast zwembad Poelmeer., Oegstgeest 12 10 12 tot 16 jaar Inschrijven
hockey Hockey woensdag 12 april 2023 Hockeyclub LOHC Hofbrouckerlaan 51a, Oegstgeest 4 6 7 tot 8 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (wo. 5 t/m 7 jaar) woensdag 12 april 2023 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2, Leiden 18 6 5 tot 7 jaar Inschrijven
korfbal Korfbal woensdag 12 april 2023 KZ Danaïden Montgomerystraat 50, Leiden 23 8 4 tot 12 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (wo. 8 t/m 12 jaar) woensdag 12 april 2023 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2, Leiden 20 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Streetdance LET OP!! Aangepast Sporten vrijdag 14 april 2023 VTV Leiden Aangepast Sporten Admiraal Banckertweg 2b, 2315 SR, Leiden 25 4 8 tot 18 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 15 april 2023 Acrobatiek Leiden Leidse Hout Park, Leiden 16 8 4 tot 5 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 15 april 2023 Acrobatiek Leiden Leidse Hout Park, Leiden 15 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 15 april 2023 Acrobatiek Leiden Leidse Hout Park, Leiden 16 8 10 tot 12 jaar Inschrijven
skateboarden Skateboarden maandag 08 mei 2023 Wood be Hero Skateshop Skatepark Dwergwier, Merenwijk (naast Turnhal Broekplein), Leiden 5 3 8 tot 14 jaar Inschrijven
roeien Roeien maandag 08 mei 2023 K.S.R.V. Njord Schoolsport071 Morsweg 182-184, Leiden 15 6 13 tot 18 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (17.00 uur) maandag 08 mei 2023 Boulderhal Kunststof Schoolsport071 Boulderhal Kunststof, Rooseveltstraat 49-E, Leiden 15 5 8 tot 11 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden (start mei) maandag 08 mei 2023 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 0 5 8 tot 12 jaar Inschrijven wachtlijst
triathlon Jeugdtriathlon maandag 08 mei 2023 ZVL 1886 (Recreatiebad) Paramaribostraat 66, Leiden 20 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (19.00 uur) maandag 08 mei 2023 Boulderhal Kunststof Schoolsport071 Boulderhal Kunststof, Rooseveltstraat 49-E, Leiden 16 5 10 tot 14 jaar Inschrijven
skateboarden Skateboarden dinsdag 09 mei 2023 Wood be Hero Skateshop Skatepark Dwergwier, Merenwijk (naast Turnhal Broekplein), Leiden 5 3 8 tot 14 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (14.00 uur) woensdag 10 mei 2023 Wildflower Climbing Rooseveltsraat 49A, Leiden 0 5 6 tot 10 jaar Inschrijven wachtlijst
surfen Bodyboarden woensdag 10 mei 2023 Surfschool Katwijk Boulevard Zeezijde 2, Katwijk aan Zee 0 3 7 tot 12 jaar Inschrijven wachtlijst
boulderen Boulderen (15.00 uur) woensdag 10 mei 2023 Wildflower Climbing Rooseveltsraat 49A, Leiden 9 5 6 tot 8 jaar Inschrijven
surfen Golfsurfen woensdag 10 mei 2023 Surfschool Katwijk Boulevard Zeezijde 2, Katwijk aan Zee 11 3 12 tot 16 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Wielrennen LET OP!! Aangepast Sporten woensdag 10 mei 2023 LRTV Swift Aangepast Sporten Willem van der Madeweg 1, 2314 ZA, Leiden 25 4 12 tot 18 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 12 mei 2023 Tafeltennisvereniging Pecos Voscuyl 42, Oegstgeest 12 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 12 mei 2023 LTTV Scylla Schoolsport071 Voorschoterweg 6F, Leiden 12 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
waterski Waterskiën (10.00-11.00 uur) zaterdag 13 mei 2023 Watersport Academy De Kaag Wilhelminalaan 12, Kaag 6 3 11 tot 13 jaar Inschrijven
schoonspringen Gymnastic Diving zaterdag 13 mei 2023 Gymsport Leiden Paramaribostraat 66 en gymzaal, Corantijnstraat (200 meter van het zwembad), Leiden 12 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
waterski Waterskiën (11.30-12.30 uur) zaterdag 13 mei 2023 Watersport Academy De Kaag Wilhelminalaan 12, Kaag 3 3 11 tot 13 jaar Inschrijven
waterski Waterskiën (13.00-14.00 uur) zaterdag 13 mei 2023 Watersport Academy De Kaag Wilhelminalaan 12, Kaag 6 3 12 tot 15 jaar Inschrijven
scouting Zeeverkenners zondag 14 mei 2023 Paulusgroep Visser 't Hooft Lyceum, Eijmerspoelstraat, Leiden 15 5 11 tot 18 jaar Inschrijven
scouting Scouting Welpen zondag 14 mei 2023 Paulusgroep Leidse Hout School, Adriaan Pauwstraat 1, Leiden 4 5 7 tot 11 jaar Inschrijven
kanovaren Kanopolo dinsdag 23 mei 2023 LKV Rijnland Boomgaardlaan 22, Leiderdorp 15 6 10 tot 18 jaar Inschrijven
zeilen Zeilen (onderdeel Zeeverkenners) zaterdag 27 mei 2023 Zeeverkenners Waingunga Clubhuis Waingunga, Bizetpad 1a (Z-W), Leiden 15 4 7 tot 13 jaar Inschrijven
windsurfen Windsurfen zondag 28 mei 2023 Funsport van Vliet Noord AA/Zoetermeerse Plas, Het Lange Land 5, Zoetermeer 11 1 9 tot 17 jaar Inschrijven
tennis Tennis (wo. 14.00 - 15.00 uur) woensdag 31 mei 2023 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 8 5 6 tot 9 jaar Inschrijven
inline-skaten of skeeleren Inline Skaten (6 t/m 8 jaar ; 15.30 uur) woensdag 31 mei 2023 Skate-Oké Skateschool Handbalveld Saturnus, Montgomerystraat 50, Leiden 15 5 6 tot 8 jaar Inschrijven
inline-skaten of skeeleren Inline Skaten (9 t/m 12 jaar ; 17.00 uur) woensdag 31 mei 2023 Skate-Oké Skateschool Handbalveld Saturnus, Montgomerystraat 50, Leiden 14 5 9 tot 12 jaar Inschrijven
tennis Tennis (do. 16.00 - 17.00 uur) donderdag 01 juni 2023 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 11 5 9 tot 13 jaar Inschrijven
beachvolleybal Beachvolleybal zaterdag 03 juni 2023 Leython DC Schoolsport071 Leython Beach, Bloemerd 5, Leiderdorp 20 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
waterscouting Zeilen (Waterscouting) zaterdag 03 juni 2023 Lodewijksgroep Waterscouting Admiraal Banckertweg 19 A, Leiden 8 2 8 tot 12 jaar Inschrijven
beachvolleybal Beachvolleybal maandag 05 juni 2023 Leython DC Schoolsport071 Leython Beach, Bloemerd 5, Leiderdorp 20 5 12 tot 18 jaar Inschrijven
aangepast sporten (algemeen) Wielrennen LET OP!! Aangepast Sporten woensdag 07 juni 2023 LRTV Swift Aangepast Sporten Willem van der Madeweg 1, 2314 ZA, Leiden 25 4 12 tot 18 jaar Inschrijven
windsurfen Windsurfen zondag 11 juni 2023 Funsport van Vliet Noord AA/Zoetermeerse Plas, Het Lange Land 5, Zoetermeer 15 1 9 tot 17 jaar Inschrijven