GEMEENTELIJKE SCHOOLSPORTCOMMISSIE LEIDEN

Kies een activiteit

Mijn Sportpas

Je bent niet ingelogd.

Inschrijven voor activiteiten Schoolsportcommissie

Om in te schrijven adviseren we een account aan te maken. Doe dat via Inloggen | Aanmelden als deelnemer. Je kan ook inschrijven zonder account. Je ziet dat wanneer je op inschrijven klikt. Toelichting PDF-bestand beschikbaar. Staat jouw sport er niet bij? Stel dan op je profielpagina bij 'Sportwensen' jouw voorkeuren in en ontvang een mail wanneer die sport wordt aangeboden.

Zoeken

Soort activiteit

Sport
Alles tonen (70)

Lesdag

Locatie
Alles tonen (80)

Leeftijd

Leeftijd    Groepen

Leeftijd: jaar


Aanbieder
Alles tonen (69)

Aantal lessen
Alles tonen (12)


Zoeken
Sport Activiteit Startdatum Aanbieder Locatie Plek? Lessen Leeftijd
zeilen Zeilen (onderdeel Zeeverkenners) zaterdag 05 september 2020 Zeeverkenners Waingunga Clubhuis Waingunga, Bizetpad 1a (Z-W), Leiden 20 4 8 tot 12 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (maandag) maandag 07 september 2020 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
tennis Tennis (wo. 13.00 - 14.00 uur) woensdag 09 september 2020 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 12 5 6 tot 9 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (wo. 4-5 jaar) woensdag 09 september 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17,, Leiden 8 5 4 tot 5 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek woensdag 09 september 2020 Leiden Atletiek (jeugd) Antonie Duycklaan 9a, Leiden 40 8 9 tot 11 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (wo. 6-9 jaar) woensdag 09 september 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 8 5 6 tot 9 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (woensdag) woensdag 09 september 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 8 5 11 tot 16 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis woensdag 09 september 2020 LTTV Scylla Voorschoterweg 6F, Leiden 12 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
tennis Tennis (do. 16.00 - 17.00 uur) donderdag 10 september 2020 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 12 5 9 tot 13 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (vr.8-10 jaar) vrijdag 11 september 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 8 6 8 tot 10 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (vrijdag) vrijdag 11 september 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
waterski Waterskiën (10.00-11.00 uur) zaterdag 12 september 2020 Watersport Academy De Kaag Wilhelminalaan 12, Kaag 6 3 11 tot 13 jaar Inschrijven
waterski Waterskiën (11.30-12.30 uur) zaterdag 12 september 2020 Watersport Academy De Kaag Wilhelminalaan 12, Kaag 6 3 12 tot 15 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (17.00 uur) maandag 14 september 2020 Boulderhal Kunststof Boulderhal, Rooseveltstraat 49-E, Leiden 16 5 8 tot 10 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden (start sept.) maandag 14 september 2020 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 6 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (19.00 uur) maandag 14 september 2020 Boulderhal Kunststof Boulderhal, Rooseveltstraat 49-E, Leiden 16 5 10 tot 12 jaar Inschrijven
basketball Kleuter- en kidsbasketbal dinsdag 15 september 2020 Fundamental Sports P.C. Hooftlaan 13 (de bovenzaal), Leiden 24 8 4 tot 8 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden dinsdag 15 september 2020 Manege en Pensionstal de Ripse Ruiters Ripse Ruiters, Ripselaan 6, Rijpwetering 6 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
watersport Bodyboarden woensdag 16 september 2020 Fit Challenge Surfschool Katwijk, Boulevard Zeezijde 3a (tussen K.R.B. Noordpost en Strandpaviljoen B.E.A.C.H. aan de zuidkant van de Watering), Katwijk aan zee 12 3 8 tot 12 jaar Inschrijven
padel Padel (zonder racket ervaring) woensdag 16 september 2020 TPC Unicum Haarlemmerweg 99, Leiden 6 5 10 tot 13 jaar Inschrijven
watersport Golfsurfen (16.00 - 17.30 uur) woensdag 16 september 2020 Fit Challenge Surfschool Katwijk, Boulevard Zeezijde 3a (tussen K.R.B. Noordpost en Strandpaviljoen B.E.A.C.H. aan de zuidkant van de Watering), Katwijk aan zee 12 3 10 tot 16 jaar Inschrijven
padel Padel (met 2+ jaar tennis/squash/badminton… woensdag 16 september 2020 TPC Unicum Haarlemmerweg 99, Leiden 6 5 10 tot 13 jaar Inschrijven
volleybal Volleybal woensdag 16 september 2020 Leython DC De Does, Amaliaplein 40, Leiderdorp 20 10 7 tot 11 jaar Inschrijven
padel Padel (met 2+ jaar tennis/squash/badminton… woensdag 16 september 2020 TPC Unicum Haarlemmerweg 99, Leiden 6 5 13 tot 16 jaar Inschrijven
golf Golf woensdag 16 september 2020 Golfbaan 't Wedde Richard WagnerLaan 85, Voorschoten 5 5 8 tot 13 jaar Inschrijven
rugby Rugby "Mini's" woensdag 16 september 2020 LRC DIOK Smaragdlaan 101, Leiden 15 8 10 tot 11 jaar Inschrijven
rugby Rugby "Benjamins" woensdag 16 september 2020 LRC DIOK Smaragdlaan 101, Leiden 15 8 8 tot 9 jaar Inschrijven
survivalrun/ outdoor sporten Bootcamp (16.00-17.00 uur) donderdag 17 september 2020 Fit Challenge Leidse Hout Park, Houtlaan 100 (kant Diaconessen Ziekenhuis; ingang theehuis), Leiden 15 5 9 tot 12 jaar Inschrijven
capoeira Batuque Capoeira zaterdag 19 september 2020 Batuque Capoeira Leiden Cesar Franckstraat, Leiden 12 8 4 tot 8 jaar Inschrijven
capoeira Batuque Capoeira zaterdag 19 september 2020 Batuque Capoeira Leiden Cesar Franckstraat, Leiden 12 8 9 tot 13 jaar Inschrijven
zeilen Zeilen in een Optimist zondag 20 september 2020 KWV De Kaag Sweilandpolder 8, Warmond 8 3 8 tot 11 jaar Inschrijven
windsurfen Windsurfen zondag 20 september 2020 Funsport van Vliet Noord AA/Zoetermeerse Plas, Het Lange Land 5, Zoetermeer 16 1 9 tot 17 jaar Inschrijven
aikido Aikido zondag 20 september 2020 Nederlandse Culturele Aikido Club Leiden Gymzaal Pieterskerkgracht 7, Leiden 12 10 6 tot 10 jaar Inschrijven
aikido Aikido zondag 20 september 2020 Nederlandse Culturele Aikido Club Leiden Gymzaal Pieterskerkgracht 7, Leiden 12 10 11 tot 14 jaar Inschrijven
judo Tuimeljudo (wo. 4 t/m 6 jaar) woensdag 23 september 2020 Sportschool Key Mura (jeugd) Antoinette Kleynstraat 2, Leiden 16 6 4 tot 6 jaar Inschrijven
judo Judo (wo. 7-10 jaar) woensdag 23 september 2020 Sportschool Key Mura (jeugd) Antoinette Kleynstraat 2, Leiden 16 6 7 tot 10 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (wo. 8 t/m 12 jaar) woensdag 23 september 2020 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2, Leiden 20 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (wo. 5 t/m 7 jaar) woensdag 23 september 2020 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2, Leiden 20 6 5 tot 7 jaar Inschrijven
wielrennen Veldrijden donderdag 24 september 2020 LRTV Swift Willem van der Madeweg 1, Leiden 8 4 10 tot 12 jaar Inschrijven
zwaardvechten Langzwaard donderdag 24 september 2020 Historisch Vrijvechten Nederland Apollolaan 1 (De ingang van de zaal is aan de achterkant van de school aan de Homeruslaan), Oegstgeest 10 4 15 tot 18 jaar Inschrijven
voetbal Peuter- en kleutervoetbal (09.45-10.30 uur) zondag 27 september 2020 Prima Events Arubapad 2, Leiden 16 6 3 tot 5 jaar Inschrijven
voetbal Peuter- en kleutervoetbal (10.45-11.30 uur) zondag 27 september 2020 Prima Events Arubapad 2, Leiden 16 6 3 tot 5 jaar Inschrijven
judo Judo (ma. 6-9 jaar) maandag 05 oktober 2020 Sportschool Key Mura (jeugd) Arubapad 2, Leiden 16 6 6 tot 9 jaar Inschrijven
acrogym Acrogym (6-12 jaar) maandag 05 oktober 2020 Gymsport Leiden Gymzaal bij de Arcade, Octavialaan 61 12 8 6 tot 12 jaar Inschrijven
acrogym Acrogym (12-18 jaar) maandag 05 oktober 2020 Gymsport Leiden Gymzaal bij de Arcade, Octavialaan 61 10 8 12 tot 18 jaar Inschrijven
freerunning/ parkour Freerunning (12-18 jaar) maandag 05 oktober 2020 Gymsport Leiden Corantijnstraat 2B, Leiden 10 8 12 tot 18 jaar Inschrijven
judo Tuimeljudo (di. 5-6 jaar) dinsdag 06 oktober 2020 Sportschool Key Mura (jeugd) Arubapad 2, Leiden 16 6 5 tot 6 jaar Inschrijven
judo Judo (di. 6-7 jaar) dinsdag 06 oktober 2020 Sportschool Key Mura (jeugd) Arubapad 2, Leiden 16 5 6 tot 7 jaar Inschrijven
rots en water Rots en Water dinsdag 06 oktober 2020 Mariëlle Dechesne Gymzaal P.C. Hooftlaan 13 (de bovenzaal), Leiden 12 10 6 tot 9 jaar Inschrijven
rots en water Rots en Water dinsdag 06 oktober 2020 Mariëlle Dechesne Gymzaal P.C. Hooftlaan 13 (de bovenzaal), Leiden 12 10 9 tot 12 jaar Inschrijven
karate Kishido Karate dinsdag 06 oktober 2020 Kishido Karate Zuster Meijboomstraat 2, Leiden 10 10 6 tot 12 jaar Inschrijven
schaken Schaken dinsdag 06 oktober 2020 Jeugdschaakvereniging Op Eigen Wieken Buurthuis, Valkenpad 5, Leiden 12 10 6 tot 9 jaar Inschrijven
gymnastiek en meer Ouder en Kindgym woensdag 07 oktober 2020 Gymsport Leiden Bachstraat 101, Leiden 10 8 2 tot 4 jaar Inschrijven
dance Musical(dans en acteer)les (5 en 6 jaar) woensdag 07 oktober 2020 Musical(dans en acteer)les Lak theater, Lipius gebouw, Cleveringaplaats 1, Leiden 25 10 5 tot 6 jaar Inschrijven
dance Musical(dans en acteer)les (7-9 jaar) woensdag 07 oktober 2020 Musical(dans en acteer)les Lak theater, Lipius gebouw, Cleveringaplaats 1, Leiden 25 10 7 tot 9 jaar Inschrijven
turnen Turnen (meisjes) woensdag 07 oktober 2020 Gymsport Leiden Bachstraat 101, Leiden 15 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
dance Musical(dans en acteer)les (10-12 jaar) woensdag 07 oktober 2020 Musical(dans en acteer)les Lak theater, Lipius gebouw, Cleveringaplaats 1, Leiden 25 10 10 tot 12 jaar Inschrijven
turnen Turnen (jongens) woensdag 07 oktober 2020 Gymsport Leiden Gymzaal bij de Arcade, Octavialaan 61, Leiden 10 8 8 tot 11 jaar Inschrijven
capoeira Capoeira woensdag 07 oktober 2020 Flavio Grilo Capoeira P.C. Hooftlaan 13, Leiden 18 8 6 tot 11 jaar Inschrijven
capoeira Capoeira woensdag 07 oktober 2020 Flavio Grilo Capoeira P.C. Hooftlaan 13, Leiden 18 8 12 tot 16 jaar Inschrijven
ritmische gymnastiek Ritmische Gymnastiek (4-7 jaar) woensdag 07 oktober 2020 Gymsport Leiden 3 Octberhal, Smaragdlaan 99, Leiden 10 8 4 tot 7 jaar Inschrijven
taekwondo Taekwondo woensdag 07 oktober 2020 Taekwondovereniging Leiden Pieterskerkgracht 7, Leiden 12 13 7 tot 11 jaar Inschrijven
ritmische gymnastiek Ritmische Gymnastiek (8-16 jaar) woensdag 07 oktober 2020 Gymsport Leiden 3 Octberhal, Smaragdlaan 99, Leiden 10 8 8 tot 16 jaar Inschrijven
trampolinespringen Trampolinespringen donderdag 08 oktober 2020 Gymsport Leiden Gymzaal bij de Arcade, Octavialaan 61, Leiden 20 8 8 tot 12 jaar Inschrijven
bowlen Bowlen donderdag 08 oktober 2020 BVLZW Kenauweg 10, Leiden 8 8 9 tot 12 jaar Inschrijven
turnen Turnen (jongens) donderdag 08 oktober 2020 Gymsport Leiden Oppenheimstraat 4, Leiden 10 8 8 tot 12 jaar Inschrijven
handbal Handbal donderdag 08 oktober 2020 HV Saturnus Boshuizerlaan 2, Leiden 10 5 7 tot 10 jaar Inschrijven
dance Dance donderdag 08 oktober 2020 Gymsport Leiden Gymzaal Robijnstraat 100 (school de Weerklank), Leiden 15 8 7 tot 12 jaar Inschrijven
dammen Dammen donderdag 08 oktober 2020 Leids Damgenootschap Denksportcentrum, Robijnstraat 4, Leiden 20 8 7 tot 11 jaar Inschrijven
freerunning/ parkour Freerunning (6-8 jaar) donderdag 08 oktober 2020 Gymsport Leiden Corantijnstraat 2B, Leiden 20 8 6 tot 8 jaar Inschrijven
freerunning/ parkour Freerunning (9-12 jaar) donderdag 08 oktober 2020 Gymsport Leiden Corantijnstraat 2B, Leiden 20 8 9 tot 12 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 09 oktober 2020 Docos Tafeltennis Hoge Morsweg 201 20 9 9 tot 12 jaar Inschrijven
judo Tuimeljudo (vr. 5-6 jaar) vrijdag 09 oktober 2020 Sportschool Key Mura (jeugd) P.C. Hooftlaan 13, Leiden 16 6 5 tot 6 jaar Inschrijven
schaatsen Schaatsen op noren vrijdag 09 oktober 2020 Schaatsen Schoolsportcommissie Vondellaan 41, Leiden 55 10 7 tot 14 jaar Inschrijven
judo Judo (vr. 6 en 7 jaar) vrijdag 09 oktober 2020 Sportschool Key Mura (jeugd) P.C. Hooftlaan 13, Leiden 16 6 6 tot 7 jaar Inschrijven
american football of flag football American (flag) Football vrijdag 09 oktober 2020 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
karate Kishido Karate vrijdag 09 oktober 2020 Kishido Karate Zuster Meijboomstraat 2, Leiden 10 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 10 oktober 2020 Acrobatiek Leiden P.C. Hooftlaan 13, Leiden 16 8 4 tot 5 jaar Inschrijven
volleybal Volleybal 12+ zaterdag 10 oktober 2020 Leython DC Sporthal de Does, Amaliaplein 40, Leiderdorp 6 6 12 tot 18 jaar Inschrijven
kunstrijden Kunstrijden op de schaats zaterdag 10 oktober 2020 KSV Rijnland Vondellaan 41, Leiden 40 10 5 tot 13 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 10 oktober 2020 Acrobatiek Leiden P.C. Hooftlaan 13, Leiden 16 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 10 oktober 2020 Acrobatiek Leiden P.C. Hooftlaan 13, Leiden 16 8 10 tot 12 jaar Inschrijven
ijshockey IJshockey zaterdag 10 oktober 2020 Leiden Lions Schaatshal Leiden, Vondellaan 41, Leiden 12 5 4 tot 12 jaar Inschrijven
jiu-jitsu Braziliaanse Jiu Jitsu / MMA dinsdag 13 oktober 2020 Sportschool Key Mura (jeugd) Arubapad 2, Leiden 18 6 7 tot 11 jaar Inschrijven
fitness Fitness donderdag 15 oktober 2020 L.K.V. de Spartaan Groenesteeg 107, Leiden 12 8 13 tot 17 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden (start okt.) maandag 26 oktober 2020 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 6 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
waterpolo Waterpolo dinsdag 27 oktober 2020 ZVL 1886 Paramaribostraat 66, Leiden 15 10 6 tot 11 jaar Inschrijven
fitness Kids Fitness dinsdag 27 oktober 2020 Sportcentrum Y-Fit Admiraal Banckertweg 2b, Leiden 12 8 9 tot 12 jaar Inschrijven
badminton Badminton dinsdag 27 oktober 2020 BC Veglo Smaragdlaan 99, Leiden 8 6 7 tot 13 jaar Inschrijven
fitness Kidscardio en Kickfun dinsdag 27 oktober 2020 Cordes Fysio Dobbedreef 1b, Leiden 12 6 9 tot 12 jaar Inschrijven
bootcamp Indoor Bootcamp dinsdag 27 oktober 2020 L.K.V. de Spartaan Groenesteeg 107, Leiden 4 8 14 tot 17 jaar Inschrijven
zelfverdediging/ weerbaarheid Kracht & Zelfvertrouwen (12.45-13.45 uur) woensdag 28 oktober 2020 Kracht en Zelfvertrouwen Molensteeg 13G, Leiden 4 6 6 tot 9 jaar Inschrijven
zelfverdediging/ weerbaarheid Kracht & Zelfvertrouwen (13.45-14.45 uur) woensdag 28 oktober 2020 Kracht en Zelfvertrouwen Molensteeg 13G, Leiden 6 6 9 tot 12 jaar Inschrijven
thaiboksen Thai Kickboxing (16.00-17.00 uur) woensdag 28 oktober 2020 Sportschool Jurojin Groenesteeg 107, Leiden 16 8 7 tot 10 jaar Inschrijven
thaiboksen Thai Kickboxing (17.00-18.00 uur) woensdag 28 oktober 2020 Sportschool Jurojin Groenesteeg 107, Leiden 16 8 11 tot 12 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis woensdag 28 oktober 2020 LTTV Scylla Voorschoterweg 6F, Leiden 12 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
zelfverdediging/ weerbaarheid Sodurado donderdag 29 oktober 2020 Budokan Leiden Groenesteeg 107, Leiden 24 10 5 tot 8 jaar Inschrijven
judo Judo en zelfverdediging donderdag 29 oktober 2020 Budokan Leiden Groenesteeg 107, Leiden 24 10 6 tot 12 jaar Inschrijven
basketball Basketbal vrijdag 30 oktober 2020 Docent Sid Bruinsma Gymzaal Leonardo, Noachstraat 2, Leiden 24 6 7 tot 9 jaar Inschrijven
circus Jeugdcircus vrijdag 30 oktober 2020 Circus Miloco Lammenschansweg 2, Leiden 12 8 5 tot 6 jaar Inschrijven
jiu-jitsu Sodurado/Jiu Jitsu vrijdag 30 oktober 2020 Budokan Leiden Groenesteeg 107, Leiden 24 9 7 tot 11 jaar Inschrijven
judo Judo en zelfverdediging (vr. 18.00-19.00… vrijdag 30 oktober 2020 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 13 tot 18 jaar Inschrijven
karate Karate (vr. 21.00-22.00 uur) vrijdag 30 oktober 2020 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 13 tot 18 jaar Inschrijven
judo Tuimeljudo (8.30 - 9.15 uur) zaterdag 31 oktober 2020 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 15 10 3 tot 4 jaar Inschrijven
judo Tuimeljudo ( 9.15-10.00 uur) zaterdag 31 oktober 2020 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 15 11 3 tot 4 jaar Inschrijven
scouting Scouting Welpen zaterdag 31 oktober 2020 Franciscusgroep Clubhuis, Hazewindsteeg 1 (Centrum), 2312 SH 10 6 7 tot 10 jaar Inschrijven
judo Tuimeljudo ( 10.15-11.00 uur) zaterdag 31 oktober 2020 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten 15 11 3 tot 4 jaar Inschrijven
karate Karate (za. 11.00-12.00 uur) zaterdag 31 oktober 2020 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 13 tot 18 jaar Inschrijven
shorttrack Shorttrack zaterdag 31 oktober 2020 IHCL Vondellaan 41, Leiden 15 5 7 tot 13 jaar Inschrijven
karate Karate (za. 12.00-13.00 uur) zaterdag 31 oktober 2020 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 8 tot 12 jaar Inschrijven
judo Judo en zelfverdediging (za. 14.00-15.00… zaterdag 31 oktober 2020 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 13 tot 18 jaar Inschrijven
yoga Kids Yoga zondag 01 november 2020 Sportcentrum Y-Fit Admiraal Banckertweg 2b, Leiden 12 6 6 tot 9 jaar Inschrijven
scouting Scouting Welpen zondag 01 november 2020 Paulusgroep Scouting Paulusgroep, Marienpoelstraat 4, Leiden 10 5 7 tot 11 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (maandag) maandag 02 november 2020 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden dinsdag 03 november 2020 Manege en Pensionstal de Ripse Ruiters Ripse Ruiters, Ripselaan 6, Rijpwetering 6 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (wo. 4-5 jaar) woensdag 04 november 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17,, Leiden 8 6 4 tot 5 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (wo. 6-9 jaar) woensdag 04 november 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 8 6 6 tot 9 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (woensdag) woensdag 04 november 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (vr.8-10 jaar) vrijdag 06 november 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 8 6 8 tot 10 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (vrijdag) vrijdag 06 november 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
snorkelen Snorkelen zondag 08 november 2020 Dive Post Zwembad Aquamar, Piet Heinlaan 5, Katwijk 16 3 8 tot 12 jaar Inschrijven
zwaardvechten Langzwaard donderdag 12 november 2020 Historisch Vrijvechten Nederland Apollolaan 1 (De ingang van de zaal is aan de achterkant van de school aan de Homeruslaan), Oegstgeest 10 4 15 tot 18 jaar Inschrijven
schoonspringen Schoonspringen zaterdag 14 november 2020 SDW Diving Zwembad, Paramaribostraat 66 en gymzaal, Corantijnstraat (200 meter van het zwembad), Leiden 7 4 6 tot 12 jaar Inschrijven
ijshockey IJshockey zaterdag 14 november 2020 Leiden Lions Schaatshal Leiden, Vondellaan 41, Leiden 12 5 4 tot 12 jaar Inschrijven
duiken Duiken zondag 29 november 2020 Dive Post zwembad Aquamar, Piet Heinlaan 5, Katwijk 10 2 12 tot 18 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden (start nov.) maandag 30 november 2020 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 8 4 8 tot 12 jaar Inschrijven
badminton Badminton dinsdag 08 december 2020 BC Veglo Smaragdlaan 99, Leiden 8 6 7 tot 13 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden dinsdag 08 december 2020 Manege en Pensionstal de Ripse Ruiters Ripse Ruiters, Ripselaan 6, Rijpwetering 8 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
acrogym Acrogym (12-18 jaar) maandag 04 januari 2021 Gymsport Leiden Gymzaal bij de Arcade, Octavialaan 61 10 8 12 tot 18 jaar Inschrijven
acrogym Acrogym (6-12 jaar) maandag 04 januari 2021 Gymsport Leiden Gymzaal bij de Arcade, Octavialaan 61 12 8 6 tot 12 jaar Inschrijven
freerunning/ parkour Freerunning (12-18 jaar) maandag 04 januari 2021 Gymsport Leiden Corantijnstraat 2B, Leiden 10 8 12 tot 18 jaar Inschrijven
taekwondo Taekwondo maandag 04 januari 2021 Taekwondovereniging Leiden Pieterskerkgracht 7, Leiden 12 13 12 tot 18 jaar Inschrijven
freerunning/ parkour Freerunning (9-12 jaar) dinsdag 05 januari 2021 Gymsport Leiden Corantijnstraat 2B, Leiden 20 8 9 tot 12 jaar Inschrijven
fitness Kids Fitness dinsdag 05 januari 2021 Sportcentrum Y-Fit Admiraal Banckertweg 2b, Leiden 12 8 9 tot 12 jaar Inschrijven
karate Kishido Karate dinsdag 05 januari 2021 Kishido Karate Zuster Meijboomstraat 2, Leiden 10 10 6 tot 12 jaar Inschrijven
fitness Kidscardio en Kickfun dinsdag 05 januari 2021 Cordes Fysio Dobbedreef 1b, Leiden 12 6 9 tot 14 jaar Inschrijven
schaken Schaken dinsdag 05 januari 2021 Jeugdschaakvereniging Op Eigen Wieken Buurthuis, Valkenpad 5, Leiden 12 10 6 tot 9 jaar Inschrijven
bootcamp Indoor Bootcamp dinsdag 05 januari 2021 L.K.V. de Spartaan Groenesteeg 107, Leiden 4 8 14 tot 17 jaar Inschrijven
gymnastiek en meer Ouder en Kindgym woensdag 06 januari 2021 Gymsport Leiden Bachstraat 101, Leiden 10 8 2 tot 4 jaar Inschrijven
dance Musical(dans en acteer)les (5 en 6 jaar) woensdag 06 januari 2021 Musical(dans en acteer)les Lak theater, Lipius gebouw, Cleveringaplaats 1, Leiden 25 10 5 tot 6 jaar Inschrijven
dance Musical(dans en acteer)les (7-9 jaar) woensdag 06 januari 2021 Musical(dans en acteer)les Lak theater, Lipius gebouw, Cleveringaplaats 1, Leiden 25 10 7 tot 9 jaar Inschrijven
turnen Turnen (meisjes) woensdag 06 januari 2021 Gymsport Leiden Bachstraat 101, Leiden 15 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
capoeira Capoeira woensdag 06 januari 2021 Flavio Grilo Capoeira P.C. Hooftlaan 13, Leiden 18 8 4 tot 5 jaar Inschrijven
dance Musical(dans en acteer)les (10-12 jaar) woensdag 06 januari 2021 Musical(dans en acteer)les Lak theater, Lipius gebouw, Cleveringaplaats 1, Leiden 25 10 10 tot 12 jaar Inschrijven
turnen Turnen (jongens) woensdag 06 januari 2021 Gymsport Leiden Gymzaal bij de Arcade, Octavialaan 61, Leiden 10 8 8 tot 12 jaar Inschrijven
thaiboksen Thai Kickboxing (16.00-17.00 uur) woensdag 06 januari 2021 Sportschool Jurojin Groenesteeg 107, Leiden 16 8 7 tot 10 jaar Inschrijven
capoeira Capoeira woensdag 06 januari 2021 Flavio Grilo Capoeira P.C. Hooftlaan 13, Leiden 18 8 6 tot 11 jaar Inschrijven
capoeira Capoeira woensdag 06 januari 2021 Flavio Grilo Capoeira P.C. Hooftlaan 13, Leiden 18 8 12 tot 16 jaar Inschrijven
thaiboksen Thai Kickboxing (17.00-18.00 uur) woensdag 06 januari 2021 Sportschool Jurojin Groenesteeg 107, Leiden 16 8 11 tot 14 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis woensdag 06 januari 2021 LTTV Scylla Voorschoterweg 6F, Leiden 12 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
ritmische gymnastiek Ritmische Gymnastiek (4-7 jaar) woensdag 06 januari 2021 Gymsport Leiden 3 Octberhal, Smaragdlaan 99, Leiden 10 8 4 tot 7 jaar Inschrijven
wedstrijdzwemmen Wedstrijdzwemmen woensdag 06 januari 2021 ZVL 1886 Paramaribostraat 66a, Leiden 18 10 7 tot 11 jaar Inschrijven
ritmische gymnastiek Ritmische Gymnastiek (8-16 jaar) woensdag 06 januari 2021 Gymsport Leiden 3 Octberhal, Smaragdlaan 99, Leiden 10 8 8 tot 16 jaar Inschrijven
trampolinespringen Trampolinespringen donderdag 07 januari 2021 Gymsport Leiden Gymzaal bij de Arcade, Octavialaan 61, Leiden 20 8 8 tot 12 jaar Inschrijven
turnen Turnen (jongens) donderdag 07 januari 2021 Gymsport Leiden Oppenheimstraat 4, Leiden 10 8 8 tot 12 jaar Inschrijven
schermen Schermen donderdag 07 januari 2021 Schermvereniging A.E.W. Gymzaal Hazenboschlaan 101 (ingang President Kennedylaan) te Oegstgeest, Oegstgeest 24 8 10 tot 14 jaar Inschrijven
dance Dance donderdag 07 januari 2021 Gymsport Leiden Gymzaal Robijnstraat 100 (school de Weerklank), Leiden 15 8 7 tot 12 jaar Inschrijven
fitness Fitness donderdag 07 januari 2021 L.K.V. de Spartaan Groenesteeg 107, Leiden 15 8 13 tot 17 jaar Inschrijven
freerunning/ parkour Freerunning (6-8 jaar) donderdag 07 januari 2021 Gymsport Leiden Corantijnstraat 2B, Leiden 20 8 6 tot 8 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (vr.8-10 jaar) vrijdag 08 januari 2021 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 8 6 8 tot 10 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 08 januari 2021 Docos Tafeltennis Hoge Morsweg 201, Leiden 25 10 6 tot 9 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (vrijdag) vrijdag 08 januari 2021 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
judo Judo en zelfverdediging (vr. 18.00-19.00… vrijdag 08 januari 2021 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 13 tot 18 jaar Inschrijven
karate Kishido Karate vrijdag 08 januari 2021 Kishido Karate Zuster Meijboomstraat 2, Leiden 10 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
zwemmend redden Reddend Zwemmen (Vijf Mei bad) vrijdag 08 januari 2021 Leidse Reddingsbrigade Boshuizerlaan 1, Leiden 25 10 7 tot 16 jaar Inschrijven
zwemmend redden Reddend Zwemmen (de Zijl) vrijdag 08 januari 2021 Leidse Reddingsbrigade Paramaribostraat 66, Leiden 25 10 7 tot 16 jaar Inschrijven
karate Karate (vr. 21.00-22.00 uur) vrijdag 08 januari 2021 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 13 tot 18 jaar Inschrijven
judo Tuimeljudo (8.30 - 9.15 uur) zaterdag 09 januari 2021 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 15 10 3 tot 4 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 09 januari 2021 Acrobatiek Leiden P.C. Hooftlaan 13, Leiden 16 8 4 tot 5 jaar Inschrijven
judo Tuimeljudo ( 9.15-10.00 uur) zaterdag 09 januari 2021 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 15 10 3 tot 4 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 09 januari 2021 Acrobatiek Leiden P.C. Hooftlaan 13, Leiden 16 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
judo Tuimeljudo ( 10.15-11.00 uur) zaterdag 09 januari 2021 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten 15 10 3 tot 4 jaar Inschrijven
karate Karate (za. 11.00-12.00 uur) zaterdag 09 januari 2021 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 13 tot 18 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 09 januari 2021 Acrobatiek Leiden P.C. Hooftlaan 13, Leiden 16 8 10 tot 12 jaar Inschrijven
capoeira Batuque Capoeira zaterdag 09 januari 2021 Batuque Capoeira Leiden Cesar Franckstraat, Leiden 12 8 4 tot 8 jaar Inschrijven
shorttrack Shorttrack zaterdag 09 januari 2021 IHCL Vondellaan 41, Leiden 15 5 7 tot 13 jaar Inschrijven
karate Karate (za. 12.00-13.00 uur) zaterdag 09 januari 2021 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 8 tot 12 jaar Inschrijven
capoeira Batuque Capoeira zaterdag 09 januari 2021 Batuque Capoeira Leiden Cesar Franckstraat, Leiden 12 8 9 tot 12 jaar Inschrijven
judo Judo en zelfverdediging (za. 13.00-14.00… zaterdag 09 januari 2021 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 8 tot 12 jaar Inschrijven
judo Judo en zelfverdediging (za. 14.00-15.00… zaterdag 09 januari 2021 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 13 tot 18 jaar Inschrijven
yoga Kids Yoga zondag 10 januari 2021 Sportcentrum Y-Fit Admiraal Banckertweg 2b, Leiden 12 6 6 tot 9 jaar Inschrijven
sportklimmen Wandklimmen maandag 11 januari 2021 Wandklimmen via Schoolsportcommissie Apollolaan 262a, Leiden 16 5 12 tot 17 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (maandag) maandag 11 januari 2021 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
darten Darten dinsdag 12 januari 2021 Leidse Dart Vereniging Leidse Dart Vereniging, Voorschoterweg 8 b, Leiden 15 6 9 tot 15 jaar Inschrijven
jiu-jitsu Jiu Jitsu dinsdag 12 januari 2021 Budokan Leiden Groenesteeg 107, Leiden 20 10 13 tot 16 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (wo. 4-5 jaar) woensdag 13 januari 2021 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17,, Leiden 8 6 4 tot 5 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (wo. 6-9 jaar) woensdag 13 januari 2021 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 8 6 6 tot 9 jaar Inschrijven
volleybal Volleybal woensdag 13 januari 2021 Leython DC De Does, Amaliaplein 40, Leiderdorp 20 9 7 tot 11 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (woensdag) woensdag 13 januari 2021 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
volleybal Volleybal 12+ zaterdag 16 januari 2021 Leython DC Sporthal de Does, Amaliaplein 40, Leiderdorp 6 6 12 tot 18 jaar Inschrijven
schoonspringen Schoonspringen zaterdag 16 januari 2021 SDW Diving Zwembad, Paramaribostraat 66 en gymzaal, Corantijnstraat (200 meter van het zwembad), Leiden 7 4 6 tot 12 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden (start jan.) maandag 18 januari 2021 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 6 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
bowlen Bowlen donderdag 21 januari 2021 BVLZW Kenauweg 10, Leiden 8 8 9 tot 12 jaar Inschrijven
bowlen Bowlen donderdag 21 januari 2021 BVLZW Kenauweg 10, Leiden 8 8 12 tot 17 jaar Inschrijven
rots en water Rots en Water dinsdag 02 februari 2021 Mariëlle Dechesne Gymzaal P.C. Hooftlaan 13 (de bovenzaal), Leiden 12 10 6 tot 9 jaar Inschrijven
rots en water Rots en Water dinsdag 02 februari 2021 Mariëlle Dechesne Gymzaal P.C. Hooftlaan 13 (de bovenzaal), Leiden 12 10 9 tot 12 jaar Inschrijven
badminton Badminton dinsdag 02 februari 2021 BC Veglo Smaragdlaan 99, Leiden 8 6 7 tot 13 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden dinsdag 02 februari 2021 Manege en Pensionstal de Ripse Ruiters Ripse Ruiters, Ripselaan 6, Rijpwetering 6 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
zelfverdediging/ weerbaarheid Kracht & Zelfvertrouwen (12.45-13.45 uur) woensdag 03 februari 2021 Kracht en Zelfvertrouwen Molensteeg 13G, Leiden 4 6 6 tot 9 jaar Inschrijven
zelfverdediging/ weerbaarheid Kracht & Zelfvertrouwen (13.45-14.45 uur) woensdag 03 februari 2021 Kracht en Zelfvertrouwen Molensteeg 13G, Leiden 6 6 9 tot 12 jaar Inschrijven
dammen Dammen donderdag 04 februari 2021 Leids Damgenootschap Denksportcentrum, Robijnstraat 4, Leiden 20 8 7 tot 11 jaar Inschrijven
handbal Handbal donderdag 11 februari 2021 HV Saturnus Boshuizerlaan 2, Leiden 10 5 7 tot 10 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden (start mrt.) maandag 01 maart 2021 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 6 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
basketball Kleuter- en kidsbasketbal dinsdag 02 maart 2021 Fundamental Sports P.C. Hooftlaan 13 (de bovenzaal), Leiden 24 8 4 tot 8 jaar Inschrijven
golf Golf woensdag 03 maart 2021 Golfbaan 't Wedde Richard WagnerLaan 85, Voorschoten 5 5 8 tot 13 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (wo. 8 t/m 12 jaar) woensdag 03 maart 2021 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2, Leiden 20 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis woensdag 03 maart 2021 LTTV Scylla Voorschoterweg 6F, Leiden 12 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (wo. 5 t/m 7 jaar) woensdag 03 maart 2021 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2, Leiden 20 6 5 tot 7 jaar Inschrijven
american football of flag football American (tackle) Football woensdag 03 maart 2021 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 15 tot 18 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (vr.8-10 jaar) vrijdag 05 maart 2021 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 8 6 8 tot 10 jaar Inschrijven
cricket Cricket vrijdag 05 maart 2021 ASC Ajax ASC Ajax, Abstspoelweg 13, naast zwembad Poelmeer., Oegstgeest 8 6 7 tot 11 jaar Inschrijven
basketball Basketbal vrijdag 05 maart 2021 Docent Sid Bruinsma Gymzaal Leonardo, Noachstraat 2, Leiden 24 6 9 tot 12 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (vrijdag) vrijdag 05 maart 2021 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 8 7 11 tot 16 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek vrijdag 05 maart 2021 Leiden Atletiek (jeugd) Antonie Duycklaan 9a, Leiden 16 8 12 tot 13 jaar Inschrijven
cricket Cricket vrijdag 05 maart 2021 ASC Ajax ASC Ajax, Abstspoelweg 13, naast zwembad Poelmeer., Oegstgeest 8 6 12 tot 16 jaar Inschrijven
american football of flag football American (flag) Football vrijdag 05 maart 2021 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
american football of flag football American (tackle) Football vrijdag 05 maart 2021 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 15 tot 18 jaar Inschrijven
american football of flag football American (flag) Football vrijdag 05 maart 2021 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 13 tot 15 jaar Inschrijven
schoonspringen Schoonspringen zaterdag 06 maart 2021 SDW Diving Zwembad, Paramaribostraat 66 en gymzaal, Corantijnstraat (200 meter van het zwembad), Leiden 7 5 6 tot 12 jaar Inschrijven
scouting Scouting Welpen zaterdag 06 maart 2021 Franciscusgroep Clubhuis, Hazewindsteeg 1 (Centrum), 2312 SH 10 6 7 tot 10 jaar Inschrijven
voetbal Peuter- en kleutervoetbal (09.45-10.30 uur) zondag 07 maart 2021 Prima Events Arubapad 2, Leiden 16 6 3 tot 5 jaar Inschrijven
voetbal Peuter- en kleutervoetbal (10.45-11.30 uur) zondag 07 maart 2021 Prima Events Arubapad 2, Leiden 16 6 3 tot 5 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (maandag) maandag 08 maart 2021 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (wo. 4-5 jaar) woensdag 10 maart 2021 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17,, Leiden 8 6 4 tot 5 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (wo. 6-9 jaar) woensdag 10 maart 2021 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 8 6 6 tot 9 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (woensdag) woensdag 10 maart 2021 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
snorkelen Snorkelen zondag 14 maart 2021 Dive Post Zwembad Aquamar, Piet Heinlaan 5, Katwijk 16 3 8 tot 12 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden dinsdag 16 maart 2021 Manege en Pensionstal de Ripse Ruiters Ripse Ruiters, Ripselaan 6, Rijpwetering 8 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek woensdag 17 maart 2021 Leiden Atletiek (jeugd) Antonie Duycklaan 9a, Leiden 40 8 9 tot 11 jaar Inschrijven
honk- en softball Beeball woensdag 17 maart 2021 HSV Biënto 1e 2 lessen gymzaal P.C. Hooftlaan (Mors); vanaf les 3 Sportveld Biënto, Oegstgeesterweg 2 (Houtkwartier), Leiden 18 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
honk- en softball Honk- en softbal woensdag 17 maart 2021 HSV Biënto 1e 2 lessen gymzaal P.C. Hooftlaan (Mors); vanaf les 3 Sportveld Bië;nto, Oegstgeesterweg 2 (Houtkwartier), Leiden 24 8 9 tot 16 jaar Inschrijven
survivalrun/ outdoor sporten Bootcamp (16.00-17.00 uur) donderdag 18 maart 2021 Fit Challenge Leidse Hout Park, Houtlaan 100 (kant Diaconessen Ziekenhuis; ingang theehuis), Leiden 15 4 9 tot 12 jaar Inschrijven
wielrennen Wielrennen dinsdag 30 maart 2021 LRTV Swift Willem van der Madeweg 1, Leiden 8 4 11 tot 15 jaar Inschrijven
tennis Tennis (wo. 13.00 - 14.00 uur) woensdag 31 maart 2021 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 12 5 6 tot 9 jaar Inschrijven
korfbal Korfbal woensdag 31 maart 2021 L.K.V. Sporting Trigon Cronesteinkade 19, Leiden 24 8 4 tot 12 jaar Inschrijven
tennis Tennis (do. 16.00 - 17.00 uur) donderdag 01 april 2021 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 12 5 9 tot 13 jaar Inschrijven
padel Padel (zonder racket ervaring) woensdag 07 april 2021 TPC Unicum Haarlemmerweg 99, Leiden 6 5 10 tot 13 jaar Inschrijven
padel Padel (met 2+ jaar tennis/squash/badminton… woensdag 07 april 2021 TPC Unicum Haarlemmerweg 99, Leiden 6 5 10 tot 13 jaar Inschrijven
padel Padel (met 2+ jaar tennis/squash/badminton… woensdag 07 april 2021 TPC Unicum Haarlemmerweg 99, Leiden 6 5 13 tot 16 jaar Inschrijven
duiken Duiken zondag 11 april 2021 Dive Post zwembad Aquamar, Piet Heinlaan 5, Katwijk 10 2 12 tot 18 jaar Inschrijven
roeien Roeien maandag 12 april 2021 K.S.R.V. Njord Morsweg 182-184, Leiden 24 6 13 tot 18 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden (start april.) maandag 12 april 2021 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 7 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (wo. 8 t/m 12 jaar) woensdag 14 april 2021 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2, Leiden 20 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (wo. 5 t/m 7 jaar) woensdag 14 april 2021 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2, Leiden 20 6 5 tot 7 jaar Inschrijven
skateboarden Skateboarden maandag 10 mei 2021 Wood be Hero Skateshop Skatepark Dwergwier, Merenwijk (naast Turnhal Broekplein), Leiden 8 5 8 tot 14 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (17.00 uur) maandag 10 mei 2021 Boulderhal Kunststof Boulderhal, Rooseveltstraat 49-E, Leiden 16 5 8 tot 11 jaar Inschrijven
triathlon Jeugdtriathlon maandag 10 mei 2021 ZVL 1886 (Recreatiebad) Paramaribostraat 66, Leiden 20 1 12 tot 16 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (19.00 uur) maandag 10 mei 2021 Boulderhal Kunststof Boulderhal, Rooseveltstraat 49-E, Leiden 16 5 10 tot 14 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden dinsdag 11 mei 2021 Manege en Pensionstal de Ripse Ruiters Ripse Ruiters, Ripselaan 6, Rijpwetering 8 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
watersport Bodyboarden woensdag 12 mei 2021 Fit Challenge Surfschool Katwijk, Boulevard Zeezijde 3a (tussen K.R.B. Noordpost en Strandpaviljoen B.E.A.C.H. aan de zuidkant van de Watering), Katwijk aan zee 12 3 8 tot 12 jaar Inschrijven
watersport Golfsurfen (16.00 - 17.30 uur) woensdag 12 mei 2021 Fit Challenge Surfschool Katwijk, Boulevard Zeezijde 3a (tussen K.R.B. Noordpost en Strandpaviljoen B.E.A.C.H. aan de zuidkant van de Watering), Katwijk aan zee 12 3 10 tot 16 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis woensdag 12 mei 2021 LTTV Scylla Voorschoterweg 6F, Leiden 12 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
kanovaren Kanopolo vrijdag 21 mei 2021 LKV Rijnland Boomgaardlaan 22, Leiderdorp 10 6 10 tot 18 jaar Inschrijven
tennis Tennis (wo. 13.00 - 14.00 uur) woensdag 26 mei 2021 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 12 5 6 tot 9 jaar Inschrijven
tennis Tennis (do. 16.00 - 17.00 uur) donderdag 27 mei 2021 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 12 5 9 tot 13 jaar Inschrijven
schoonspringen Schoonspringen zaterdag 29 mei 2021 SDW Diving Zwembad, Paramaribostraat 66 en gymzaal, Corantijnstraat (200 meter van het zwembad), Leiden 7 5 6 tot 12 jaar Inschrijven
zeilen Zeilen (onderdeel Zeeverkenners) zaterdag 29 mei 2021 Zeeverkenners Waingunga Clubhuis Waingunga, Bizetpad 1a (Z-W), Leiden 20 4 8 tot 13 jaar Inschrijven
waterski Waterskiën (10.00-11.00 uur) zaterdag 29 mei 2021 Watersport Academy De Kaag Wilhelminalaan 12, Kaag 6 3 11 tot 13 jaar Inschrijven
waterski Waterskiën (11.30-12.30 uur) zaterdag 29 mei 2021 Watersport Academy De Kaag Wilhelminalaan 12, Kaag 6 3 11 tot 13 jaar Inschrijven
waterski Waterskiën (13.00-14.00 uur) zaterdag 29 mei 2021 Watersport Academy De Kaag Wilhelminalaan 12, Kaag 6 3 12 tot 15 jaar Inschrijven
scouting Zeeverkenners zondag 30 mei 2021 Paulusgroep Paulusgroep, Marienpoelstraat 4, Leiden 15 2 11 tot 18 jaar Inschrijven
windsurfen Windsurfen zondag 30 mei 2021 Funsport van Vliet Noord AA/Zoetermeerse Plas, Het Lange Land 5, Zoetermeer 16 1 9 tot 17 jaar Inschrijven
scouting Scouting Welpen zondag 30 mei 2021 Paulusgroep Scouting Paulusgroep, Marienpoelstraat 4, Leiden 10 5 7 tot 11 jaar Inschrijven
inline-skaten/skeeleren Inline Skaten (6 t/m 8 jaar ; 15.30 uur) woensdag 02 juni 2021 Skate-Oké Skateschool Handbalveld Saturnus, Montgomerystraat 50, Leiden 15 5 6 tot 8 jaar Inschrijven
watersport Golfsurfen (16.00 - 17.30 uur) woensdag 02 juni 2021 Fit Challenge Surfschool Katwijk, Boulevard Zeezijde 3a (tussen K.R.B. Noordpost en Strandpaviljoen B.E.A.C.H. aan de zuidkant van de Watering), Katwijk aan zee 12 3 10 tot 16 jaar Inschrijven
stand up paddling SUPpen (16.30-18.00 uur) woensdag 02 juni 2021 Leiden Supping Oude Singel 2 (hoek Nieuwe Beestenmarkt- voor the Duke of Oz), Leiden 7 3 10 tot 14 jaar Inschrijven
beachvolleybal Beachvolleybal woensdag 02 juni 2021 Leython DC Leython Beach, Bloemerd 5, Leiderdorp 8 6 7 tot 11 jaar Inschrijven
inline-skaten/skeeleren Inline Skaten (9 t/m 12 jaar ; 17.00 uur) woensdag 02 juni 2021 Skate-Oké Skateschool Handbalveld Saturnus, Montgomerystraat 50, Leiden 15 5 9 tot 12 jaar Inschrijven
beachvolleybal Beachvolleybal woensdag 02 juni 2021 Leython DC Leython Beach, Bloemerd 5, Leiderdorp 8 6 12 tot 16 jaar Inschrijven
stand up paddling SUPpen (18.00-19.30 uur) woensdag 02 juni 2021 Leiden Supping Oude Singel 2 (hoek Nieuwe Beestenmarkt- voor the Duke of Oz), Leiden 7 3 12 tot 16 jaar Inschrijven
waterscouting Waterscouting zaterdag 05 juni 2021 Lodewijksgroep Waterscouting Admiraal Banckertweg 19 A, Leiden 12 2 7 tot 12 jaar Inschrijven
zeilen Zeilen in een Optimist zondag 06 juni 2021 KWV De Kaag Sweilandpolder 8, Warmond 8 3 8 tot 11 jaar Inschrijven