SCHOOLSPORT071

Kies een activiteit

Mijn Sportpas

Je bent niet ingelogd.

Overzicht activiteiten Schoolsport071 inschrijven vanaf dinsdag 15 aug. 9.00 uur

Om in te schrijven adviseren we een account aan te maken. Doe dat via Inloggen | Aanmelden als deelnemer. Je kan ook inschrijven zonder account. Je ziet dat wanneer je op inschrijven klikt. Toelichting PDF-bestand beschikbaar. Staat jouw sport er niet bij? Stel dan op je profielpagina bij 'Sportwensen' jouw voorkeuren in en ontvang een mail wanneer die sport wordt aangeboden.

Zoeken

Soort activiteit

Sport
Alles tonen (32)


Lesdag

Locatie
Alles tonen (42)

Leeftijd

Leeftijd    Groepen

Leeftijd: jaar

Aanbieder
Alles tonen (39)

Aantal lessen
Alles tonen (7)


Zoeken
Sport Activiteit Startdatum Aanbieder Locatie Plek? Lessen Leeftijd
voetbal Peuter- en kleutervoetbal (09.45-10.30 uur) zondag 25 februari 2024 Prima Events Arubapad 2, Leiden 11 5 3 tot 5 jaar Inschrijven
voetbal Peuter- en kleutervoetbal (10.45-11.30 uur) zondag 25 februari 2024 Prima Events Arubapad 2, Leiden 12 5 3 tot 5 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek maandag 26 februari 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 9 8 7 tot 8 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek maandag 26 februari 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 10 8 9 tot 10 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek maandag 26 februari 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 10 8 10 tot 11 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek maandag 26 februari 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 8 8 8 tot 9 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis maandag 26 februari 2024 LTTV Scylla Voorschoterweg 6F, Leiden 7 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
zelfverdediging of weerbaarheid Kracht & Zelfvertrouwen (12.45-13.45 uur) woensdag 28 februari 2024 Kracht en Zelfvertrouwen Molensteeg 13G, Leiden 4 6 6 tot 8 jaar Inschrijven
zelfverdediging of weerbaarheid Kracht & Zelfvertrouwen (13.45-14.45 uur) woensdag 28 februari 2024 Kracht en Zelfvertrouwen Molensteeg 13G, Leiden 1 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
hockey Hockey Meisjes O12 (10 t/m 11 Jaar) woensdag 28 februari 2024 LHC Roomburg Van Vollenhovenkade 20, Leiden 4 6 10 tot 12 jaar Inschrijven
hockey Hockey Jongens O7 tm O10 (6 t/m 9 Jaar) woensdag 28 februari 2024 LHC Roomburg Van Vollenhovenkade 20, Leiden 8 6 6 tot 10 jaar Inschrijven
hockey Hockey Jongens O12 (10 t/m 11 Jaar) woensdag 28 februari 2024 LHC Roomburg Van Vollenhovenkade 20, Leiden 8 6 10 tot 12 jaar Inschrijven
hockey Hockey Meisjes O7 tm O10 (6 t/m 9 Jaar) woensdag 28 februari 2024 LHC Roomburg Van Vollenhovenkade 20, Leiden 7 6 6 tot 10 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek woensdag 28 februari 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 9 8 7 tot 8 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek woensdag 28 februari 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 10 8 9 tot 10 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek woensdag 28 februari 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 10 8 8 tot 9 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek woensdag 28 februari 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 10 8 10 tot 11 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek donderdag 29 februari 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 4 8 12 tot 14 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek donderdag 29 februari 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 3 8 11 tot 12 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 01 maart 2024 Tafeltennisvereniging Pecos Voscuyl 42, Oegstgeest 5 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 01 maart 2024 Docos Tafeltennis Hoge Morsweg 201, Leiden 25 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
basketball Basketbal vrijdag 01 maart 2024 Docent Sid Bruinsma P.C. Hooftlaan 13, Leiden 0 6 9 tot 12 jaar Gesloten
american football of flag football American (flag) Football vrijdag 01 maart 2024 AFC Lightning Leiden Sportpark, Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
american football of flag football American (tackle) Football vrijdag 01 maart 2024 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 15 tot 18 jaar Inschrijven
american football of flag football American (flag) Football vrijdag 01 maart 2024 AFC Lightning Leiden Sportpark, Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 13 tot 15 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (za. 5 t/m 7 jaar) zaterdag 02 maart 2024 FC Oegstgeest De Voscuyl 19, Oegstgeest 7 6 5 tot 7 jaar Inschrijven
scouting Scouting Welpen zaterdag 02 maart 2024 Scouting St. Jozef Besjeslaan 2a, Leiden 0 6 7 tot 11 jaar Gesloten
scouting Scouting Bevers zaterdag 02 maart 2024 Scouting St. Jozef Besjeslaan 2a, Leiden 1 6 4 tot 7 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek zaterdag 02 maart 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 5 8 12 tot 14 jaar Inschrijven
scouting Scouting Welpen (middag) zaterdag 02 maart 2024 Scouting St. Jozef Besjeslaan 2a, Leiden 0 6 7 tot 11 jaar Inschrijven wachtlijst
hockey Hockey Funkeys Jongens (5 Jaar) zondag 03 maart 2024 LHC Roomburg Cronesteinkade 19 (Sportpark Cronesteinkade), Leiden 6 6 5 tot 6 jaar Inschrijven
hockey Hockey Funkeys Meisjes (5 Jaar) zondag 03 maart 2024 LHC Roomburg Cronesteinkade 19 (Sportpark Cronesteinkade), Leiden 6 6 5 tot 6 jaar Inschrijven
mixed martial arts Hattori Ninja Kindertraining zondag 03 maart 2024 The Iga Warrior Lange Voort 261E, Oegstgeest 4 4 7 tot 14 jaar Inschrijven
snorkelen Snorkelen zondag 03 maart 2024 Dive Post Zwembad Aquamar, Piet Heinlaan 5, Katwijk 2 2 8 tot 12 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden (start mrt.) maandag 04 maart 2024 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 0 5 8 tot 12 jaar Gesloten
yoga Tieneryoga (dinsdag) dinsdag 05 maart 2024 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek dinsdag 05 maart 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 5 8 15 tot 18 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (14.00 uur) woensdag 06 maart 2024 De Marebron - De Yogaboom Koppenhinksteeg 13 (Stadsatelier aan de Kaasmarkt), Leiden 7 6 4 tot 5 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (15.15 uur) woensdag 06 maart 2024 De Marebron - De Yogaboom Koppenhinksteeg 13 (Stadsatelier aan de Kaasmarkt), Leiden 6 6 6 tot 10 jaar Inschrijven
inline-skaten of skeeleren Skeeleren woensdag 06 maart 2024 Warmondse IJs- en Skeelerclub Veerpolder 18, Warmond 44 5 6 tot 12 jaar Inschrijven
golf Golf woensdag 06 maart 2024 Golfpark De Star De Star 51A, Leidschendam 0 5 8 tot 13 jaar Inschrijven wachtlijst
voetbal Voetbal (wo. 8 t/m 12 jaar) woensdag 06 maart 2024 FC Oegstgeest De Voscuyl 19, Oegstgeest 19 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (woensdag) woensdag 06 maart 2024 De Marebron - De Yogaboom Koppenhinksteeg 13 (Stadsatelier aan de Kaasmarkt), Leiden 6 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
american football of flag football American (tackle) Football woensdag 06 maart 2024 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 15 tot 18 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek donderdag 07 maart 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 5 8 14 tot 15 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek donderdag 07 maart 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 5 8 13 tot 14 jaar Inschrijven
duiken Duiken zondag 17 maart 2024 Dive Post zwembad Aquamar, Piet Heinlaan 5, Katwijk 1 2 12 tot 18 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (17.00 uur) maandag 18 maart 2024 Boulderhal Krachtstof Admiraal Banckertweg 2, Leiden 2 5 8 tot 11 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (19.00 uur) maandag 18 maart 2024 Boulderhal Krachtstof Admiraal Banckertweg 2, Leiden 13 5 10 tot 12 jaar Inschrijven
hockey Hockey woensdag 20 maart 2024 Hockeyclub LOHC Hofbrouckerlaan 51a, Oegstgeest 2 6 6 tot 7 jaar Inschrijven
hockey Hockey woensdag 20 maart 2024 Hockeyclub LOHC Hofbrouckerlaan 51a, Oegstgeest 6 6 8 tot 9 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (wo. 8 t/m 12 jaar) woensdag 20 maart 2024 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2, Leiden 17 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (wo. 5 t/m 7 jaar) woensdag 20 maart 2024 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2, Leiden 9 6 5 tot 7 jaar Inschrijven
tennis Tennis woensdag 27 maart 2024 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 1 5 6 tot 9 jaar Inschrijven
wielrennen Wielrennen woensdag 03 april 2024 LRTV Swift Willem van der Madeweg 1, Leiden 9 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
honk- en softball Beeball woensdag 03 april 2024 HSV Biënto Oegstgeesterweg 2, Leiden 15 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
honk- en softball Honk- en softbal woensdag 03 april 2024 HSV Biënto Oegstgeesterweg 2, Leiden 21 8 9 tot 16 jaar Inschrijven
tennis Tennis vrijdag 05 april 2024 TC De Leidse Hout Van Beuningenlaan 1, Leiden 0 4 5 tot 8 jaar Inschrijven wachtlijst
tennis Tennis vrijdag 05 april 2024 TC De Leidse Hout Van Beuningenlaan 1, Leiden 2 4 9 tot 12 jaar Inschrijven
korfbal Korfbal Kangoeroes zaterdag 06 april 2024 Pernix Joop Vervoornpad 7, Leiden 24 8 4 tot 6 jaar Inschrijven
korfbal Korfbal Kangoeroes zaterdag 06 april 2024 KZ Danaïden Montgomerystraat 50, Leiden 25 8 4 tot 6 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 06 april 2024 Acrobatiek Leiden Leidse Hout Park, Leiden 10 8 4 tot 5 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 06 april 2024 Acrobatiek Leiden Leidse Hout Park, Leiden 9 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 06 april 2024 Acrobatiek Leiden Leidse Hout Park, Leiden 16 8 10 tot 12 jaar Inschrijven
korfbal Korfbal dinsdag 09 april 2024 KZ Danaïden Montgomerystraat 50, Leiden 24 8 7 tot 13 jaar Inschrijven
korfbal Korfbal woensdag 10 april 2024 Pernix Joop Vervoornpad 7, Leiden 21 8 6 tot 12 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden (start apr.) maandag 15 april 2024 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 0 5 8 tot 12 jaar Gesloten
judo Tuimelbudo dinsdag 16 april 2024 Budocentrum Junansei P.C. Hooftlaan 13 (Benedenzaal), Leiden 6 6 4 tot 6 jaar Inschrijven
jiu-jitsu Jiu Jitsu dinsdag 16 april 2024 Budocentrum Junansei P.C. Hooftlaan 13 (Benedenzaal), Leiden 9 6 6 tot 10 jaar Inschrijven
dance Musical, zingen, dansen en acteren (13.15… woensdag 08 mei 2024 Musical(dans en acteer)les via Schoolsport071 Lak theater, Lipius gebouw, Cleveringaplaats 1, Leiden 14 10 5 tot 6 jaar Inschrijven
dance Musical, zingen, dansen en acteren (14.00… woensdag 08 mei 2024 Musical(dans en acteer)les via Schoolsport071 Lak theater, Lipius gebouw, Cleveringaplaats 1, Leiden 16 10 7 tot 9 jaar Inschrijven
dance Musical, zingen, dansen en acteren (15.00… woensdag 08 mei 2024 Musical(dans en acteer)les via Schoolsport071 Lak theater, Lipius gebouw, Cleveringaplaats 1, Leiden 19 10 10 tot 13 jaar Inschrijven
skateboarden Skateboarden maandag 13 mei 2024 Wood be Hero Skateshop Skatepark Dwergwier, Merenwijk (naast Turnhal Broekplein), Leiden 2 3 8 tot 14 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis maandag 13 mei 2024 LTTV Scylla Voorschoterweg 6F, Leiden 6 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
triathlon Jeugdtriathlon maandag 13 mei 2024 ZVL-1886 (Recreatiebad) Paramaribostraat 66, Leiden 19 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
skateboarden Skateboarden dinsdag 14 mei 2024 Wood be Hero Skateshop Skatepark Dwergwier, Merenwijk (naast Turnhal Broekplein), Leiden 8 3 8 tot 14 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (14.00 uur) woensdag 15 mei 2024 Wildflower Climbing Dorus Rijkersweg 15, Leiden 0 5 6 tot 9 jaar Gesloten
surfen Bodyboarden woensdag 15 mei 2024 Surfschool Katwijk Boulevard Zeezijde 2, Katwijk aan Zee 0 3 7 tot 12 jaar Gesloten
boulderen Boulderen (15.00 uur) woensdag 15 mei 2024 Wildflower Climbing Dorus Rijkersweg 15, Leiden 4 5 9 tot 12 jaar Inschrijven
kanovaren Kanopolo woensdag 15 mei 2024 LKV Rijnland Boomgaardlaan 22, Leiderdorp 8 6 8 tot 18 jaar Inschrijven
surfen Golfsurfen woensdag 15 mei 2024 Surfschool Katwijk Boulevard Zeezijde 2, Katwijk aan Zee 6 3 12 tot 16 jaar Inschrijven
tennis Tennis woensdag 22 mei 2024 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 2 5 6 tot 9 jaar Inschrijven
inline-skaten of skeeleren Inline Skaten (15.30 uur) woensdag 22 mei 2024 Skate-Oké Skateschool Handbalveld Saturnus, Montgomerystraat 50, Leiden 12 5 6 tot 8 jaar Inschrijven
inline-skaten of skeeleren Inline Skaten (17.00 uur) woensdag 22 mei 2024 Skate-Oké Skateschool Handbalveld Saturnus, Montgomerystraat 50, Leiden 14 5 9 tot 12 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 24 mei 2024 Tafeltennisvereniging Pecos Voscuyl 42, Oegstgeest 8 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
volleybal Volleybal zaterdag 25 mei 2024 Leython DC Amaliaplein 40, Leiderdorp 2 6 12 tot 18 jaar Inschrijven
zeilen Zeilen (onderdeel Welpen) zaterdag 25 mei 2024 Zeeverkenners Waingunga Clubhuis Waingunga, Bizetpad 1a (Z-W), Leiden 0 4 7 tot 9 jaar Inschrijven wachtlijst
zeilen Zeilen (onderdeel Zeeverkenners) zaterdag 25 mei 2024 Zeeverkenners Waingunga Clubhuis Waingunga, Bizetpad 1a (Z-W), Leiden 17 4 10 tot 15 jaar Inschrijven
scouting Zeeverkenners zondag 26 mei 2024 Paulusgroep Visser 't Hooft Lyceum, Eijmerspoelstraat, Leiden 14 5 11 tot 18 jaar Inschrijven
scouting Scouting Welpen zondag 26 mei 2024 Paulusgroep Volgt z.s.m., 0 5 7 tot 11 jaar Inschrijven wachtlijst
beachvolleybal Beachvolleybal zaterdag 01 juni 2024 Leython DC Leython Beach, Bloemerd 5, Leiderdorp 6 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
waterscouting Zeilen (Waterscouting) zaterdag 01 juni 2024 Lodewijksgroep Waterscouting Admiraal Banckertweg 19 A, Leiden 7 2 8 tot 12 jaar Inschrijven
surfen Bodyboarden woensdag 05 juni 2024 Surfschool Katwijk Boulevard Zeezijde 2, Katwijk aan Zee 3 3 7 tot 12 jaar Inschrijven
beachvolleybal Beachvolleybal woensdag 05 juni 2024 Leython DC Leython Beach, Bloemerd 5, Leiderdorp 8 5 12 tot 18 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden (start jun.) maandag 10 juni 2024 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 0 5 8 tot 12 jaar Gesloten