GEMEENTELIJKE SCHOOLSPORTCOMMISSIE LEIDEN

Kies een activiteit

Mijn Sportpas

Je bent niet ingelogd.

Inschrijven voor activiteiten Schoolsportcommissie

Om in te schrijven adviseren we een account aan te maken. Doe dat via Inloggen | Aanmelden als deelnemer. Je kan ook inschrijven zonder account. Je ziet dat wanneer je op inschrijven klikt. Lukt het inschrijven niet kijk dan even of al je gegevens (groep, leeftijd, school) op je profielpagina correct zijn. Of raadpleeg de handleiding PDF-bestand. Staat jouw sport er niet bij? Stel dan op je profielpagina bij 'Sportwensen' jouw voorkeuren in en ontvang een mail wanneer die sport wordt aangeboden.

Je bekijkt nu een selectie van het aanbod. Klik hier om het complete aanbod te bekijken.

Zoeken

Soort activiteit

Sport
Alles tonen (66)

Lesdag

Locatie
Alles tonen (87)

Aanbieder
Alles tonen (73)

Aantal lessen
Alles tonen (8)


Zoeken
Sport Activiteit Startdatum Aanbieder Locatie Plek? Lessen Leeftijd
badminton Badminton dinsdag 10 december 2019 BC Veglo Smaragdlaan 99, Leiden 4 6 9 tot 13 jaar Inschrijven
sportklimmen Wandklimmen maandag 06 januari 2020 Wandklimmen via Schoolsportcommissie Apollolaan 262a, Leiden 12 5 12 tot 17 jaar Inschrijven
wedstrijdzwemmen Wedstrijdzwemmen maandag 06 januari 2020 ZVL 1886 Boshuizerlaan 1, Leiden 11 10 7 tot 11 jaar Inschrijven
streetdance/ hip-hop Streetdance maandag 06 januari 2020 Sportcentrum Y-Fit Admiraal Banckertweg 2b, Leiden 16 8 9 tot 12 jaar Inschrijven
freerunning/ parkour Freerunning maandag 06 januari 2020 Gymsport Leiden Corantijnstraat 2B, Leiden 9 8 14 tot 18 jaar Inschrijven
fitness Kids Fitness dinsdag 07 januari 2020 Sportcentrum Y-Fit Admiraal Banckertweg 2b, Leiden 12 8 9 tot 12 jaar Inschrijven
freerunning/ parkour Freerunning dinsdag 07 januari 2020 Gymsport Leiden Bachstraat 101, Leiden 14 8 6 tot 8 jaar Inschrijven
basketball Kleuter(basket)bal dinsdag 07 januari 2020 Kasper Averink Basketbalclinics P.C. Hooftlaan 13 (de bovenzaal), Leiden 20 8 4 tot 7 jaar Inschrijven
freerunning/ parkour Freerunning dinsdag 07 januari 2020 Gymsport Leiden Bachstraat 101, Leiden 16 8 9 tot 12 jaar Inschrijven
schaken Schaken dinsdag 07 januari 2020 Jeugdschaakvereniging Op Eigen Wieken Buurthuis, Valkenpad 5, Leiden 11 10 6 tot 9 jaar Inschrijven
karate Kishido Karate dinsdag 07 januari 2020 Kishido Karate Zuster Meijboomstraat 2, Leiden 9 10 6 tot 12 jaar Inschrijven
bootcamp Indoor Bootcamp dinsdag 07 januari 2020 L.K.V. de Spartaan Groenesteeg 107, Leiden 4 8 14 tot 17 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (wo. 4-6 jaar) woensdag 08 januari 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17,, Leiden 5 6 4 tot 6 jaar Inschrijven
acrogym Acrogym woensdag 08 januari 2020 Gymsport Leiden Gymzaal bij de Arcade, Octavialaan 61 4 8 12 tot 17 jaar Inschrijven
acrogym Acrogym woensdag 08 januari 2020 Gymsport Leiden Gymzaal bij de Arcade, Octavialaan 61 9 8 6 tot 11 jaar Inschrijven
capoeira Capoeira woensdag 08 januari 2020 Flavio Grilo Capoeira P.C. Hooftlaan 13, Leiden 17 8 4 tot 5 jaar Inschrijven
turnen Turnen (jongens) woensdag 08 januari 2020 Gymsport Leiden Gymzaal, Valkenpad 38, Leiden 13 8 8 tot 12 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (wo. 7-10 jaar) woensdag 08 januari 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 4 6 7 tot 10 jaar Inschrijven
capoeira Capoeira woensdag 08 januari 2020 Flavio Grilo Capoeira P.C. Hooftlaan 13, Leiden 17 8 6 tot 11 jaar Inschrijven
thaiboksen Thai Kickboxing woensdag 08 januari 2020 Sportschool Jurojin Groenesteeg 107, Leiden 10 8 7 tot 10 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (woensdag) woensdag 08 januari 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
capoeira Capoeira woensdag 08 januari 2020 Flavio Grilo Capoeira P.C. Hooftlaan 13, Leiden 18 8 12 tot 16 jaar Inschrijven
basketball Kleuter(basket)bal woensdag 08 januari 2020 Kasper Averink Basketbalclinics P.C. Hooftlaan 13 (de bovenzaal), Leiden 23 8 4 tot 7 jaar Inschrijven
thaiboksen Thai Kickboxing woensdag 08 januari 2020 Sportschool Jurojin Groenesteeg 107, Leiden 11 8 11 tot 14 jaar Inschrijven
ritmische gymnastiek Ritmische Gymnastiek woensdag 08 januari 2020 Gymsport Leiden 3 Octberhal, Smaragdlaan 99, Leiden 7 8 4 tot 7 jaar Inschrijven
ritmische gymnastiek Ritmische Gymnastiek woensdag 08 januari 2020 Gymsport Leiden 3 Octberhal, Smaragdlaan 99, Leiden 7 8 8 tot 16 jaar Inschrijven
trampolinespringen Trampolinespringen donderdag 09 januari 2020 Gymsport Leiden Gymzaal bij de Arcade, Octavialaan 61, Leiden 2 8 8 tot 12 jaar Inschrijven
zumba Kids Zumba donderdag 09 januari 2020 Sportcentrum Y-Fit Admiraal Banckertweg 2b, Leiden 15 8 7 tot 12 jaar Inschrijven
dance Dance donderdag 09 januari 2020 Gymsport Leiden Gymzaal Robijnstraat 100 (school de Weerklank), Leiden 15 8 7 tot 12 jaar Inschrijven
dance Afro dance donderdag 09 januari 2020 Sportcentrum Y-Fit Admiraal Banckertweg 2b, Leiden 12 8 10 tot 14 jaar Inschrijven
schermen Schermen donderdag 09 januari 2020 Schermvereniging A.E.W. Gymzaal Hazenboschlaan 101 (ingang President Kennedylaan) te Oegstgeest, Oegstgeest 16 8 10 tot 14 jaar Inschrijven
waterpolo Waterpolo donderdag 09 januari 2020 ZVL 1886 Paramaribostraat 66, Leiden 15 10 6 tot 11 jaar Inschrijven
fitness Fitness donderdag 09 januari 2020 L.K.V. de Spartaan Groenesteeg 107, Leiden 15 8 13 tot 17 jaar Inschrijven
yoga Ouder-Peuteryoga (vr. 2,5-3,5 jaar) vrijdag 10 januari 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17,, Leiden 7 6 2 tot 3 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (vr. 4-6 jaar) vrijdag 10 januari 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17,, Leiden 8 6 4 tot 6 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (vr. 7-10 jaar) vrijdag 10 januari 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 8 6 7 tot 10 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 10 januari 2020 Docos Tafeltennis Hoge Morsweg 201, Leiden 21 10 6 tot 9 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (vrijdag) vrijdag 10 januari 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 7 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
karate Kishido Karate vrijdag 10 januari 2020 Kishido Karate Zuster Meijboomstraat 2, Leiden 10 10 12 tot 17 jaar Inschrijven
zwemmend redden Reddend Zwemmen (Vijf Mei bad) vrijdag 10 januari 2020 Leidse Reddingsbrigade Boshuizerlaan 1, Leiden 18 10 7 tot 16 jaar Inschrijven
zwemmend redden Reddend Zwemmen (de Zijl) vrijdag 10 januari 2020 Leidse Reddingsbrigade Paramaribostraat 66, Leiden 18 10 7 tot 16 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 11 januari 2020 Acrobatiek Leiden P.C. Hooftlaan 13, Leiden 13 8 4 tot 5 jaar Inschrijven
schoonspringen Schoonspringen zaterdag 11 januari 2020 SDW Diving Zwembad, Paramaribostraat 66 en gymzaal, Corantijnstraat (200 meter van het zwembad), Leiden 5 5 6 tot 12 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek zaterdag 11 januari 2020 Acrobatiek Leiden P.C. Hooftlaan 13, Leiden 14 8 6 tot 10 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek zaterdag 11 januari 2020 Acrobatiek Leiden P.C. Hooftlaan 13, Leiden 16 8 10 tot 14 jaar Inschrijven
shorttrack Shorttrack zaterdag 11 januari 2020 IHCL Vondellaan 41, Leiden 13 5 7 tot 13 jaar Inschrijven
capoeira Batuque Capoeira zaterdag 11 januari 2020 Batuque Capoeira Leiden Cesar Franckstraat, Leiden 9 8 4 tot 8 jaar Inschrijven
aerobics Aquaboarden zaterdag 11 januari 2020 Zwembad de Zijl Paramaribostraat 66, Leiden 15 6 12 tot 16 jaar Inschrijven
capoeira Batuque Capoeira zaterdag 11 januari 2020 Batuque Capoeira Leiden Cesar Franckstraat, Leiden 11 8 9 tot 13 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (ma. 7-10 jaar) maandag 13 januari 2020 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 8 6 7 tot 10 jaar Inschrijven
kung fu Kung Fu maandag 13 januari 2020 Hong Ying Wuguan Johan Wagnaarlaan 14, Leiden 9 8 6 tot 11 jaar Inschrijven
krav maga Krav Maga 4 kids maandag 13 januari 2020 Krav Maga Nederland gymzaal Leo Kannerschool, Endegeesterstraatweg 26, Oegstgeest 0 6 7 tot 11 jaar Vol
yoga Tieneryoga (maandag) maandag 13 januari 2020 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 7 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
volleybal Volleybal - JONGENS maandag 13 januari 2020 Leython DC De Does, Amaliaplein 40, Leiderdorp 8 8 12 tot 18 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (di. 7-10 jaar) dinsdag 14 januari 2020 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 6 6 7 tot 10 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis dinsdag 14 januari 2020 LTTV Scylla Voorschoterweg 6F, Leiden 5 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
fitness Kidscardio en Kickfun dinsdag 14 januari 2020 Cordes Fysio Dobbedreef 1b, Leiden 11 6 9 tot 14 jaar Inschrijven
darten Darten woensdag 15 januari 2020 Leidse Dart Vereniging Leidse Dart Vereniging, Voorschoterweg 8 b, Leiden 16 6 14 tot 18 jaar Inschrijven
circus Jeugdcircus woensdag 15 januari 2020 Circus Miloco Lammenschansweg 2, Leiden 0 8 7 tot 12 jaar Vol
volleybal Volleybal woensdag 15 januari 2020 Leython DC De Does, Amaliaplein 40, Leiderdorp 8 10 7 tot 11 jaar Inschrijven
volleybal Volleybal - MEISJES woensdag 15 januari 2020 Leython DC Sporthal de Does, Amaliaplein 40, Leiderdorp 6 8 12 tot 18 jaar Inschrijven
circus Jeugdcircus zaterdag 18 januari 2020 Circus Miloco Lammenschansweg 2, Leiden 0 8 7 tot 12 jaar Vol
paardensport Paardrijden maandag 20 januari 2020 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 1 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
mahjong Mahjongen maandag 20 januari 2020 Mahjongvereniging de Rode Sleutels Buurthuis de Hoeksteen, Houtschans 107, Leiderdorp 5 5 14 tot 18 jaar Inschrijven
bowlen Bowlen donderdag 23 januari 2020 BVLZW Kenauweg 10, Leiden 0 8 9 tot 12 jaar Vol
bowlen Bowlen donderdag 23 januari 2020 BVLZW Kenauweg 10, Leiden 4 8 12 tot 17 jaar Inschrijven
zelfverdediging/ weerbaarheid Kracht & Zelfvertrouwen woensdag 29 januari 2020 Kracht en Zelfvertrouwen Molensteeg 13G, Leiden 7 6 6 tot 9 jaar Inschrijven
zelfverdediging/ weerbaarheid Kracht & Zelfvertrouwen woensdag 29 januari 2020 Kracht en Zelfvertrouwen Molensteeg 13G, Leiden 7 6 9 tot 12 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden vrijdag 31 januari 2020 Manege en Pensionstal de Ripse Ruiters Ripse Ruiters, Ripselaan 6, Rijpwetering 0 5 8 tot 12 jaar Vol
rots en water Rots en Water dinsdag 04 februari 2020 Mariëlle Dechesne Gymzaal P.C. Hooftlaan 13 (de benedenzaal), Leiden 7 10 6 tot 9 jaar Inschrijven
rots en water Rots en Water dinsdag 04 februari 2020 Mariëlle Dechesne Gymzaal P.C. Hooftlaan 13 (de benedenzaal), Leiden 8 10 9 tot 12 jaar Inschrijven
badminton Badminton dinsdag 04 februari 2020 BC Veglo Smaragdlaan 99, Leiden 6 6 7 tot 10 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (wo. 4 t/m 6 jaar) woensdag 05 februari 2020 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2 19 6 4 tot 6 jaar Inschrijven
dammen Dammen donderdag 06 februari 2020 Leids Damgenootschap Denksportcentrum, Robijnstraat 4, Leiden 20 8 7 tot 11 jaar Inschrijven
voetbal Peuter- en kleutervoetbal (09.45-10.30 uur) zondag 09 februari 2020 Prima Events Arubapad 2, Leiden 16 6 3 tot 5 jaar Inschrijven
voetbal Peuter- en kleutervoetbal (10.45 - 11.30… zondag 09 februari 2020 Prima Events Arubapad 2, Leiden 16 6 3 tot 5 jaar Inschrijven
handbal Handbal donderdag 13 februari 2020 HV Saturnus Boshuizerlaan 2, Leiden 5 5 7 tot 10 jaar Inschrijven
schoonspringen Schoonspringen zaterdag 15 februari 2020 SDW Diving Zwembad, Paramaribostraat 66 en gymzaal, Corantijnstraat (200 meter van het zwembad), Leiden 7 5 6 tot 12 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden maandag 02 maart 2020 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 3 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
golf Golf woensdag 04 maart 2020 Golfbaan 't Wedde Richard WagnerLaan 85, Voorschoten 4 5 8 tot 13 jaar Inschrijven
american football of flag football American (flag) Football woensdag 04 maart 2020 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 15 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
american football of flag football American (tackle) Football woensdag 04 maart 2020 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 15 tot 18 jaar Inschrijven
american football of flag football American (flag) Football woensdag 04 maart 2020 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 13 tot 15 jaar Inschrijven
basketball Basketbal vrijdag 06 maart 2020 Docent Sid Bruinsma Gymzaal Leonardo, Noachstraat 2, Leiden 16 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
american football of flag football American (flag) Football vrijdag 06 maart 2020 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
american football of flag football American (tackle) Football vrijdag 06 maart 2020 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 15 tot 18 jaar Inschrijven
american football of flag football American (flag) Football vrijdag 06 maart 2020 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 13 tot 15 jaar Inschrijven
aerobics Aquaboarden zaterdag 07 maart 2020 Zwembad de Zijl Paramaribostraat 66, Leiden 16 6 10 tot 14 jaar Inschrijven
snorkelen Snorkelen zondag 08 maart 2020 Dive Post Zwembad Aquamar, Piet Heinlaan 5, Katwijk 16 3 8 tot 12 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (ma. 7-10 jaar) maandag 09 maart 2020 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 8 6 7 tot 10 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (maandag) maandag 09 maart 2020 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 7 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
basketball Kleuter(basket)bal dinsdag 10 maart 2020 Kasper Averink Basketbalclinics P.C. Hooftlaan 13 (de bovenzaal), Leiden 24 8 4 tot 7 jaar Inschrijven
basketball Basketbal 3-3 woensdag 11 maart 2020 Kasper Averink Basketbalclinics P.C. Hooftlaan 13 (de bovenzaal), Leiden 24 8 12 tot 17 jaar Inschrijven
yoga Ouder-Peuteryoga (vr. 2,5-3,5 jaar) vrijdag 13 maart 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17,, Leiden 8 6 2 tot 3 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (vr. 4-6 jaar) vrijdag 13 maart 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17,, Leiden 8 6 4 tot 6 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (vr. 7-10 jaar) vrijdag 13 maart 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 8 6 7 tot 10 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (vrijdag) vrijdag 13 maart 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek vrijdag 13 maart 2020 Leiden Atletiek (jeugd) Antonie Duycklaan 9a, Leiden 13 8 11 tot 13 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden vrijdag 13 maart 2020 Manege en Pensionstal de Ripse Ruiters Ripse Ruiters, Ripselaan 6, Rijpwetering 4 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (di. 7-10 jaar) dinsdag 17 maart 2020 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 8 6 7 tot 10 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis dinsdag 17 maart 2020 LTTV Scylla Voorschoterweg 6F, Leiden 10 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (wo. 4-6 jaar) woensdag 18 maart 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17,, Leiden 7 6 4 tot 6 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek woensdag 18 maart 2020 Leiden Atletiek (jeugd) Antonie Duycklaan 9a, Leiden 29 8 6 tot 10 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (wo. 7-10 jaar) woensdag 18 maart 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 6 6 7 tot 10 jaar Inschrijven
survivalrun/ outdoor sporten Bootcamp woensdag 18 maart 2020 Fit Challenge Leidse Hout Park, Houtlaan 100 (kant Diaconessen Ziekenhuis; ingang theehuis), Leiden 13 5 9 tot 12 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (woensdag) woensdag 18 maart 2020 De Marebron - De Yogaboom Het Verteltheater van Jeugdboekhandel Silvester, Rapenburg 17, Leiden 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
honk- en softball Beeball woensdag 18 maart 2020 HSV Biënto 1e 2 lessen gymzaal P.C. Hooftlaan (Mors); vanaf les 3 Sportveld Biënto, Oegstgeesterweg 2 (Houtkwartier), Leiden 16 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
honk- en softball Honk- en softbal woensdag 18 maart 2020 HSV Biënto 1e 2 lessen gymzaal P.C. Hooftlaan (Mors); vanaf les 3 Sportveld Bië;nto, Oegstgeesterweg 2 (Houtkwartier), Leiden 21 8 9 tot 16 jaar Inschrijven
wielrennen Wielrennen dinsdag 24 maart 2020 LRTV Swift Willem van der Madeweg 1, Leiden 8 4 11 tot 15 jaar Inschrijven
duiken Duiken zondag 29 maart 2020 Dive Post zwembad Aquamar, Piet Heinlaan 5, Katwijk 3 2 12 tot 18 jaar Inschrijven
krav maga Krav Maga 4 kids maandag 30 maart 2020 Krav Maga Nederland gymzaal Leo Kannerschool, Endegeesterstraatweg 26, Oegstgeest 0 6 7 tot 11 jaar Vol
tennis Tennis (di. 16.00 - 17.00 uur) dinsdag 31 maart 2020 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 7 5 6 tot 9 jaar Inschrijven
tennis Tennis (di. 17.00 - 18.00 uur) dinsdag 31 maart 2020 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 7 5 6 tot 9 jaar Inschrijven
padel Padel (zonder racket ervaring) woensdag 01 april 2020 TPC Unicum Haarlemmerweg 99, Leiden 5 5 10 tot 13 jaar Inschrijven
padel Padel (met 2+ jaar tennis/squash/badminton… woensdag 01 april 2020 TPC Unicum Haarlemmerweg 99, Leiden 4 5 10 tot 13 jaar Inschrijven
padel Padel (met 2+ jaar tennis/squash/badminton… woensdag 01 april 2020 TPC Unicum Haarlemmerweg 99, Leiden 6 5 13 tot 16 jaar Inschrijven
tennis Tennis (do. 16.00 - 17.00 uur) donderdag 02 april 2020 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 7 5 6 tot 9 jaar Inschrijven
tennis Tennis (do. 17.00 -18.00 uur) donderdag 02 april 2020 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 7 5 9 tot 13 jaar Inschrijven
schoonspringen Schoonspringen zaterdag 04 april 2020 SDW Diving Zwembad, Paramaribostraat 66 en gymzaal, Corantijnstraat (200 meter van het zwembad), Leiden 5 5 6 tot 12 jaar Inschrijven
roeien Roeien maandag 06 april 2020 K.S.R.V. Njord Morsweg 182-184, Leiden 22 6 13 tot 18 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden maandag 06 april 2020 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 4 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
korfbal Korfbal dinsdag 07 april 2020 L.K.V. Sporting Trigon Cronesteinkade 19, Leiden 23 8 4 tot 12 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (wo. 4 t/m 6 jaar) woensdag 08 april 2020 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2 19 6 4 tot 6 jaar Inschrijven
skateboarden Skateboarden woensdag 15 april 2020 Wood be Hero Skateshop Skatepark Dwergwier, Merenwijk (naast Turnhal Broekplein), Leiden 0 5 6 tot 14 jaar Vol
yoga Yoga lekker buiten vrijdag 17 april 2020 Surfkaravaan Leiden Park (bij Theehuis) Leidse Hout Houtlaan 100, Leiden 15 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
skateboarden Skateboarden maandag 20 april 2020 Wood be Hero Skateshop Skatepark Dwergwier, Merenwijk (naast Turnhal Broekplein), Leiden 4 5 6 tot 14 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (ma. 11 en 12 jaar) maandag 20 april 2020 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2, Leiden 10 6 11 tot 12 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (ma. 9 en 10 jaar) maandag 20 april 2020 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2, Leiden 11 6 9 tot 10 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (di. 7 en 8 jaar) dinsdag 21 april 2020 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2, Leiden 12 6 7 tot 8 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (di. 15 t/m 17 jaar) dinsdag 21 april 2020 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2, Leiden 12 6 15 tot 17 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (di. 13 t/m 14 jaar) dinsdag 21 april 2020 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2, Leiden 12 6 13 tot 14 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden vrijdag 24 april 2020 Manege en Pensionstal de Ripse Ruiters Ripse Ruiters, Ripselaan 6, Rijpwetering 5 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
watersport Watersport & buitenwaterveiligheid woensdag 06 mei 2020 Surfkaravaan Leiden Woonark Herensingel 27 J, Leiden 8 3 8 tot 12 jaar Inschrijven
cricket Cricket vrijdag 08 mei 2020 ASC Ajax ASC Ajax, Abstspoelweg 13, naast zwembad Poelmeer., Oegstgeest 7 8 7 tot 11 jaar Inschrijven
cricket Cricket vrijdag 08 mei 2020 ASC Ajax ASC Ajax, Abstspoelweg 13, naast zwembad Poelmeer., Oegstgeest 12 8 12 tot 16 jaar Inschrijven
waterski Waterskiën (10.00-11.00 uur) zaterdag 09 mei 2020 Watersport Academy De Kaag Wilhelminalaan 12, Kaag 2 3 11 tot 13 jaar Inschrijven
zeilen Zeilen (onderdeel Zeeverkenners) zaterdag 09 mei 2020 Zeeverkenners Waingunga Clubhuis Waingunga, Bizetpad 1a (Z-W), Leiden 9 4 8 tot 13 jaar Inschrijven
waterski Waterskiën (11.30-12.30 uur) zaterdag 09 mei 2020 Watersport Academy De Kaag Wilhelminalaan 12, Kaag 0 3 11 tot 13 jaar Vol
aerobics Aquaboarden zaterdag 09 mei 2020 Zwembad de Zijl Paramaribostraat 66, Leiden 16 6 12 tot 16 jaar Inschrijven
waterski Waterskiën (13.00-14.00 uur) zaterdag 09 mei 2020 Watersport Academy De Kaag Wilhelminalaan 12, Kaag 4 3 12 tot 15 jaar Inschrijven
scouting Zeeverkenners zondag 10 mei 2020 Paulusgroep Paulusgroep, Marienpoelstraat 4, Leiden 15 2 11 tot 17 jaar Inschrijven
scouting Scouting Welpen zondag 10 mei 2020 Paulusgroep Scouting Paulusgroep, Marienpoelstraat 4, Leiden 6 5 7 tot 11 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (17.00 uur) maandag 11 mei 2020 Boulderhal Kunststof Boulderhal, Rooseveltstraat 49-E, Leiden 8 5 8 tot 11 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (19.00 uur) maandag 11 mei 2020 Boulderhal Kunststof Boulderhal, Rooseveltstraat 49-E, Leiden 14 5 8 tot 11 jaar Inschrijven
watersport Golfsurfen zondag 17 mei 2020 Surfkaravaan Leiden Surfkaravaan Katwijk, Boulevard Zeezijde 51 (naast Willy Zuid), Katwijk 0 3 8 tot 12 jaar Vol
tennis Tennis (di. 16.00 - 17.00 uur) dinsdag 26 mei 2020 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 8 5 6 tot 9 jaar Inschrijven
tennis Tennis (di. 17.00 - 18.00 uur) dinsdag 26 mei 2020 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 8 5 6 tot 9 jaar Inschrijven
tennis Tennis (do. 16.00 - 17.00 uur) donderdag 28 mei 2020 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 7 5 6 tot 9 jaar Inschrijven
tennis Tennis (do. 17.00 -18.00 uur) donderdag 28 mei 2020 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 7 5 9 tot 13 jaar Inschrijven
kanovaren Kanovaren vrijdag vrijdag 29 mei 2020 LKV Rijnland Boomgaardlaan 22, Leiderdorp 9 6 10 tot 18 jaar Inschrijven
inline-skaten/skeeleren Inline Skaten (6 t/m 8 jjar ; 14.00 uur) woensdag 03 juni 2020 Skate-Oké Skateschool Handbalveld Saturnus, Montgomerystraat 50, Leiden 12 5 6 tot 8 jaar Inschrijven
inline-skaten/skeeleren Inline Skaten (6 t/m 8 jaar ; 15.30 uur) woensdag 03 juni 2020 Skate-Oké Skateschool Handbalveld Saturnus, Montgomerystraat 50, Leiden 15 5 6 tot 8 jaar Inschrijven
stand up paddling SUPpen (16.30-18.00 uur) 10 t/m 14 jaar woensdag 03 juni 2020 Leiden Supping Oude Singel 2 (hoek Nieuwe Beestenmarkt- voor the Duke of Oz), Leiden 0 3 10 tot 14 jaar Vol
beachvolleybal Beachvolleybal woensdag 03 juni 2020 Leython DC Leython Beach, Bloemerd 5, Leiderdorp 7 6 7 tot 11 jaar Inschrijven
inline-skaten/skeeleren Inline Skaten (9 t/m 12 jaar ; 17.00 uur) woensdag 03 juni 2020 Skate-Oké Skateschool Handbalveld Saturnus, Montgomerystraat 50, Leiden 15 5 9 tot 12 jaar Inschrijven
stand up paddling SUPpen (18.00-19.30 uur) 12 t/m 16 jaar woensdag 03 juni 2020 Leiden Supping Oude Singel 2 (hoek Nieuwe Beestenmarkt- voor the Duke of Oz), Leiden 2 3 12 tot 16 jaar Inschrijven
beachvolleybal Beachvolleybal woensdag 03 juni 2020 Leython DC Leython Beach, Bloemerd 5, Leiderdorp 8 6 12 tot 16 jaar Inschrijven
waterscouting Waterscouting zaterdag 06 juni 2020 Lodewijksgroep Waterscouting Admiraal Banckertweg 19 A, Leiden 9 2 7 tot 12 jaar Inschrijven
watersport Surfen & zeeveiligheid zaterdag 06 juni 2020 Surfkaravaan Leiden Surfkaravaan Katwijk, Boulevard Zeezijde 51 (naast Willy Zuid), Katwijk 0 1 8 tot 12 jaar Vol
windsurfen Windsurfen zondag 07 juni 2020 Funsport van Vliet Noord AA/Zoetermeerse Plas, Het Lange Land 5, Zoetermeer 13 1 9 tot 17 jaar Inschrijven