SCHOOLSPORT071

Kies een activiteit

Mijn Sportpas

Je bent niet ingelogd.

Overzicht activiteiten Schoolsport071 inschrijven vanaf dinsdag 15 aug. 9.00 uur

Om in te schrijven adviseren we een account aan te maken. Doe dat via Inloggen | Aanmelden als deelnemer. Je kan ook inschrijven zonder account. Je ziet dat wanneer je op inschrijven klikt. Toelichting PDF-bestand beschikbaar. Staat jouw sport er niet bij? Stel dan op je profielpagina bij 'Sportwensen' jouw voorkeuren in en ontvang een mail wanneer die sport wordt aangeboden.

Je bekijkt nu een selectie van het aanbod. Klik hier om het complete aanbod te bekijken.

Zoeken

Soort activiteit

Sport
Alles tonen (60)


Lesdag

Locatie
Alles tonen (77)

Leeftijd

Leeftijd    Groepen

Leeftijd: jaar

Aanbieder
Alles tonen (67)

Aantal lessen
Alles tonen (8)


Zoeken
Sport Activiteit Startdatum Aanbieder Locatie Plek? Lessen Leeftijd
zwemmen Conditiezwemmen zaterdag 30 september 2023 Zwem en Polovereniging Vivax Zwembad Poelmeer, Lange Voort 273, Oegstgeest 8 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
waterpolo Waterpolo zondag 01 oktober 2023 Zwem en Polovereniging Vivax Zwembad Poelmeer, Lange Voort 273, Oegstgeest 10 10 9 tot 10 jaar Inschrijven
waterpolo Waterpolo zondag 01 oktober 2023 Zwem en Polovereniging Vivax Zwembad Poelmeer, Lange Voort 273, Oegstgeest 7 10 11 tot 12 jaar Inschrijven
gymnastiek en meer Kleutergym woensdag 04 oktober 2023 Gymsport Leiden Gymzaal bij de Leidse Houtschool, Antonie Duycklaan 10-12, Leiden 2 8 4 tot 6 jaar Inschrijven
taekwondo Taekwondo woensdag 04 oktober 2023 Taekwondovereniging Leiden Pieterskerkgracht 7, Leiden 20 13 7 tot 11 jaar Inschrijven
dance Dance donderdag 05 oktober 2023 Gymsport Leiden Robijnstraat 100, Leiden 8 8 10 tot 13 jaar Inschrijven
dance Dance donderdag 05 oktober 2023 Gymsport Leiden Robijnstraat 100, Leiden 9 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
turnen Turnen (meisjes) donderdag 05 oktober 2023 Gymsport Leiden Oppenheimstraat 4, Leiden 3 8 9 tot 12 jaar Inschrijven
gymnastiek en meer Ouder- en Kind Peutergym vrijdag 06 oktober 2023 Gymsport Leiden Arubapad 2, Leiden 3 8 2 tot 4 jaar Inschrijven
ritmische gymnastiek Ritmische Gymnastiek (4-7 jaar) vrijdag 06 oktober 2023 Gymsport Leiden Bachstraat 101, Leiden 3 8 4 tot 7 jaar Inschrijven
ritmische gymnastiek Ritmische Gymnastiek vrijdag 06 oktober 2023 Gymsport Leiden Bachstraat 101, Leiden 7 8 8 tot 16 jaar Inschrijven
turnen Turnen (jongens) vrijdag 06 oktober 2023 Gymsport Leiden Valkenpad 38, Leiden 1 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
turnen Turnen (jongens) vrijdag 06 oktober 2023 Gymsport Leiden Valkenpad 38, Leiden 8 8 10 tot 14 jaar Inschrijven
acrogym Acrogym maandag 09 oktober 2023 Gymsport Leiden Octavialaan 61, Leiden 10 8 12 tot 18 jaar Inschrijven
acrogym Acrogym (6-12 jaar) maandag 09 oktober 2023 Gymsport Leiden Gymzaal bij de Arcade, Octavialaan 61, Leiden 6 8 6 tot 12 jaar Inschrijven
shorttrack Shorttrack woensdag 11 oktober 2023 IHCL Marie Diebenplaats 104, Leiden 2 5 7 tot 12 jaar Inschrijven
kunstrijden Kunstrijden op de schaats zaterdag 14 oktober 2023 KSV Rijnland Marie Diebenplaats 104, Leiden 8 10 5 tot 13 jaar Inschrijven
shorttrack Shorttrack zaterdag 21 oktober 2023 IHCL Marie Diebenplaats 104, Leiden 3 5 7 tot 12 jaar Inschrijven
kung fu Kung Fu maandag 23 oktober 2023 Hong Ying Wuguan Johan Wagnaarlaan 14, Leiden 9 8 6 tot 10 jaar Inschrijven
judo Judo maandag 23 oktober 2023 Sportschool Key Mura Arubapad 2, Leiden 12 6 4 tot 7 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (17.00 uur) maandag 23 oktober 2023 Boulderhal Krachtstof Admiraal Banckertweg 2, Leiden 0 5 8 tot 11 jaar Inschrijven wachtlijst
atletiek Atletiek maandag 23 oktober 2023 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 6 8 9 tot 10 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek maandag 23 oktober 2023 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 4 8 6 tot 7 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden (start okt.) maandag 23 oktober 2023 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 0 5 8 tot 12 jaar Gesloten
atletiek Atletiek maandag 23 oktober 2023 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 3 8 7 tot 8 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek maandag 23 oktober 2023 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 4 8 8 tot 9 jaar Inschrijven
fitness Kids Fitness maandag 23 oktober 2023 Sportcentrum Y-Fit Rooseveltstraat 8a1-10a1, Leiden 12 8 9 tot 12 jaar Inschrijven
judo Judo maandag 23 oktober 2023 Sportschool Key Mura Arubapad 2, Leiden 13 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (19.00 uur) maandag 23 oktober 2023 Boulderhal Krachtstof Admiraal Banckertweg 2, Leiden 5 5 10 tot 12 jaar Inschrijven
judo Judo dinsdag 24 oktober 2023 Sportschool Key Mura Arubapad 2, Leiden 13 6 4 tot 7 jaar Inschrijven
dance Kids Dance dinsdag 24 oktober 2023 Sportcentrum Y-Fit Rooseveltstraat 8a1-10a1, Leiden 11 8 9 tot 12 jaar Inschrijven
schaken Schaken dinsdag 24 oktober 2023 Jeugdschaakvereniging Op Eigen Wieken Buurthuis, Valkenpad 5, Leiden 0 8 6 tot 9 jaar Inschrijven wachtlijst
jiu-jitsu Braziliaanse Jiu Jitsu / MMA dinsdag 24 oktober 2023 Sportschool Key Mura Arubapad 2, Leiden 17 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
bootcamp Indoor Bootcamp dinsdag 24 oktober 2023 L.K.V. de Spartaan Groenesteeg 107, Leiden 4 8 14 tot 17 jaar Inschrijven
freerunning of parkour Freerunning dinsdag 24 oktober 2023 Gymsport Leiden Octavialaan 61, Leiden 0 8 9 tot 12 jaar Gesloten
dance Kids Dance (Kleuters) woensdag 25 oktober 2023 K'dans De Klaverhal, Hondsdrafweg 1, Zoeterwoude 7 6 4 tot 6 jaar Inschrijven
thaiboksen Thai Kickboxing (16.00 uur) woensdag 25 oktober 2023 Sportschool Jurojin Groenesteeg 107, Leiden 14 8 7 tot 10 jaar Inschrijven
wielrennen Veldrijden woensdag 25 oktober 2023 LRTV Swift Willem van der Madeweg 1, Leiden 9 4 10 tot 12 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek woensdag 25 oktober 2023 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 4 8 6 tot 7 jaar Inschrijven
thaiboksen Thai Kickboxing (17.00-18.00 uur) woensdag 25 oktober 2023 Sportschool Jurojin Groenesteeg 107, Leiden 14 8 11 tot 14 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek woensdag 25 oktober 2023 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 7 8 8 tot 9 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek woensdag 25 oktober 2023 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 10 8 7 tot 8 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek woensdag 25 oktober 2023 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 10 8 9 tot 10 jaar Inschrijven
american football of flag football American (tackle) Football woensdag 25 oktober 2023 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 15 tot 18 jaar Inschrijven
dance Kids Dance (Kleuters) donderdag 26 oktober 2023 K'dans van Vollenhovekade 17 (Gymzaal Lorentzschool), Leiden 7 6 4 tot 6 jaar Inschrijven
judo Judo donderdag 26 oktober 2023 Sportschool Key Mura Hoflaan 78/80 Gymzaal Leimundo/De Ley, Leiden 15 6 4 tot 7 jaar Inschrijven
judo Judo donderdag 26 oktober 2023 Sportschool Key Mura Hoflaan 78/80 Gymzaal Leimundo/De Ley, Leiden 16 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
schaatsen Schaatsen op noren donderdag 26 oktober 2023 IJVL Marie Diebenplaats 104, Leiden 0 6 7 tot 14 jaar Gesloten
bowlen Bowlen donderdag 26 oktober 2023 BVLZW Kenauweg 10, Leiden 4 8 12 tot 18 jaar Inschrijven
bowlen Bowlen donderdag 26 oktober 2023 BVLZW Kenauweg 10, Leiden 4 8 8 tot 12 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek donderdag 26 oktober 2023 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 4 8 10 tot 12 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (17.00 uur) donderdag 26 oktober 2023 Boulderhal Kunststof Boulderhal Kunststof, Rooseveltstraat 49-E, Leiden 0 5 8 tot 11 jaar Inschrijven wachtlijst
kickboksen Kids Kickboxing donderdag 26 oktober 2023 Sportcentrum Y-Fit Rooseveltstraat 8a1-10a1, Leiden 9 8 9 tot 12 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (19.00 uur) donderdag 26 oktober 2023 Boulderhal Kunststof Boulderhal Kunststof, Rooseveltstraat 49-E, Leiden 6 5 10 tot 12 jaar Inschrijven
dammen Dammen donderdag 26 oktober 2023 Leids Damgenootschap Denksportcentrum, Robijnstraat 4, Leiden 20 8 8 tot 12 jaar Inschrijven
fitness Fitness donderdag 26 oktober 2023 L.K.V. de Spartaan Groenesteeg 107, Leiden 3 8 13 tot 17 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 27 oktober 2023 Tafeltennisvereniging Pecos Voscuyl 42, Oegstgeest 7 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
judo Judo vrijdag 27 oktober 2023 Sportschool Key Mura P.C. Hooftlaan 13, Leiden 6 6 4 tot 6 jaar Inschrijven
judo Judo vrijdag 27 oktober 2023 Sportschool Key Mura P.C. Hooftlaan 13, Leiden 14 6 7 tot 8 jaar Inschrijven
schaatsen Schaatsen op noren vrijdag 27 oktober 2023 IJVL Marie Diebenplaats 104, Leiden 0 6 7 tot 14 jaar Gesloten
judo Judo vrijdag 27 oktober 2023 Sportschool Key Mura P.C. Hooftlaan 13, Leiden 13 6 9 tot 12 jaar Inschrijven
american football of flag football American (tackle) Football vrijdag 27 oktober 2023 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 15 tot 18 jaar Inschrijven
american football of flag football American (flag) Football vrijdag 27 oktober 2023 AFC Lightning Leiden Sportpark, Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 13 tot 15 jaar Inschrijven
american football of flag football American (flag) Football vrijdag 27 oktober 2023 AFC Lightning Leiden Sportpark, Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 28 oktober 2023 Acrobatiek Leiden P.C. Hooftlaan 13, Leiden 12 8 4 tot 5 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 28 oktober 2023 Acrobatiek Leiden P.C. Hooftlaan 13, Leiden 16 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek zaterdag 28 oktober 2023 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 3 8 10 tot 12 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 28 oktober 2023 Acrobatiek Leiden P.C. Hooftlaan 13, Leiden 15 8 10 tot 12 jaar Inschrijven
mixed martial arts Hattori Ninja Kindertraining zondag 29 oktober 2023 The Iga Warrior Lange Voort 261E, Oegstgeest 11 4 7 tot 14 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis maandag 30 oktober 2023 LTTV Scylla Voorschoterweg 6F, Leiden 7 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
waterpolo Waterpolo dinsdag 31 oktober 2023 ZVL-1886 Paramaribostraat 66, Leiden 14 10 6 tot 11 jaar Inschrijven
zelfverdediging of weerbaarheid Kracht & Zelfvertrouwen (12.45-13.45 uur) woensdag 01 november 2023 Kracht en Zelfvertrouwen Molensteeg 13G, Leiden 0 6 6 tot 8 jaar Inschrijven wachtlijst
zelfverdediging of weerbaarheid Kracht & Zelfvertrouwen (13.45-14.45 uur) woensdag 01 november 2023 Kracht en Zelfvertrouwen Molensteeg 13G, Leiden 0 6 8 tot 12 jaar Inschrijven wachtlijst
zelfverdediging of weerbaarheid Sodurado donderdag 02 november 2023 Budokan Leiden Groenesteeg 107, Leiden 19 10 5 tot 8 jaar Inschrijven
handbal Handbal donderdag 02 november 2023 HV Saturnus Telderskade 399 (Sportcomplex 1574 - Topsporthal), Leiden 8 5 8 tot 10 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 03 november 2023 Docos Tafeltennis Hoge Morsweg 201, Leiden 26 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
basketball Basketbal vrijdag 03 november 2023 Docent Sid Bruinsma P.C. Hooftlaan 13, Leiden 11 6 7 tot 9 jaar Inschrijven
jiu-jitsu Sodurado/Jiu Jitsu vrijdag 03 november 2023 Budokan Leiden Groenesteeg 107, Leiden 24 10 7 tot 12 jaar Inschrijven
judo Judo en zelfverdediging (vr. 18.00-19.00… vrijdag 03 november 2023 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 15 10 8 tot 12 jaar Inschrijven
karate Karate (vr. 21.00-22.00 uur) vrijdag 03 november 2023 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
judo Tuimeljudo (8.30 - 9.15 uur) zaterdag 04 november 2023 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 14 10 3 tot 4 jaar Inschrijven
volleybal Volleybal zaterdag 04 november 2023 Leython DC Amaliaplein 40, Leiderdorp 2 6 12 tot 18 jaar Inschrijven
judo Tuimeljudo (9.15-10.00 uur) zaterdag 04 november 2023 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 15 10 3 tot 4 jaar Inschrijven
judo Tuimeljudo (10.15-11.00 uur) zaterdag 04 november 2023 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten 13 10 3 tot 4 jaar Inschrijven
karate Karate (za. 11.00-12.00 uur) zaterdag 04 november 2023 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
karate Karate (za. 12.00-13.00 uur) zaterdag 04 november 2023 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 19 10 8 tot 12 jaar Inschrijven
judo Judo en zelfverdediging (za. 14.00-15.00… zaterdag 04 november 2023 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 8 tot 12 jaar Inschrijven
ijshockey IJshockey zaterdag 04 november 2023 Leiden Lions Marie Diebenplaats 104, Leiden 0 5 4 tot 12 jaar Inschrijven wachtlijst
waterpolo Waterpolo zondag 05 november 2023 ZVL-1886 Paramaribostraat 66, Leiden 15 10 6 tot 11 jaar Inschrijven
scouting Scouting Welpen zondag 05 november 2023 Paulusgroep Volgt z.s.m., 0 5 7 tot 11 jaar Inschrijven wachtlijst
badminton Badminton dinsdag 07 november 2023 BC Veglo Telderskade 399 (Sportcomplex 1574 - Breedtesporthal), Leiden 2 6 7 tot 13 jaar Inschrijven
shorttrack Shorttrack woensdag 22 november 2023 IHCL Marie Diebenplaats 104, Leiden 5 5 7 tot 12 jaar Inschrijven
shorttrack Shorttrack zaterdag 25 november 2023 IHCL Marie Diebenplaats 104, Leiden 5 5 7 tot 12 jaar Inschrijven
snorkelen Snorkelen zondag 26 november 2023 Dive Post Zwembad Aquamar, Piet Heinlaan 5, Katwijk 3 2 8 tot 12 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden (start dec.) maandag 04 december 2023 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 0 5 8 tot 12 jaar Gesloten
duiken Duiken zondag 10 december 2023 Dive Post zwembad Aquamar, Piet Heinlaan 5, Katwijk 0 2 12 tot 18 jaar Gesloten
judo Judo maandag 08 januari 2024 Sportschool Key Mura Arubapad 2, Leiden 16 6 4 tot 7 jaar Inschrijven
judo Judo maandag 08 januari 2024 Sportschool Key Mura Arubapad 2, Leiden 16 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis maandag 08 januari 2024 LTTV Scylla Voorschoterweg 6F, Leiden 8 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
taekwondo Taekwondo maandag 08 januari 2024 Taekwondovereniging Leiden Pieterskerkgracht 7, Leiden 25 13 12 tot 18 jaar Inschrijven
judo Tuimelbudo dinsdag 09 januari 2024 Budocentrum Junansei P.C. Hooftlaan 13 (Benedenzaal), Leiden 6 6 4 tot 6 jaar Inschrijven
judo Judo dinsdag 09 januari 2024 Sportschool Key Mura Arubapad 2, Leiden 15 6 4 tot 7 jaar Inschrijven
jiu-jitsu Jiu Jitsu dinsdag 09 januari 2024 Budocentrum Junansei P.C. Hooftlaan 13 (Benedenzaal), Leiden 10 6 6 tot 10 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (dinsdag) dinsdag 09 januari 2024 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
jiu-jitsu Braziliaanse Jiu Jitsu / MMA dinsdag 09 januari 2024 Sportschool Key Mura Arubapad 2, Leiden 18 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
badminton Badminton dinsdag 09 januari 2024 BC Veglo Telderskade 399 (Sportcomplex 1574 - Breedtesporthal), Leiden 9 6 7 tot 13 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (14.00 uur) woensdag 10 januari 2024 De Marebron - De Yogaboom Koppenhinksteeg 13 (Stadsatelier aan de Kaasmarkt), Leiden 7 6 4 tot 5 jaar Inschrijven
shorttrack Shorttrack woensdag 10 januari 2024 IHCL Marie Diebenplaats 104, Leiden 4 5 7 tot 12 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (15.15 uur) woensdag 10 januari 2024 De Marebron - De Yogaboom Koppenhinksteeg 13 (Stadsatelier aan de Kaasmarkt), Leiden 7 6 6 tot 10 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (woensdag) woensdag 10 januari 2024 De Marebron - De Yogaboom Koppenhinksteeg 13 (Stadsatelier aan de Kaasmarkt), Leiden 7 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
judo Judo donderdag 11 januari 2024 Sportschool Key Mura Hoflaan 78/80 Gymzaal Leimundo/De Ley, Leiden 16 6 4 tot 7 jaar Inschrijven
judo Judo donderdag 11 januari 2024 Sportschool Key Mura Hoflaan 78/80 Gymzaal Leimundo/De Ley, Leiden 16 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
schaatsen Schaatsen op noren donderdag 11 januari 2024 IJVL Marie Diebenplaats 104, Leiden 13 6 7 tot 14 jaar Inschrijven
zwaardvechten Kobudo vrijdag 12 januari 2024 Budocentrum Junansei Kuyperbrink 11 (Basisschool Het Kompas), Voorschoten 6 6 7 tot 13 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 12 januari 2024 Tafeltennisvereniging Pecos Voscuyl 42, Oegstgeest 8 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 12 januari 2024 Docos Tafeltennis Hoge Morsweg 201, Leiden 27 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
judo Judo vrijdag 12 januari 2024 Sportschool Key Mura P.C. Hooftlaan 13, Leiden 16 6 4 tot 6 jaar Inschrijven
judo Judo vrijdag 12 januari 2024 Sportschool Key Mura P.C. Hooftlaan 13, Leiden 16 6 7 tot 8 jaar Inschrijven
schaatsen Schaatsen op noren vrijdag 12 januari 2024 IJVL Marie Diebenplaats 104, Leiden 0 6 7 tot 14 jaar Gesloten
judo Judo en zelfverdediging (vr. 18.00-19.00… vrijdag 12 januari 2024 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 8 tot 12 jaar Inschrijven
judo Judo vrijdag 12 januari 2024 Sportschool Key Mura P.C. Hooftlaan 13, Leiden 16 6 9 tot 12 jaar Inschrijven
zwemmend redden Reddend Zwemmen (De Vliet) vrijdag 12 januari 2024 Leidse Reddingsbrigade Combibad De Vliet, Voorschoterweg , Leiden 22 10 7 tot 16 jaar Inschrijven
zwemmend redden Reddend Zwemmen (de Zijl) vrijdag 12 januari 2024 Leidse Reddingsbrigade Paramaribostraat 66, Leiden 15 10 7 tot 16 jaar Inschrijven
karate Karate (vr. 21.00-22.00 uur) vrijdag 12 januari 2024 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
judo Tuimeljudo (8.30 - 9.15 uur) zaterdag 13 januari 2024 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 15 10 3 tot 4 jaar Inschrijven
kunstrijden Kunstrijden op de schaats zaterdag 13 januari 2024 KSV Rijnland Marie Diebenplaats 104, Leiden 15 10 5 tot 13 jaar Inschrijven
volleybal Volleybal zaterdag 13 januari 2024 Leython DC Amaliaplein 40, Leiderdorp 4 6 12 tot 18 jaar Inschrijven
judo Tuimeljudo (9.15-10.00 uur) zaterdag 13 januari 2024 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 15 10 3 tot 4 jaar Inschrijven
karate Karate zaterdag 13 januari 2024 Topaz Sport Betaplein 20, Leiden 16 8 6 tot 12 jaar Inschrijven
judo Tuimeljudo (10.15-11.00 uur) zaterdag 13 januari 2024 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten 15 10 3 tot 4 jaar Inschrijven
karate Karate (za. 11.00-12.00 uur) zaterdag 13 januari 2024 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
karate Karate (za. 12.00-13.00 uur) zaterdag 13 januari 2024 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 8 tot 12 jaar Inschrijven
shorttrack Shorttrack zaterdag 13 januari 2024 IHCL Marie Diebenplaats 104, Leiden 4 5 7 tot 12 jaar Inschrijven
judo Judo en zelfverdediging (za. 14.00-15.00… zaterdag 13 januari 2024 Sportschool Aad van Polanen Sportschool Aad van Polanen, Gymzaal (boven), Vijfmeilaan 137; rechts voor de bus/fiets brug naar Voorschoten, Leiden 20 10 8 tot 12 jaar Inschrijven
ijshockey IJshockey zaterdag 13 januari 2024 Leiden Lions Marie Diebenplaats 104, Leiden 3 5 4 tot 12 jaar Inschrijven
gymnastiek en meer Ouder-Kindgym (nijntje Beweegdiploma) maandag 15 januari 2024 Oegstgeester Gymnastiekvereniging O.G.A.V. J.P. Thijsselaan 69, Oegstgeest 4 6 1 tot 2 jaar Inschrijven
gymnastiek en meer Ouder-Kindgym (nijntje Beweegdiploma) maandag 15 januari 2024 Oegstgeester Gymnastiekvereniging O.G.A.V. J.P. Thijsselaan 69, Oegstgeest 4 6 3 tot 3 jaar Inschrijven
kung fu Kung Fu maandag 15 januari 2024 Hong Ying Wuguan Johan Wagnaarlaan 14, Leiden 12 8 6 tot 10 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (17.00 uur) maandag 15 januari 2024 Boulderhal Kunststof Boulderhal Kunststof, Rooseveltstraat 49-E, Leiden 8 5 8 tot 11 jaar Inschrijven
acrogym Acrogym maandag 15 januari 2024 Gymsport Leiden Octavialaan 61, Leiden 10 8 12 tot 18 jaar Inschrijven
acrogym Acrogym (6-12 jaar) maandag 15 januari 2024 Gymsport Leiden Gymzaal bij de Arcade, Octavialaan 61, Leiden 10 8 6 tot 12 jaar Inschrijven
fitness Kids Fitness maandag 15 januari 2024 Sportcentrum Y-Fit Rooseveltstraat 8a1-10a1, Leiden 12 8 9 tot 12 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (19.00 uur) maandag 15 januari 2024 Boulderhal Kunststof Boulderhal Kunststof, Rooseveltstraat 49-E, Leiden 14 5 10 tot 12 jaar Inschrijven
karate Karate dinsdag 16 januari 2024 Topaz Sport Betaplein 20, Leiden 16 8 6 tot 12 jaar Inschrijven
dance Kids Dance dinsdag 16 januari 2024 Sportcentrum Y-Fit Rooseveltstraat 8a1-10a1, Leiden 12 8 9 tot 12 jaar Inschrijven
jiu-jitsu Jiu Jitsu dinsdag 16 januari 2024 Budokan Leiden Groenesteeg 107, Leiden 19 10 13 tot 16 jaar Inschrijven
schaken Schaken dinsdag 16 januari 2024 Schaakclub LSG Leiden Antoinette Kleynstraat 8, Leiden 6 8 5 tot 10 jaar Inschrijven
bootcamp Indoor Bootcamp dinsdag 16 januari 2024 L.K.V. de Spartaan Groenesteeg 107, Leiden 4 8 14 tot 17 jaar Inschrijven
freerunning of parkour Freerunning dinsdag 16 januari 2024 Gymsport Leiden Octavialaan 61, Leiden 0 8 9 tot 12 jaar Inschrijven wachtlijst
gymnastiek en meer Ouder-Kindgym (nijntje Beweegdiploma) woensdag 17 januari 2024 Oegstgeester Gymnastiekvereniging O.G.A.V. Jan Wolkerslaan 20, Oegstgeest 8 6 1 tot 3 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (14.00 uur) woensdag 17 januari 2024 Wildflower Climbing Rooseveltstraat 49A, Leiden 0 5 6 tot 9 jaar Gesloten
boulderen Boulderen (15.00 uur) woensdag 17 januari 2024 Wildflower Climbing Rooseveltsraat 49A, Leiden 0 5 9 tot 12 jaar Gesloten
thaiboksen Thai Kickboxing (16.00 uur) woensdag 17 januari 2024 Sportschool Jurojin Groenesteeg 107, Leiden 16 8 7 tot 10 jaar Inschrijven
volleybal Volleybal woensdag 17 januari 2024 Leython DC De Does, Amaliaplein 40, Leiderdorp 25 10 6 tot 12 jaar Inschrijven
gymnastiek en meer Kleutergym woensdag 17 januari 2024 Gymsport Leiden Gymzaal bij de Leidse Houtschool, Antonie Duycklaan 10-12, Leiden 10 8 4 tot 6 jaar Inschrijven
thaiboksen Thai Kickboxing (17.00-18.00 uur) woensdag 17 januari 2024 Sportschool Jurojin Groenesteeg 107, Leiden 16 8 11 tot 14 jaar Inschrijven
basketball Kleuter- en kidsbasketbal donderdag 18 januari 2024 Fundamental Sports P.C. Hooftlaan 13 (de bovenzaal), Leiden 1 8 4 tot 8 jaar Inschrijven
bowlen Bowlen donderdag 18 januari 2024 BVLZW Kenauweg 10, Leiden 8 8 12 tot 18 jaar Inschrijven
bowlen Bowlen donderdag 18 januari 2024 BVLZW Kenauweg 10, Leiden 9 8 8 tot 12 jaar Inschrijven
schermen Schermen donderdag 18 januari 2024 Schermvereniging A.E.W. Gymzaal Hazenboschlaan 101 (ingang President Kennedylaan) te Oegstgeest, Oegstgeest 23 8 10 tot 14 jaar Inschrijven
dance Dance donderdag 18 januari 2024 Gymsport Leiden Robijnstraat 100, Leiden 10 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
dance Dance donderdag 18 januari 2024 Gymsport Leiden Robijnstraat 100, Leiden 10 8 10 tot 13 jaar Inschrijven
kickboksen Kids Kickboxing donderdag 18 januari 2024 Sportcentrum Y-Fit Rooseveltstraat 8a1-10a1, Leiden 8 8 9 tot 12 jaar Inschrijven
judo Judo en zelfverdediging donderdag 18 januari 2024 Budokan Leiden Groenesteeg 107, Leiden 24 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
turnen Turnen (meisjes) donderdag 18 januari 2024 Gymsport Leiden Oppenheimstraat 4, Leiden 8 8 9 tot 12 jaar Inschrijven
fitness Fitness donderdag 18 januari 2024 L.K.V. de Spartaan Groenesteeg 107, Leiden 3 8 13 tot 17 jaar Inschrijven
gymnastiek en meer Ouder- en Kind Peutergym vrijdag 19 januari 2024 Gymsport Leiden Arubapad 2, Leiden 10 8 2 tot 4 jaar Inschrijven
ritmische gymnastiek Ritmische Gymnastiek (4-7 jaar) vrijdag 19 januari 2024 Gymsport Leiden Bachstraat 101, Leiden 7 8 4 tot 7 jaar Inschrijven
ritmische gymnastiek Ritmische Gymnastiek vrijdag 19 januari 2024 Gymsport Leiden Bachstraat 101, Leiden 7 8 8 tot 16 jaar Inschrijven
turnen Turnen (jongens) vrijdag 19 januari 2024 Gymsport Leiden Valkenpad 38, Leiden 6 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
turnen Turnen (jongens) vrijdag 19 januari 2024 Gymsport Leiden Valkenpad 38, Leiden 8 8 10 tot 14 jaar Inschrijven
capoeira Batuque Capoeira zaterdag 20 januari 2024 Batuque Capoeira Leiden Cesar Franckstraat 40, Leiden 12 6 4 tot 8 jaar Inschrijven
capoeira Batuque Capoeira zaterdag 20 januari 2024 Batuque Capoeira Leiden Cesar Franckstraat 40, Leiden 15 6 9 tot 13 jaar Inschrijven
mixed martial arts Hattori Ninja Kindertraining zondag 21 januari 2024 The Iga Warrior Lange Voort 261E, Oegstgeest 14 4 7 tot 14 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden (start jan.) maandag 22 januari 2024 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 0 5 8 tot 12 jaar Gesloten
zwemmen Conditiezwemmen zaterdag 27 januari 2024 Zwem en Polovereniging Vivax Zwembad Poelmeer, Lange Voort 273, Oegstgeest 10 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
waterpolo Waterpolo zondag 28 januari 2024 Zwem en Polovereniging Vivax Zwembad Poelmeer, Lange Voort 273, Oegstgeest 10 10 6 tot 8 jaar Inschrijven
waterpolo Waterpolo zondag 28 januari 2024 Zwem en Polovereniging Vivax Zwembad Poelmeer, Lange Voort 273, Oegstgeest 9 10 9 tot 10 jaar Inschrijven
waterpolo Waterpolo zondag 28 januari 2024 ZVL-1886 Paramaribostraat 66, Leiden 15 8 6 tot 11 jaar Inschrijven
waterpolo Waterpolo zondag 28 januari 2024 Zwem en Polovereniging Vivax Zwembad Poelmeer, Lange Voort 273, Oegstgeest 10 10 11 tot 12 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal Meisjes zondag 28 januari 2024 RKVV Meerburg Hans Ecklplein 1, Zoeterwoude 20 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal Meisjes zondag 28 januari 2024 RKVV Meerburg Hans Ecklplein 1, Zoeterwoude 19 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
handbal Handbal donderdag 01 februari 2024 HV Saturnus Telderskade 399 (Sportcomplex 1574 - Topsporthal), Leiden 10 5 8 tot 10 jaar Inschrijven
dammen Dammen donderdag 01 februari 2024 Leids Damgenootschap Denksportcentrum, Robijnstraat 4, Leiden 20 8 8 tot 12 jaar Inschrijven
rots en water Rots en Water (16.30 uur) dinsdag 06 februari 2024 Rots en Water Schoolsport071 Gymzaal P.C. Hooftlaan 13 (de bovenzaal), Leiden 13 10 6 tot 8 jaar Inschrijven
rots en water Rots en Water (17.45 uur) dinsdag 06 februari 2024 Rots en Water Schoolsport071 Gymzaal P.C. Hooftlaan 13 (de bovenzaal), Leiden 14 10 9 tot 12 jaar Inschrijven
dance Disney Dance (13.15 uur) woensdag 07 februari 2024 Musical(dans en acteer)les via Schoolsport071 Cesar Franckstraat 40, Leiden 25 5 5 tot 6 jaar Inschrijven
dance Disney Dance (14.00 uur) woensdag 07 februari 2024 Musical(dans en acteer)les via Schoolsport071 Cesar Franckstraat 40, Leiden 25 5 7 tot 9 jaar Inschrijven
dance Disney Dance (15.00 uur) woensdag 07 februari 2024 Musical(dans en acteer)les via Schoolsport071 Cesar Franckstraat 40, Leiden 25 5 10 tot 13 jaar Inschrijven
voetbal Peuter- en kleutervoetbal (09.45-10.30 uur) zondag 25 februari 2024 Prima Events Arubapad 2, Leiden 16 5 3 tot 5 jaar Inschrijven
voetbal Peuter- en kleutervoetbal (10.45-11.30 uur) zondag 25 februari 2024 Prima Events Arubapad 2, Leiden 15 5 3 tot 5 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek maandag 26 februari 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 10 8 10 tot 11 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek maandag 26 februari 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 10 8 9 tot 10 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek maandag 26 februari 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 9 8 8 tot 9 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek maandag 26 februari 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 10 8 7 tot 8 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis maandag 26 februari 2024 LTTV Scylla Voorschoterweg 6F, Leiden 8 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek woensdag 28 februari 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 10 8 7 tot 8 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek woensdag 28 februari 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 10 8 9 tot 10 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek woensdag 28 februari 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 10 8 8 tot 9 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek woensdag 28 februari 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 10 8 10 tot 11 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek donderdag 29 februari 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 5 8 12 tot 14 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 01 maart 2024 Tafeltennisvereniging Pecos Voscuyl 42, Oegstgeest 8 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
basketball Basketbal vrijdag 01 maart 2024 Docent Sid Bruinsma P.C. Hooftlaan 13, Leiden 19 6 9 tot 12 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 01 maart 2024 Docos Tafeltennis Hoge Morsweg 201, Leiden 27 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
american football of flag football American (flag) Football vrijdag 01 maart 2024 AFC Lightning Leiden Sportpark, Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 13 tot 15 jaar Inschrijven
american football of flag football American (tackle) Football vrijdag 01 maart 2024 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 15 tot 18 jaar Inschrijven
american football of flag football American (flag) Football vrijdag 01 maart 2024 AFC Lightning Leiden Sportpark, Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
scouting Scouting Bevers zaterdag 02 maart 2024 Scouting St. Jozef Besjeslaan 2a, Leiden 0 6 4 tot 7 jaar Gesloten
scouting Scouting Welpen zaterdag 02 maart 2024 Scouting St. Jozef Besjeslaan 2a, Leiden 0 6 7 tot 11 jaar Inschrijven wachtlijst
voetbal Voetbal (za. 5 t/m 7 jaar) zaterdag 02 maart 2024 FC Oegstgeest De Voscuyl 19, Oegstgeest 19 6 5 tot 7 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek zaterdag 02 maart 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 5 8 12 tot 14 jaar Inschrijven
scouting Scouting Welpen (middag) zaterdag 02 maart 2024 Scouting St. Jozef Besjeslaan 2a, Leiden 3 6 7 tot 11 jaar Inschrijven
mixed martial arts Hattori Ninja Kindertraining zondag 03 maart 2024 The Iga Warrior Lange Voort 261E, Oegstgeest 12 4 7 tot 14 jaar Inschrijven
snorkelen Snorkelen zondag 03 maart 2024 Dive Post Zwembad Aquamar, Piet Heinlaan 5, Katwijk 14 2 8 tot 12 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden (start mrt.) maandag 04 maart 2024 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 0 5 8 tot 12 jaar Gesloten
yoga Tieneryoga (dinsdag) dinsdag 05 maart 2024 De Marebron - De Yogaboom Sunterra, Clusiushof 7 (wijk Poelgeest aan de rand van de Merenwijk), Oegstgeest 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek dinsdag 05 maart 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 5 8 15 tot 18 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (14.00 uur) woensdag 06 maart 2024 De Marebron - De Yogaboom Koppenhinksteeg 13 (Stadsatelier aan de Kaasmarkt), Leiden 8 6 4 tot 5 jaar Inschrijven
yoga Kinderyoga (15.15 uur) woensdag 06 maart 2024 De Marebron - De Yogaboom Koppenhinksteeg 13 (Stadsatelier aan de Kaasmarkt), Leiden 8 6 6 tot 10 jaar Inschrijven
inline-skaten of skeeleren Skeeleren woensdag 06 maart 2024 Warmondse IJs- en Skeelerclub Veerpolder 18, Warmond 49 5 6 tot 12 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (wo. 8 t/m 12 jaar) woensdag 06 maart 2024 FC Oegstgeest De Voscuyl 19, Oegstgeest 19 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
golf Golf woensdag 06 maart 2024 Golfpark De Star De Star 51A, Leidschendam 2 5 8 tot 13 jaar Inschrijven
yoga Tieneryoga (woensdag) woensdag 06 maart 2024 De Marebron - De Yogaboom Koppenhinksteeg 13 (Stadsatelier aan de Kaasmarkt), Leiden 8 6 11 tot 16 jaar Inschrijven
american football of flag football American (tackle) Football woensdag 06 maart 2024 AFC Lightning Leiden Montgomerystraat 50, Leiden 16 6 15 tot 18 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek donderdag 07 maart 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 5 8 14 tot 15 jaar Inschrijven
atletiek Atletiek donderdag 07 maart 2024 Leiden Atletiek Antonie Duycklaan 9a, Leiden 5 8 13 tot 14 jaar Inschrijven
duiken Duiken zondag 17 maart 2024 Dive Post zwembad Aquamar, Piet Heinlaan 5, Katwijk 6 2 12 tot 18 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (17.00 uur) maandag 18 maart 2024 Boulderhal Krachtstof Admiraal Banckertweg 2, Leiden 11 5 8 tot 11 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (19.00 uur) maandag 18 maart 2024 Boulderhal Krachtstof Admiraal Banckertweg 2, Leiden 16 5 10 tot 12 jaar Inschrijven
hockey Hockey woensdag 20 maart 2024 Hockeyclub LOHC Hofbrouckerlaan 51a, Oegstgeest 5 6 6 tot 7 jaar Inschrijven
hockey Hockey woensdag 20 maart 2024 Hockeyclub LOHC Hofbrouckerlaan 51a, Oegstgeest 8 6 8 tot 9 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (wo. 8 t/m 12 jaar) woensdag 20 maart 2024 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2, Leiden 19 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
voetbal Voetbal (wo. 5 t/m 7 jaar) woensdag 20 maart 2024 LVV Lugdunum Oegstgeesterweg 2, Leiden 18 6 5 tot 7 jaar Inschrijven
tennis Tennis woensdag 27 maart 2024 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 10 5 6 tot 9 jaar Inschrijven
wielrennen Wielrennen woensdag 03 april 2024 LRTV Swift Willem van der Madeweg 1, Leiden 11 6 8 tot 12 jaar Inschrijven
honk- en softball Beeball woensdag 03 april 2024 HSV Biënto Oegstgeesterweg 2, Leiden 17 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
honk- en softball Honk- en softbal woensdag 03 april 2024 HSV Biënto Oegstgeesterweg 2, Leiden 23 8 9 tot 16 jaar Inschrijven
korfbal Korfbal Kangoeroes zaterdag 06 april 2024 Pernix Joop Vervoornpad 7, Leiden 24 8 4 tot 6 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 06 april 2024 Acrobatiek Leiden Leidse Hout Park, Leiden 14 8 4 tot 5 jaar Inschrijven
korfbal Korfbal Kangoeroes zaterdag 06 april 2024 KZ Danaïden Montgomerystraat 50, Leiden 25 8 4 tot 6 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 06 april 2024 Acrobatiek Leiden Leidse Hout Park, Leiden 16 8 6 tot 9 jaar Inschrijven
acrobatiek Acrobatiek (ouder en kind) zaterdag 06 april 2024 Acrobatiek Leiden Leidse Hout Park, Leiden 16 8 10 tot 12 jaar Inschrijven
korfbal Korfbal dinsdag 09 april 2024 KZ Danaïden Montgomerystraat 50, Leiden 25 8 7 tot 13 jaar Inschrijven
korfbal Korfbal woensdag 10 april 2024 Pernix Joop Vervoornpad 7, Leiden 22 8 6 tot 12 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden (start apr.) maandag 15 april 2024 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 0 5 8 tot 12 jaar Gesloten
judo Tuimelbudo dinsdag 16 april 2024 Budocentrum Junansei P.C. Hooftlaan 13 (Benedenzaal), Leiden 6 6 4 tot 6 jaar Inschrijven
jiu-jitsu Jiu Jitsu dinsdag 16 april 2024 Budocentrum Junansei P.C. Hooftlaan 13 (Benedenzaal), Leiden 10 6 6 tot 10 jaar Inschrijven
dance Musical, zingen, dansen en acteren (13.15… woensdag 08 mei 2024 Musical(dans en acteer)les via Schoolsport071 Lak theater, Lipius gebouw, Cleveringaplaats 1, Leiden 23 10 5 tot 6 jaar Inschrijven
dance Musical, zingen, dansen en acteren (14.00… woensdag 08 mei 2024 Musical(dans en acteer)les via Schoolsport071 Lak theater, Lipius gebouw, Cleveringaplaats 1, Leiden 24 10 7 tot 9 jaar Inschrijven
dance Musical, zingen, dansen en acteren (15.00… woensdag 08 mei 2024 Musical(dans en acteer)les via Schoolsport071 Lak theater, Lipius gebouw, Cleveringaplaats 1, Leiden 24 10 10 tot 13 jaar Inschrijven
skateboarden Skateboarden maandag 13 mei 2024 Wood be Hero Skateshop Skatepark Dwergwier, Merenwijk (naast Turnhal Broekplein), Leiden 3 3 8 tot 14 jaar Inschrijven
triathlon Jeugdtriathlon maandag 13 mei 2024 ZVL-1886 (Recreatiebad) Paramaribostraat 66, Leiden 20 10 12 tot 18 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis maandag 13 mei 2024 LTTV Scylla Voorschoterweg 6F, Leiden 8 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
skateboarden Skateboarden dinsdag 14 mei 2024 Wood be Hero Skateshop Skatepark Dwergwier, Merenwijk (naast Turnhal Broekplein), Leiden 8 3 8 tot 14 jaar Inschrijven
boulderen Boulderen (14.00 uur) woensdag 15 mei 2024 Wildflower Climbing Rooseveltstraat 49A, Leiden 0 5 6 tot 9 jaar Gesloten
surfen Bodyboarden woensdag 15 mei 2024 Surfschool Katwijk Boulevard Zeezijde 2, Katwijk aan Zee 0 3 7 tot 12 jaar Gesloten
boulderen Boulderen (15.00 uur) woensdag 15 mei 2024 Wildflower Climbing Rooseveltsraat 49A, Leiden 5 5 9 tot 12 jaar Inschrijven
surfen Golfsurfen woensdag 15 mei 2024 Surfschool Katwijk Boulevard Zeezijde 2, Katwijk aan Zee 11 3 12 tot 16 jaar Inschrijven
kanovaren Kanopolo woensdag 15 mei 2024 LKV Rijnland Boomgaardlaan 22, Leiderdorp 8 6 8 tot 18 jaar Inschrijven
tennis Tennis woensdag 22 mei 2024 Tennisschool Challenge Dobbedreef 1b, Leiden 5 5 6 tot 9 jaar Inschrijven
inline-skaten of skeeleren Inline Skaten (15.30 uur) woensdag 22 mei 2024 Skate-Oké Skateschool Handbalveld Saturnus, Montgomerystraat 50, Leiden 14 5 6 tot 8 jaar Inschrijven
inline-skaten of skeeleren Inline Skaten (17.00 uur) woensdag 22 mei 2024 Skate-Oké Skateschool Handbalveld Saturnus, Montgomerystraat 50, Leiden 14 5 9 tot 12 jaar Inschrijven
tafeltennis Tafeltennis vrijdag 24 mei 2024 Tafeltennisvereniging Pecos Voscuyl 42, Oegstgeest 8 6 7 tot 12 jaar Inschrijven
zeilen Zeilen (onderdeel Welpen) zaterdag 25 mei 2024 Zeeverkenners Waingunga Clubhuis Waingunga, Bizetpad 1a (Z-W), Leiden 7 4 7 tot 9 jaar Inschrijven
zeilen Zeilen (onderdeel Zeeverkenners) zaterdag 25 mei 2024 Zeeverkenners Waingunga Clubhuis Waingunga, Bizetpad 1a (Z-W), Leiden 18 4 10 tot 15 jaar Inschrijven
scouting Zeeverkenners zondag 26 mei 2024 Paulusgroep Visser 't Hooft Lyceum, Eijmerspoelstraat, Leiden 15 5 11 tot 18 jaar Inschrijven
scouting Scouting Welpen zondag 26 mei 2024 Paulusgroep Volgt z.s.m., 10 5 7 tot 11 jaar Inschrijven
beachvolleybal Beachvolleybal zaterdag 01 juni 2024 Leython DC Leython Beach, Bloemerd 5, Leiderdorp 7 5 8 tot 12 jaar Inschrijven
waterscouting Zeilen (Waterscouting) zaterdag 01 juni 2024 Lodewijksgroep Waterscouting Admiraal Banckertweg 19 A, Leiden 8 2 8 tot 12 jaar Inschrijven
surfen Bodyboarden woensdag 05 juni 2024 Surfschool Katwijk Boulevard Zeezijde 2, Katwijk aan Zee 16 3 7 tot 12 jaar Inschrijven
beachvolleybal Beachvolleybal woensdag 05 juni 2024 Leython DC Leython Beach, Bloemerd 5, Leiderdorp 8 5 12 tot 18 jaar Inschrijven
paardensport Paardrijden (start jun.) maandag 10 juni 2024 Ruitervereniging Liethorp Bloemerd 5, Leiderdorp 0 5 8 tot 12 jaar Gesloten